Atskleiskime, kokios slaptos priklausomybės būdingos Zodiako ženklams

Pakanka žinoti žmogaus Zodiako ženklą, kad atskleistumėte slaptas jo priklausomybes.

Avinas

horoskopas, gegužės, savaitės horoskopas, savaitės, rugpjūtis, Naujųjų metų

Avinas yra tvirtas ir dažnai nevaržomas. Jis gyvena pilna jėga ir ieško ryškių emocijų. Jo aistra yra viskas, kas suteikia greitą energijos pliūpsnį ir pakelia adrenaliną. Avinui gali patikti daug kavos ir šuoliai parašiutu.

Jautis

apdovanoja, silpniausios,Spalio, jaunatviškumas, sėkmę

Jautis praktiškas ir solidus. Sėkmę jis matuoja materialine gerove. Slapta Jaučio aistra yra visų rūšių prabanga: nuo brangaus maisto iki prabangių automobilių.

Dvyniai

horoskopas, venera, gegužės, savaitės horoskopas, savaitės, lapkričio

Dvyniai yra nepaprastai bendraujantys, todėl bendrauja su žmonėmis tiek asmeniškai, tiek socialiniuose tinkluose. Bet slaptas šio nesibaigiančio bendravimo tikslas yra susitikti su karmos nulemtu sielos drauge ir praleisti su juo visą gyvenimą.

Vėžys

rugpjūtis, rugsėjo, silpniausios, Spalio, jaunatviškumas, Naujųjų metų, sėkmę

Vėžys yra emociškai jautrus, jam svarbūs šilti santykiai su kitais. Viskas, ką jis daro, yra skirta arba meilės paieškoms, arba artimųjų priežiūrai. Slaptas jo noras – pradžiuginti artimuosius.

Liūtas

horoskopas, gegužės, savaitės horoskopas, savaitės

Liūtas yra charizmatiškas, ambicingas ir mėgsta būti dėmesio centre. Nors pasitiki savimi, jis labai rūpinasi, kaip atrodo kitų akyse. Liūtas laiko paslaptyje tai, kad į savo išvaizdą investuoja milžiniškas pinigų sumas.

Mergelė

apdovanoja, zodiako, silpniausios, Spalio, jaunatviškumas, sėkmę

Mergelė yra praktiška, organizuota ir racionali. Atrodo, kad ji neturi jokio slapto prisirišimo. Bet tai yra noras kontroliuoti viską ir visus iki smulkmenų.

Svarstyklės

horoskopas, zodiako, gegužės, savaitės horoskopas, savaitės

Svarstyklės apsunkina sau sprendimus ir nemėgsta atsakomybės. Tai ypač pastebima renkantis partnerį. Svarstyklės demonstruoja atvirumą, tačiau slapta iš tiesų atsipalaiduoja tik vienumoje.

Skorpionas

Visata, rugsėjo, silpniausios, Spalio, jaunatviškumas, sėkmę

Skorpionas pasižymi aukštu intelektu ir gudrumu, kurį naudoja užkariaudamas priešingos lyties atstovus. Bet slaptas jo noras yra surasti savo sielos draugą, kuriuo galima visiškai pasitikėti.

Šaulys

horoskopas, venera, Visata, gegužės, savaitės horoskopas, sunkesnės, savaitės, Naujųjų metų

Šaulys yra laisvės ir klajonių mėgėjas. Kaip nepataisomas optimistas, jis nedvejodamas keičia aplinką, vietas, veiklą. Jo slapta priklausomybė yra lošimai.

Ožiaragis

silpniausios, Spalio, jaunatviškumas, Naujųjų metų, sėkmę

Ožiaragis yra darboholikas, kuriam gyvenime, išskyrus darbą, mažai kas įdomu. Jis yra apsėstas karjeros ir profesinio augimo. O slapta nuo visų jis medituoja bei auga dvasiškai.

Vandenis

horoskopas, gegužės, savaitės horoskopas, savaitės, Naujųjų metų

Vandenis mėgsta fantazuoti nuo vaikystės. Jį labiau domina jo paties pasaulis ir dvasios ramybė nei tikrovė. Nenuostabu, kad jo slapta priklausomybė yra knygos arba vaizdo žaidimai.

Žuvys

apdovanoja, silpniausios, Spalio, jaunatviškumas, Naujųjų metų, sėkmę

Žuvys yra malonios, empatiškos ir pasirengusios padėti bet kuriuo metu. Jos visa galva atsiduoda pagalbai kitiems, todėl jų slapta „priklausomybė“ yra svajonės. Jos padeda atsigauti.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].