Astrologinė Vasilisos Volodinos prognozė rugpjūčio 11-17 dienoms

Atsižvelgdama į žvaigždžių padėtį, Vasilisa Volodina kiekvienam zodiako ženklui pateiks patarimų, kaip geriausia praleisti rugpjūčio vidurį. Sužinosite, kam ši savaitė bus palanki, ir ko per šias dienas geriau vengti.

Avinas

Nukentės jūsų finansai. Ypač tai pastebėsite darbo savaitės pabaigoje. Naudokite akmenis-amuletus, kad pritrauktumėte pinigų. Per šias septynias dienas nerekomenduojama atlikti impulsyvių pirkimų ar imtis naujų užduočių darbe.

Meilės srityje viskas bus daug geriau, ypač tiems Avinams, kurie yra santykiuose ar jau susituokę. Jūsų gyvenimas pasikeis dėl teigiamos jūsų antrosios pusės energijos. Padėkite vienas kitam. Tie, kurie vis dar tik ieško meilės, turėtų atsipūsti ir pasisemti kantrybės.

Jautis

Ši savaitė yra puikus laikas užprogramuoti save sėkmei. Atėjo metas, kai reikia dirbti pačiam, o ne ieškoti nesėkmių priežasčių aplinkiniuose žmonėse ir įvykiuose. Turite prisiimti atsakomybę. Tai galioja tiek darbui, tiek meilei.

Turėsite galios paveikti esamą situaciją. Būkite nuoširdesnis savo ir kitų atžvilgiu, tada gyvenimas pasikeis į gerąją pusę. Palankiausios dienos bus šeštadienis ir sekmadienis.

Dvyniai

Šią savaitę sustiprės neigiami jūsų charakterio bruožai. Jums tai bus sunkus laikotarpis, tačiau ilgainiui susitvarkysite su viskuo, ką jums lems likimas ir žvaigždės. Jums tiesiog reikia įsiklausyti į artimųjų patarimus.

Pasikliaukite intuicija ir būkite aktyvus visose gyvenimo srityse. Drąsiai apsipirkite, dalinkitės naujomis idėjomis darbe ir versle, susitikite su draugais ir leiskite laiką su savo mylimuoju. Rugpjūčio vidurys bus ryškus ir įsimintinas.

Vėžys

Ši savaitė bus stabili. Neverta rizikuoti, nuklysti iš savo kelio. Bus labai svarbu puoselėti teigiamą požiūrį. Jis padės pagrindą sėkmei bet kurioje srityje.

Tai tobula savaitė poilsiui, poilsiui ir dar kartą poilsiui. Žvaigždės sudarys puikias sąlygas planuoti. Geriau galvokite apie rytojų, o ne apie vakarykštę dieną. Tai puikus laikas svajoti ar pakeisti savo namų atmosferą valant, atnaujinant ar perstatant baldus.

Liūtas

Kaip ir visi kiti žmonės, jūs irgi turite tamsiąsias ir šviesiąsias charakterio puses. Šią savaitę labai svarbu parodyti savo geriausias savybes. Tai privers daugelį pagarbiau į jus žiūrėti. Todėl susirasite naujų draugų ar net sutiksite sielos draugą.

Palankiausios savaitės dienos bus rugpjūčio 11-14 dienos. Žvaigždės šiomis dienomis bus aktyvios ir pavers jus emocingesniu, sustiprins jūsų lyderio savybes. Nepamirškite būti dosnus kitiems ir padėti artimiesiems.

Mergelė

Priklausote vienam iš atsakingiausių ir patikimiausių zodiako ženklų. Šios savybės padės rasti laimę ir išvengti problemų versle, darbe bei šeimoje. Tačiau jums taip pat reikės išlaikyti savigarbą, nes be jos negalėsite visiškai realizuoti savęs. Nepamirškite savo prioritetų.

Tai puikus laikas kūrybai, skleisti naujas idėjas, pradėti naujus projektus ar susirasti naują darbą. Labai svarbu parodyti savo individualumą ir pabrėžti jį išoriškai. Bus naudingas bendravimas su vyresnio amžiaus žmonėmis. Jie su jumis pasidalins svarbia patirtimi.

Svarstyklės

Būkite atsargesnis bendraudamas su žmonėmis ir mažiau bendraukite su nepažįstamaisiais. Galite susidurti su blogos valios žmonėmis. Jei savarankiškai spręsite problemas ir niekam nepasakosite savo planų, tada viskas vyks sklandžiai.

Sunkiausia diena bus antradienis. Susidursite su naujais kompleksais ar baimėmis. Venkite arogancijos ir tuštybės, pasididžiavimo ir valdžios troškimo. Šią savaitę svarbu negalvoti apie praeities klaidas ir problemas. Gilūs jausmai neigiamai paveiks jūsų sėkmę.

Skorpionas

Numatomas gana palankus laikotarpis. Žvaigždės ir planetos padės jums įgyvendinti svajones ir priartėti prie svarbiausių gyvenimo problemų sprendimo. Kovokite su neigiamomis emocijomis ir jų šaltiniais. Neigiama energija sukelia ligas ir trukdo įvykdyti planus.

Jei bendrausite su maloniais žmonėmis, pajausite tikrosios laimės skonį. Šią savaitę išsikelsite naujų siekių. Ko gero, atsiras nauja motyvacija, entuziazmas darbe ir versle, nauji pomėgiai.

Šaulys

Trečiadienis, ketvirtadienis ir penktadienis yra palankiausios savaitės dienos. Gali būti, kad šiomis dienomis jūsų mintyse prasidės teigiami procesai. Tai gali būti nauja idėja, kuri susiformuos laikui bėgant, arba kitoks požiūris į senus dalykus.

Nebijokite savo norų, nes jie yra gyvybės kuras, motyvacijos šaltinis. Antradienį, kol žvaigždės nesutars su planetomis, geriau pasinaudokite būdais, kaip pritraukti sėkmę.

Ožiaragis

Palankiausios savaitės dienos bus rugpjūčio 11, 15 ir 16 dienos. Darbo dienomis turėsite visiškai atsiduoti profesinei veiklai. Geriau nevenkite darbo, nes sumažės produktyvumas.

Parodykite dėmesio namams, šeimai, giminėms. Negailėkite meilės artimiesiems. Žvaigždės ir planetos siųs slaptus signalus, todėl sudėtingose ​​situacijose drąsiai pasitikėkite šeštuoju pojūčiu.

Vandenis

Savaitės pradžioje galite jaustis niūrus, emociškai nestabilus. Galimi nuotaikos svyravimai, liūdnos mintys. Visa tai praeis iki savaitės vidurio, kai planetos ir žvaigždės bus draugiškesnės vienos kitų atžvilgiu. Tačiau savaitės pabaigoje vėl galite tapti pažeidžiamas ir jautresnis.

Iki penktadienio numatoma didelė sėkmė versle. Bus naudinga leistis į verslo keliones. Šiomis dienomis įveiksite savo baimes, rasite ramybę ir stabilumą. Darbas padės pasveikti, o ne išvargins. Meilėje taip pat pasiseks, tačiau prieš pradedant naujus santykius geriau patikrinti suderinamumą.

Žuvys

Jums pasiseks visose gyvenimo srityse. Meilės atveju idealios dienos bus antradienis, trečiadienis ir šeštadienis bei sekmadienis. Magiški akmenys, raudonos ir baltos spalvos drabužiai, taip pat pasitikėjimas savimi padės jums tapti patrauklesniu.

Kartu su poreikiu bendrauti didės ir troškimas sulaukti sėkmės. Savaitė bus ideali naujam verslui, idėjų skleidimui ir plėtrai. Taip pat galima drąsiai pirkti, užsiimti mokymais, įgyti žinių, patirties. Įvykiai gali vystytis gana greitai, todėl geriau neskubėti priimti sprendimų.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].