Kad ir kaip to norėtume, neįmanoma visada būti geros nuotaikos. Kartais mus nugali baimės, abejonės ir rūpesčiai. Kas nors pasako ką nors nemalonaus ar tiesiog niekas nesiseka.

Susigrąžinti gerą nuotaiką nėra taip paprasta. Tačiau yra patarimų, kaip geriausia tai padaryti, atsižvelgiant į zodiako ženklą.

Avinas

Kaip ugnies stichijos atstovas, Avinas gali lengvai nusivilti, kad viskas jo gyvenime yra nuobodu ir kasdieniška. Tas pats darbas, pažįstamų draugų ratas ir permainų nebuvimas – visa tai gali Aviną nuvilti.

Kadangi šio ženklo atstovai yra impulsyvūs, jų nuotaika gali pablogėti net ir dėl pačių menkiausių rūpesčių.

Kad pralinksmėtumėte, turite į savo gyvenimą įnešti naujovių. Jei rutina ir užsispyrimas neleidžia džiaugtis gyvenimu, pabandykite nuveikti ką nors naujo ir neįprasto. Tai nereiškia, kad turite persikelti į kitą šalį, ieškoti naujų draugų ar naujo darbo, nes net ir maži pokyčiai privers pažvelgti į gyvenimą iš naujo taško.

Džiaukitės pirkiniais, užmegzkite naujų pažinčių, pakeiskite baldų išdėstymą namuose ar nuveikite ką nors beprotiška. Nesiekite radikalių pokyčių, nes net ir nedideli pokyčiai jus akimirksniu nudžiugins.

Jautis

Nors Jautis žino, kaip slėpti savo nuotaiką nuo kitų, kartais jos sunku nepastebėti. Būna, kad Jaučiui trūksta malonumų, susijusių su potyriais, ir dėl to jo gyvenimas praranda prasmę. Tačiau pakeltų savo nuotaiką, Jaučiui nereikia nieko neįprasto: jam tereikia nuveikti tai, kas paveiks jo pojūčius.

Kartais būtina pamaloninti savo jausmus, todėl nesistenkite visada atsispirti savo silpnybėms. Nusipirkite naujų kvepalų, apsilankykite kavinėje, kurioje kvepia karštais pyragais, ar tiesiog klausykite raminančios muzikos.

Netrukus pastebėsite, kad net ir reguliarūs užsiėmimai gali pagerinti jūsų nuotaiką ir priversti pamiršti problemas bei rūpesčius.

Dvyniai

Dvyniai yra vienas iš labiausiai bendraujančių zodiako ženklų. Jie nebijo sutikti naujų žmonių, lengvai palaiko bet kokią pokalbio temą ir visada tampa kompanijos siela. Kai trūksta bendravimo, jie dažnai būna blogos nuotaikos. Tačiau tai sutvarkyti yra gana paprasta.

Net jei jūsų šeima ir draugai yra toli, tai nereiškia, kad negalite su jais bendrauti. Net trumpas pokalbis telefonu jus pralinksmins ir leis pajausti artimųjų buvimą. Jei norite tikro bendravimo, užmegzkite naujas pažintis.

Tai galite padaryti naudodamiesi socialiniais tinklais arba užkalbindami žmogų parke, kavinėje ar bet kurioje kitoje viešoje vietoje. Praleiskite laiką tarp žmonių ir jūsų nuotaika pasitaisys.

Vėžys

Vėžiai yra pasirengę atiduoti save ir savo laiką artimiesiems. Kartais jie tai daro taip, kad visiškai pamiršta savo pomėgius ir norus. Kai jie supranta, kad savo gyvenime neturi jokios galios, jie jaučiasi it kiti jais naudotųsi. Dėl šios priežasties Vėžys gali atsidurti ties depresijos riba.

Jūsų meilė ir rūpestis artimiesiems tikrai verti pagyrimo, tačiau neturėtumėte atimti iš savęs visus gyvenimo džiaugsmus. Kartais reikia tiesiog laisvą laiką skirti sau, kitaip netrukus apniks bloga nuotaika.

Atidėkite namų ruošos darbus ir pasiduokite savo užgaidoms. Galite aplankyti grožio saloną, pasivaikščioti su draugais ar tiesiog leisti laiką namuose. Tokia veikla ne tik padės atsipalaiduoti, bet ir pagerins nuotaiką.

Liūtas

Šio zodiako ženklo atstovams gana sunku sugadinti nuotaiką. O jei taip nutiko, tada priežastis tikrai rimta. Nors Liūtai dievina dėmesį ir komplimentus, paprastas meilikavimas gali ne tik nuvilti, bet ir supykdyti Liūtą. Tada reikia nedelsiant susitvarkyti su bloga nuotaika, nes Liūto pyktis gali būti pavojingas kitiems.

Kad susigrąžintumėte gerą nuotaiką ir pasitikėjimą savimi, turite įrodyti save viešumoje. Galite dalyvauti konkursuose, išbandyti laimę atrankoje ar tiesiog papasakoti draugams įdomią istoriją.

Jausdamas kitų susižavėjimą, užgniaušite neigiamą nuotaiką ir galbūt rasite nuolatinių gerbėjų, į kuriuos galėsite kreiptis pačiomis sunkiausiomis gyvenimo akimirkomis.

Mergelė

Šio ženklo atstovai dažniausiai būna kaprizingi ir emocingi. Štai kodėl jų nuotaika gali pasikeisti nuo bet kokių veiksnių įtakos. Dažniausiai Mergelė nusimena, jei kas nors įvyko ne taip, kaip ji planavo. Tada bus gana sunku atkurti nuotaiką, nors būdas vis dėlto yra.

Kartais reikia tiesiog pabūti vienam su savimi ir skirti laiko maloniai pramogai. Nudžiuginti gali ir paprastas pasivaikščiojimas po parduotuves. Nereikia bijoti nedidelių išlaidų asmeniniams tikslams.

Iš pirmo žvilgsnio šis metodas gali atrodyti pernelyg banalus ir neveiksmingas, tačiau jį išbandęs, suprasite, kad jis greitai įkvepia geros nuotaikos.

Svarstyklės

Svarstyklės yra vienas linksmiausių zodiako ženklų. Jos visada stengiasi išnaudoti netgi bet kokią nesėkmę ir retai pasiduoda emocijoms. Tačiau jei kas nors pamėgins sugriauti jų pusiausvyrą, bloga nuotaika iškart jas užvaldys. Tada Svarstyklėms reikia atitraukti dėmesį, o geriausia – pakeisti aplinką.

Šio ženklo atstovas pasijaus daug geriau, būdamas gražioje vietoje. Galite sukurti jaukią atmosferą namuose. Papuoškite namus neįprastomis dekoracijomis ir suvenyrais ar net pradėkite kapitalinį remontą.

Jei šiuo metu jūsų finansinės galimybės neleidžia radikaliai pakeisti interjero, eikite apsipirkti ieškodami tų dalykų, kuriuos norėtumėte įsigyti ateityje. Taip pakelsite sau nuotaiką.

Skorpionas

Skorpionai dažniau nei kiti zodiako ženklai patiria depresinę būseną, nors ir niekada to neparodo kitiems. Jei pablogėjo jų nuotaika, jie bando atsiriboti nuo visuomenės ir kelias dienas nebendrauja net su artimaisiais. Tačiau sugrąžinti Skorpionui gerą nuotaiką nėra taip sudėtinga: tam reikia pamaloninti jį kuo nors paslaptingu ir įdomiu.

Kad pagerėtų jų nuotaika, šio zodiako ženklo atstovams reikia išgirsti kokią nors paslaptį ar sudalyvauti neįprastame renginyje. Skorpionus traukia tai, ko kiti žmonės nežino, todėl jiems patinka žinoti visas aktualiausias naujienas ir gandus.

Skorpionas gal ir nėra įkyrus liežuvautojas, tačiau supratimas, kad žino kažkieno paslaptį, jį iškart nudžiugins.

Šaulys

Šaulys labiau nei kiti zodiako ženklai užsikasa po darbais ir pamiršta gyvenimo džiaugsmus, o kartais tai juos verčia jausti, kad jie gyvena nuobodžiai. Tokiu atveju šiam zodiako ženklui tereikia pakeisti situaciją, o geriausia teikti pirmenybę tolimoms kelionėms.

Galbūt tokia išeitis daugeliui atrodys per brangi, tačiau geriausias būdas save nudžiuginti yra keliauti į kitą šalį. Jei finansinė padėtis neleidžia to padaryti, bent jau pasvajokite, kad netrukus aplankysite neįprastas vietas ir pažinsite naują kultūrą.

Prieš pasinerdami į savo svajones, susiraskite vietą, kur niekas jūsų netrukdys. Stenkitės kiek įmanoma labiau mėgautis svajonių procesu, tada galėsite įveikti kartėlį ir blogą nuotaiką.

Ožiaragis

Šis zodiako ženklas patiria tikrą laimę, užsiimdamas produktyvia veikla, kuri naudinga kitiems, tačiau neveiklumas akimirksniu gali sugadinti jo nuotaiką. Štai kodėl, jei Ožiaragius apima depresija, geriausia pakeisti veiklos sritį arba užsiimti naujo talento ugdymu.

Skirtingai nei kiti zodiako ženklai, Ožiaragiai gali pataisyti nuotaiką neatsitraukdami nuo darbo ir pažįstamos veiklos. Priešingai, tam jie turi papildomai apsikrauti darbu ir galvoti apie darbo klausimus.

Žinoma, neturėtumėte išsekinti savęs, kitaip rizikuojate patirti stresą. Jei norite tikrai atsiriboti nuo savo problemų ir atsikratyti blogos nuotaikos, darykite tai, kas jums neįprasta. Galbūt ne tik pagerinsite nuotaiką, bet ir įgysite naujų įgūdžių.

Vandenis

Kartais net linksmasis Vandenis atsiduria ant nervinės įtampos slenksčio. Nors bloga nuotaika jį įveikia gana retai, jausdamasis prislėgtas, Vandenis greičiausiai negalės atlikti darbų ir kasdienių reikalų taip, kaip Ožiaragis. Kad pakeltų nuotaiką, Vandenis tiesiog turi jaustis reikalingas ir tai padaryti nėra labai sunku.

Galite įstoti į savanorių gretas, užsiimti labdara ar tiesiog padėti artimiesiems – svarbiausia, kad jūsų pagalba bus ne tik naudinga aplinkiniams, bet ir pradžiugins jus.

Šiuolaikiniame pasaulyje nėra daug žmonių, kurie sugeba nesavanaudiškai padėti ir tuo pačiu metu patiria tikrą džiaugsmą. Gero darbo prisiminimas ilgą laiką šildys širdį ir sunkiais laikais padės atsikratyti blogos nuotaikos ir liūdesio.

Žuvys

Deja, Žuvys priklauso tiems zodiako ženklams, kurie gali būti blogos nuotaikos be jokios priežasties. Šio zodiako ženklo atstovai dažniau nei kiti būna prastos nuotaikos, dėl to jiems gana sunku įžvelgti gyvenimo žavesį. Tokiomis akimirkomis jiems padės kūrybinė veikla.

Net jei jūs nemokate piešti, rašyti eilėraščių ar dainuoti, tai nėra priežastis liūdėti. Užsiimdami kūrybine veikla, galite atsikratyti neigiamų emocijų, kurios dažniausiai sukelia blogą nuotaiką.

Stenkitės visiškai pasinerti į kūrybinį procesą ir pamiršti savo išgyvenimus. Netrukus pastebėsite, kaip įkvėpimas išgydys jūsų sielą ir padės sugrįžti gerai nuotaikai.

Šaltinis

Nemokamai užsiprenumeruokite ir pirmieji gaukite mūsų naujausius straipsnius bei nuotraukas

👇

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].