Nedaugelis žino, bet kiekvienas Zodiako ženklas turi savo globėją iš Biblijos. Bet kuris asmuo turi angelą sargą, kuris stoja už tą žmogų sunkmečiu. Bet jie turi nedaug jėgų ir neužima aukščiausiojo dangiškosios hierarchijos laiptelio. Arkangelai globoja visą žmonių grupę. Pasak astrologų, kiekvienas Zodiako ženklas turi savo globėją. Sunkiais laikais žmonės gali kreiptis pagalbos į vieną iš jų. Panagrinėkime juos išsamiau.

Avino globėjas – apaštalas Petras

Apaštalas Petras turi daug bendro su šiuo Zodiako ženklu. Kaip ir bet kuris Avinas, Petras buvo labai impulsyvus. Dėl savo lyderio savybių jam pavyko daug pasiekti. Daugelis žino, kad apaštalas Petras buvo Dievo įgaliotas priimti sprendimus, kas turi teisę įeiti pro dangiškuosius vartus, o kas ne. Avinai turi labai stiprią valios galią, jie sugeba atsilaikyti, kad ir kas nutiktų.

Jautis – apaštalas Simonas Zilotas

Biblijos horoskopas sako, kad šio Zodiako ženklo globėjas yra Simonas Zilotas. Tai buvo be galo pasitikintis ir ryžtingas žmogus. Jo entuziazmas paveikė daugelį žmonių. Be to, apaštalas Simonas ypatingą dėmesį skyrė materialiniams reikalams. Tai garantuoja stabilumą ir patikimumą – būtent tai, ko reikia Jaučiui.

Dvyniai – šventasis apaštalas Jokūbas

Jokūbas yra vienas iš 12 apaštalų, jis yra ir Dvynių globėjas. Jis turėjo puikių intelektinių sugebėjimų. Jis taip pat turėjo neįtikėtiną sugebėjimą papasakoti savo idėjas ir jas perduoti kitiems. Jokūbas turėjo neįtikėtiną įtaigos galią, todėl jam būdavo lengva savo idėjomis įtikinti kitus. Tuo pačiu metu jis turėjo ir neigiamų savybių. Jokūbas buvo nepastovus ir permainingas. Dvyniai taip pat turi tas pačias savybes. Jie yra spontaniški, tačiau kupini energijos ir išradingi.

Vėžys – apaštalas Andriejus

Šventasis Andriejus laikomas atsidavusiu šeimos vyru ir pacifistu. Šis apaštalas pirmenybę teikė tylai, ramybei ir vienatvei. Tai būdinga ir daugeliui Vėžių. Gyvenimas ir šeima jiems yra nepaprastai svarbūs. Tik tada, kai juos supa artimieji, jie jaučiasi gerai. Jie nepaprastai jautrūs ir linkę medituoti. Dėl savo artimųjų ir draugų Vėžiai sugeba viską. Jei ieškote supratingo ir empatiško gyvenimo partnerio, tai Vėžys yra būtent tai, ko jums reikia.

Liūtas – apaštalas Jonas

Jonas buvo puikus oratorius. Jis visada buvo dėmesio centre. Šis šventasis buvo stipri asmenybė, sugebėjusi įtikinti daugelį savo idėjų ir sprendimų teisingumu. Jo sugebėjimas argumentuoti ir įtikinti buvo tiesiog neįtikėtinas. Jis buvo labai dosnus aplinkiniams. Tos pačios savybės būdingos ir daugeliui Liūtų. Jie yra labai atviri, mylintys ir visada pasirengę padaryti viską dėl savo artimųjų.

Mergelė – apaštalas Pilypas

Biblijos apaštalas Pilypas buvo labai mąslus ir romus žmogus. Jis puikiai susitvarkė su visais darbais, vykdė jam patikėtas užduotis iki smulkmenų. Mergelės, kaip ir jų globėjas, yra tokios pat kruopščios ir kantrios. Jos atkreipia dėmesį į mažiausias detales. Daugelis šio Zodiako ženklo atstovų yra perfekcionistai. Tačiau jie linkę į savikritiką ir gali tam skirti daug laiko.

Svarstyklės – apaštalas Baltramiejus

Svarstyklės garsėja tokiomis savybėmis kaip įtikinėjimo galia, taktika bei savo polinkiu į diplomatiją. Norėdamos įtikinti kitus savo požiūrio teisingumu, jos padarys viską. Apaštalas Baltramiejus buvo labai racionalus žmogus, kuris nepriėmė apgaulės ir melo. Svarstyklės paprastai yra labai korektiški ir teisingi žmonės. Tačiau jei jų rankose yra valdžia, jie gali pradėti manipuliuoti kitais, siekdami savo tikslų.

Skorpionas – apaštalas Tomas

Šis šventasis buvo kupinas abejonių. Todėl žmonės jį vadino „Netikinčiu Tomu“. Kartu jis buvo labai tuščias ir ambicingas. Šiomis savybėmis Skorpionai yra labai panašūs į savo globėją. Jie niekuo netikės, kol neįsitikins savo akimis. Skorpionai yra labai ištikimi: jei nuspręs praleisti gyvenimą su kuo nors, jie niekada neatsisakys šio sprendimo.

Šaulys – apaštalas Judas Tadas

Kartu su apaštalais Jonu ir Petru Tadas įkūrė bažnyčią. Jis daugeliui žinomas dėl savo gebėjimo užmegzti socialinius santykius. Taip pat Tadas savo veiksmais buvo labai teisingas, sąžiningas ir nuoseklus. Visos šios savybės būdingos Šauliams. Jie taip pat yra atsidavę kovotojai. Jie mėgsta keliones ir nuotykius.

Ožiaragis – apaštalas Matas

Šio šventojo pareigos įpareigojo jį surinkti mokesčius iš Romos gyventojų. Jis nepaprastai didžiavosi savo padėtimi visuomenėje. Matas buvo teisingas, kilnus ir tikslingas žmogus. Ožiaragiai, kaip taisyklė, yra ambicingi ir sąžiningi asmenys, kurie gyvenime daugiausia dėmesio skiria sėkmei visuomenėje.

Vandenis – apaštalas Judas

Apaštalas Judas visada rūpinosi bejėgių gerove. Jis taip pat žinomas kaip kilmingųjų gynėjas. Be to, jis visada buvo pasirengęs padėti nedorėliams. Vandenis yra kūrybinga asmenybė, kupina siekių ir ambicijų. Šios savybės lemia, kad Vandenis gali nuklysti šunkeliais ar padėti ne tiems žmonėms, kuriems reikėtų.

Žuvys – apaštalas Judas Iskariotas

Vienintelis dalykas, kurį dauguma žmonių žino apie šį šventąjį, yra tai, kad jis pardavė Jėzų už 30 pinigų. Tačiau Judas Iskariotas taip pat turėjo puikių organizacinių įgūdžių. Jis buvo labai jautrus ir drovus. Judas Iskariotas mėgo vienatvę ir buvo linkęs į depresiją. Žuvys yra labai jautrūs ir supratingi žmonės, tačiau kartais jie atsisako priimti supančią realybę tokią, kokia ji yra. Todėl jie tampa prislėgti. Žuvys yra labai dvasingos ir emocingos. Nė vienas Zodiako ženklas nemoka išreikšti savo emocijas taip, kaip moka Žuvys.

Apibendrinimas

Šiandien vis daugiau žmonių ieško paramos ir tikisi pagalbos iš savo angelų sargų ir globėjų. Jie padeda mums sunkmečiu ir apsaugo nuo bėdų ir problemų. Dabar, kai žinote, kuris šventasis globoja jūsų Zodiako ženklą, jums bus lengviau kreiptis pagalbos į jį.

Norėtume pabrėžti, kad niekada neturėtumėte pasikliauti kažkuo visu šimtu procentų! Svarbiausia visada gyventi pagal savo sąžinę, daryti gera kitiems, mylėti ir vertinti save bei sau brangius aplinkinius. Tada jūsų gyvenimas bus užpildytas ryškiomis spalvomis ir gerais žmonėmis.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].