Žmonės, gimę po šiais ženklais, yra tiesiog gimę psichologai. Bet kurioje situacijoje galite saugiai paprašyti jų patarimo.

Mergelė

Mergelės nuo gimimo turi puikius analizės įgūdžius. Jie gali lengvai išdėstyti bet kokią situaciją, taip sakant lentynose. 

Jie taip pat padės nustatyti jūsų būklės priežastis, taip pat pasiūlys būdų, kaip ją pašalinti. Tik nelaukite, kol Mergelė jus nuolatos ragins. 

Svarstyklės

Jei jums reikia konsultanto, kad išspręstumėte nesutarimus, tada geriau nerasite nei Svarstyklės. Jie visada klauso ir atsižvelgia į situaciją iš visų pusių. 

Svarstyklės gali rasti minkščiausią ir neskausmingiausią būdą kompromisui. Jie jums pasakys, kaip pasiekti pusiausvyrą ir harmoniją.

Tačiau iš jų nereikėtų tikėtis nuolaidų. Svarstyklės veikia teisingai, nors kartais yra šiek tiek kietos.

Skorpionas

Skorpionai žino, kaip saugoti kitų žmonių paslaptis. Pasityčiojimas aiškiai nėra jų dalykas. Skorpionai mėgsta suprasti sunkias situacijas, todėl visada yra atsargūs.

Skorpionai visada pasiruošę padėti išsiaiškinti sudėtingų gyvenimo permainų jausmą. Ir jie tai padarys su dideliu malonumu. 

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].