Bjauriausios Zodiako ženklų savybės, kurias turite priimti, jei norite tęsti santykius

Mes visi turime trūkumų, tačiau kai kuriuos partnerio bruožus tikrai sunku priimti. Astrologai atskleidė bjauriausius Zodiako ženklų bruožus.

REKLAMA

taro kortų prognozė

Avinas

Jie visada yra šiek tiek geresni už jus

Avinas turi būti teisus. Šie žmonės bandys įrodyti savo tiesą, net jei klysta. Be to, jie darys viską, kas įmanoma, kad rastų būdą, kaip visada ir visame kame primesti savo teisumą. Praktiškai tai reiškia, kad jie nuolat pristatys save kaip pranašesnį už jus. Jei tam tikru momentu Avinas supras, kad esate su juo viename lygyje, jis padarys viską, kad taptų geresnis, išmintingesnis, sąmojingesnis ir sėkmingesnis. Avinas nori jus valdyti.

Jautis

Jų standartai nenuspėjami

Daugelis žmonių turi aukštus standartus, tačiau tik keli iš jų laikosi tokių standartų kaip Jaučiai. Tai nereiškia, kad jie tikisi tik geriausio, „geriausio“ apibrėžimas niekada nepasikeis, o jūs galų gale jausitės taip, lyg niekada nebūtumėte jiems pakankamai geras. Net jei Jautis labai jus myli, vis tiek pajusite jo paslėptą troškimą, kad taptumėte bent šiek tiek geresnis nei esate dabar.

Dvyniai

Šie žmonės yra savo ego įkaitai

Dvyniai turi daug nuostabių savybių: jie yra ištikimi, mylintys, kūrybingi, aistringi. Tačiau jie lengvai seka savo ego troškimus. Šie žmonės sunkiai priima ribas ir dažnai supyksta, kai kiti nenori įgyvendinti jų norų. Dvyniai nežino, kaip kiti žmonės reaguos į jų elgesį.

REKLAMA

Vėžys

Nepaaiškinami pykčio priepuoliai

Blogiausia santykių su Vėžiais dalis yra jų polinkis į nepagrįstus emocinius protrūkius. Tokiomis akimirkomis jums gali būti sunku su juo susidoroti. Norėtųsi manyti, kad tokia reakcija yra visiškai nepavojingas vienkartinis įvykis, bet, greičiausiai, tai pasikartos dar kartą. Turite išmokti išlaikyti santūrumą, kol partneris susiprotės, ir nebandyti jam pasipriešinti, jei jis nusiminęs.

šeima, žmonos

Liūtas

Alergiškas kritikai

Svarbiausia sveikų santykių dalis – beprasmių ginčų nebuvimas. Turite mokėti vienas su kitu pasidalinti tikrais jausmais, pasikalbėti apie tai, jog partneris permąstytų savo elgesį ir įpročius, kad santykiai būtų išsaugoti. Tačiau su Liūtu labai sunku. Šio ženklo atstovai nemoka priimti kritikos. Toks žmogus gali pasikeisti tik tada, kai mato tame prasmę. Jūsų užduotis yra rasti būdą, kaip perteikti šią reikšmę Liūtui.

Mergelė

Per daug į viską reaguoja

Mergelės spinduliuoja visiška ramybe. O pagrindinė šios būsenos paslaptis yra ta, kad šie žmonės puikiai slepia didžiąją dalį savo emocijų (kas vis dėlto yra nesveika). Visi šie užgniaužti jausmai ilgainiui sukels nenormalią perdėtą reakciją į tai, kas vyksta aplinkui, paranojišką požiūrį į kitų nuomonę ar bet kokią kitą neracionalią baimę. Turėsite suprasti, kad daugelis Mergelių emocijų tiesiog negali būti vertinamos rimtai. Turėsite palaukti, kol audra nurims.

REKLAMA

Svarstyklės

Jūs niekada nebūsite šiems žmonės pakankamai geras

Šalia Svarstyklių gali būti tik vienas žmogus, kurio standartai yra aukštesni už jų pačių – jų gyvenimo draugas. Svarstyklės kenčia nuo beprotiško romantikos ir grožio poreikio, todėl nuolatos ieško geriausių dalykų. Jų partneris taip pat turi būti geriausias. Būkite pasirengę suteikti joms savo meilės tiek, kiek joms reikia.

Skorpionas

Jie visada prašo šiek tiek daugiau, nei jūs galite jiems duoti

Skorpionai yra labai aistringi. Giliai viduje jie trokšta pasitikėjimo ir pritarimo, o tai aiškiausiai išreiškiama santykiuose su partneriu. Skorpionai nori būti mylimi ir vertinami, o kartais šis poreikis gali tapti tikrai apsunkinantis, nes gimusieji po šiuo ženklu nuolat stengiasi laimėti jūsų meilę (net jei tai jau padarė).

REKLAMA

skorpionas, viršininkai, vasaros

Šaulys

Jie visada laiko vieną koją už durų

Nėra taip, kad Šaulys nemoka užmegzti santykių, bet jo akys nuolat ieško kažko „vertingesnio“. Gimusieji po šiuo ženklu visada svajoja apie naują kelionę, projektą, draugystę ir tai, kas juos vis stumia į priekį. Santykiuose su Šauliu dažnai apima jausmas, kad nesate jam pakankamai gera, net jei jis jus tikrai myli. Jis yra nuotykių ieškotojas, kuris eina į priekį, kad jaustųsi gyvas.

REKLAMA

Ožiaragis

Pasipriešinimas pokyčiams

Ožiaragis jaučiasi laimingiausias, kai žino, ko tikėtis toliau ir kas vyksta tarp jūsų. Tačiau realiame gyvenime viskas yra kitaip. Labiausiai Ožiaragiai patiria sunkumų romantiniuose santykiuose, virsdami erzinančiai pasyviais ir užsispyrusiais partneriais. Ne pats geriausias derinys, su kuriuo dar reikia išmokti elgtis.

Vandenis

Ne visada jiems būsite pirmoje vietoje

Turite suprasti, kad kai nuspręsite pasidalinti savo gyvenimu su Vandeniu, jūs ne visada būsite jo prioritetas. Tai nereiškia, kad šiems žmonėms jūs nerūpite, tiesiog jų pomėgiai dažnai nukrypsta į darbą, draugus, keliones ir tai, kas atitinka dabartinius norus. Jūs tapsite tik Vandenio visatos dalimi, o ne jos centru. Jei nesate pasiruošę su tuo taikstytis, vadinasi, nesate tinkami vienas kitam.

REKLAMA

Žuvys

Jos per daug pasitiki savo jausmais

Žuvys paprastai laikomos emocingomis (tokios jos ir yra), tačiau to priežastis iš tikrųjų visai nesusijusi su emocijų pertekliumi, o su tuo, kad jos labiau pasitiki savo jausmais, nei turėtų. Abejonės santykiuose yra normalu, tačiau Žuvys į viską žiūri pernelyg rimtai, todėl to nesuprasdamos pradeda veikti. Turėsite išmokti manevruoti jų neramiuose vandenyse ir nepamiršti, kad net jei jos per giliai pasineria į savo problemų bedugnę, galiausiai vis tiek iš jos išsikapsto.

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].