Žmonės, gimę po šiais Zodiako ženklais, iš prigimties yra atviri keliauti, bet kokiais atstumais, aukščiais ir gyliais!

Pašėlusios ir įdomios kelionės yra neatsiejama jų prigimties dalis.

Šaulys

Tai tikrai didžiausi nuotykių ieškotojai iš visų Zodiako ženklų. Kodėl? Kadangi žmonės, gimę šiame žvaigždyne, pagal savo prigimtį yra atviri bet kokiems atstumams, aukščiams ir gelmėms ir tik keliaudami jie gali pažinti save. Jie vyksta į ilgas keliones ne tik norėdami pamatyti naujas vietas, bet ir įgyti naujų žinių, išplėsti savo mintis ir užpildyti savo sielą.

Suvaržymams jie yra nepavaldūs, laisvė yra raktas į jų prigimtį.

Jei artimai bendraujate su Šaulio ženklo atstovu, turėsite leisti jam klaidžioti, keliauti, klajoti, nes jis kitaip negali gyventi. Ir jis bus dėkingas, jei jūs jį palaikysite.

Dvyniai

Dvyniai užima antrąją vietą didžiausių klajotojų sąraše. Jie, priešingai nei Šaulys, teikia pirmenybę trumpesnėms kelionėms, nes negali ilgai užsibūti vienoje vietoje.

Jiems svarbūs tik įvykiai. Kad ir kur eitų, jie trokšta nuotykių.

Dvyniai mėgsta dinamiką, įvykius, žmones, o svarbiausia – gerą istoriją.

laimė

Pagrindinė jų kelionių priežastis – tyrinėti ir atrasti naujų dalykų, praturtinančių jų intelektinį gyvenimą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].