Kuo gali pasigirti kiekvienas Zodiako ženklas? Ne paslaptis, kad kiekvienas ženklas yra kažkuo geras ir unikalus, kiekvienas turi įdomių savybių!

REKLAMA

Avinas

avinas

Avino ženklo atstovai yra nepataisomi optimistai. Jie tiki gėriu, kad ir kas nutiktų! Jų gera nuotaika užkrečia pozityvumu ir kitus.

REKLAMA

Jautis

Jautis yra patikimiausias ir ištikimiausias partneris ir bendražygis. Ar norite padaryti ką nors rimto? Pasikliaukite Jaučiu.

Dvyniai

Dvyniai – nuotykių mėgėjai. Galvojate apie naujovišką startuolį ir niekas jumis netiki? Kreipkitės į Dvynius, jie supras ir palaikys jus.

Vėžys

Vėžiai stengiasi pasaka paverstų tų, kurie jiems brangūs – draugų ir artimųjų – gyvenimą. Jei su Vėžiu sukūrėte šeimą ar draugaujate ilgą laiką, esate po patikimu sparnu.

Liūtas

Liūtai sugeba užpildyti bet kokią erdvę, sušildyti bet kurią širdį vien savo buvimu šalia. Laimingi tie, kurie draugauja su Liūtais.

Mergelė

Mergelės atstovai žino, kaip aplink save sukurti jaukumą ir rasti išeitį iš bet kokios, net ir sunkiausios situacijos. Jie taip pat padeda sutvarkyti reikalus artimųjų gyvenime.

Svarstyklės

Svarstyklių atstovai žino, kaip derėtis bei spręsti sudėtingus klausimus. Viskas, kas susiję su bendravimu, skirta Svarstyklių atstovams, jie ras sprendimą, išspręs ginčą.
svarstyklės, milijonieriumi, liepos, savaitės horoskopas, zodiako

Skorpionas

Skorpionai visiškai atsiduoda savo mėgstamam darbui ar mylimam žmogui. Tokio atsidavimo rezultatas pranoksta bet kokius, net labai drąsius lūkesčius.

Šaulys

Šauliai nemėgsta būti priklausomi nuo kitų, ar tai būtų tėvai, ar viršininkai, todėl jie atveria naujas kryptis ir projektus, leisdami kitiems pajusti laisvės skonį.

Ožiaragis

Ožiaragiai yra labai kryptingi ir ištikimi – savo principams, pasirinkimams, draugams ir partneriams. Jei norite su kuo nors būti ilgai, rinkitės Ožiaragį.

REKLAMA

Vandenis

Vandeniams svarbu, kad juos supantis pasaulis būtų geresnis ir šviesesnis, todėl daug energijos jie skiria savanorystei, labdarai ir socialinių projektų kūrimui.

Žuvys

Žuvų atstovai yra svajotojai, todėl jei realizuoja save kūrybinėse profesijose, jiems nėra lygių. Be to, jie yra nuostabūs istorijų pasakotojai, sukuriantys nepakartojamą įdomaus vakaro atmosferą.

gruodžio, Zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.