Liūtai yra žmonės, kurie beveik visada yra motyvuoti, bet vis tiek kartais to neužtenka, kad jie „pakiltų nuo sofos“. Astrologai siūlo šio ženklo atstovams dažniau prisiminti šiame straipsnyje pateiktas motyvuojančias citatas. Jos bus puikūs pagalbininkai sunkią minutę.

Liūtai turi susikurti psichologinę sėkmės programą. Tik taip jie galės pakeisti savo gyvenimo kelią, pasirinkdami kryptį, kuri atneš jiems laimę ir pasitenkinimą. Citatos iš šio straipsnio bus naudinga priemonė koreguoti gyvenimo kelią ir išsikelti teisingus tikslus.

vyrų, problemos, vyrai

Liūtai kartais labai audringai reaguoja į priešų išpuolius. Šio ženklo atstovai nori nedelsiant keršyti, bet tuo pačiu jie praranda koncentraciją ir produktyvumą. Frankas Sinatra kartą pasakė: „Geriausias kerštas yra didžiulė sėkmė“. Liūtai turi judėti į priekį ir siekti  savo gyvenimo tikslų, nes jų laimė bus nepakeliama daugeliui jų priešų.

Liūtai paniškai bijo kritikos. Jie yra labai agresyvūs tiems, kurie juos kritikuoja ir randa trūkumų jų žodžiuose, poelgiuose ir darbuose. Ir visai be reikalo, nes kitų kritikoje visada yra racionalaus grūdo, kuris padeda mums tapti geresniais. Liūtas turi visada savo galvoje laikyti Aristotelio citatą: „Yra tik vienas būdas išvengti kritikos: nieko nedaryti, nieko nesakyti, ir būsite niekuo“. Jeigu jus kritikuoja, vadinasi, esate kažko vertas ir einate teisingu keliu.

Liūtai garsėja perfekcionizmo siekiu. Čia jiems į pagalbą ateis gana naudinga vieno turtingiausių pasaulio žmonių – Warreno Buffetto frazė: „Geriau būti tikram dėl gero rezultato, nei tikėtis puikaus“. Viltis nieko verta. Svarbu daryti tai, ką gali, ir daryti gerai.

„Motyvacija trunka neilgai. Tas pats nutinka ir su gaivinančiu dušu, todėl jį rekomenduojama vartoti kasdien.“ Tai reiškia, kad visas aukščiau aprašytas citatas verta skaityti kiekvieną dieną. Tai padarys bet kurį Liūtą produktyvesniu ir laimingesniu.

Liūtai dažnai išsiskiria tuo, kad laukia, kol danguje susieis žvaigždės, kol pasirodys palankus vėjas, tačiau lotynų išmintis byloja: „Jei nėra vėjo, griebk irklus“. Ši citata skirta priminti Liūtams, kad jei nėra galimybių įgyvendinti svajonę, reikia veikti patiems, nelaukiant pagalbos iš išorės.

„Žmonės pamirš, ką jūs pasakėte, pamirš tai, ką jūs padarėte, bet niekada nepamirš, kaip jūs privertėte juos jaustis“. Liūtams nereikia susitelkti ties žodžiais ir darbais. Tikroji jų dovana – provokuoti kitų žmonių galvose tam tikrų jausmų, emocijų atsiradimą. Liūtai moka motyvuoti kitus žmones, o tai gali būti puiki motyvacija ir gyvenimo prasmė jiems patiems.

„Viena atlikta produktyvi užduotis verta šimto nebaigtų“. Liūtai dažnai imasi visko, bet negali pasisekti visomis kryptimis vienu metu. Tai daro juos nelaimingus. Sėkmingi žmonės sako, kad geriau vieną dalyką padaryti gerai, nei eikvoti savo energiją krūvai smulkmenų.

gegužę, rugsėjo

Kita svarbi Liūtų užduotis – išmokti valdyti savo energiją. Ekspertai rekomenduoja Liūtams pasinaudoti naudingais pratimais. Tvarka, ramybė ir pusiausvyra yra trys pagrindiniai šio ženklo žmonių sėkmės komponentai.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].