Astrologinė prognozė liepos mėnesiui

Birželio mėnuo jau baigėsi, tad dabar atėjo laikas antram vasaros mėnesiui, kurio metu visi dažniausiai atostogauja. Astrologai negali išskirti vienos bendros tendencijos, tačiau pažymi, kad kiekvienam iš Zodiako ženklų turi naudingų patarimų tam tikram laikotarpiui.

REKLAMA

Neabejotina, kad psichiškai stipriausi Zodiako ženklai kaip visada stos prie vairo ir iš bėdos išsikapstys be nuostolių. Privalumas tas, kad net ir silpnesni žmonės galės išmokti ko nors naujo ir tapti sėkmingesni, nes liepos mėnesį visos trys pagrindinės planetos bus labai stiprios ir palankiai nusiteikusios. Tai ypač aktualu Merkurijui, kuris didžiąją laiko dalį praleis Mergelėje – ženkle, kuriame jam patogiausia.

4 Zodiako ženklai, kurie turi stipriausią energiją. Saugokitės jų!

Avinas

Finansinė gyvenimo sfera Avino ženklo atstovams liepos mėnesį taps pagrindine. Astrologai mano, kad tai bus idealus laikas dideliems sandoriams ir brangiems įsigijimams. Galite investuoti į švietimą, taip pat atlikti namų remontą ir atnaujinti drabužius. Meilės srityje Avino ženklo atstovams pasiseks mažiau, tačiau tai nereiškia, kad meilės reikaluose atsiras nemalonumų. Priešingai, tai bus ramybės ir reguliarumo metas. Kas teisus, o kas neteisus, geriau nesiaiškinti.

Jautis

Liepos mėnesį Jaučio ženklo atstovų laukia labai teigiamas laikotarpis, kuriame bus daug jėgų ir energijos. Su didele tikimybe šie žmonės galės atsikratyti susikaupusių problemų. Galite saugiai pirkti ir, jei reikia, rizikuoti darbe ir meilėje. Astrologai taip pat pataria kuo daugiau bendrauti su žmonėmis ir pažinti vienas kitą. Apskritai šis laikas puikus planavimui, apsipirkimui, taip pat įvaizdžio ar gyvenamosios aplinkos keitimui.

REKLAMA

Dvyniai

Žvaigždės padės Dvynių ženklo atstovams dažniau įgyvendinti savo norus. Merkurijus rimtai padidins sėkmės tikimybę bet kurioje srityje, kad ir koks ambicingas būtų vienas ar kitas tikslas ar užduotis. Dvynių ženklo atstovams pavyks ištrūkti iš neveiklumo ir apatijos gniaužtų, jei žengs pirmą žingsnį, kurį žengti kartais būna sunkiausia. Jums tiesiog reikia atsiduoti teigiamam impulsui. Neturėtumėte pulti į kraštutinumus – darboholizmą ar apatiją. Tai ne pats geriausias būdas praleisti liepą.

Vėžys

Tai labai produktyvus ir šviesus mėnuo Vėžio ženklo atstovams. Jau pirmosiomis dienomis žvaigždės padės šiems žmonėms atsikratyti neigiamų programų mintyse ir nusiteikti reikiamai bangai. Vėžio ženklo atstovai galės žengti į priekį versle, dirbti ir mokytis. Tai idealus laikas naujai pradžiai, siekiams ir naujų pasaulinių tikslų kėlimui. Vėžio ženklo atstovai populiarės ir tarp priešingos lyties atstovų. Žvaigždės padidins savo charizmą ir žavesį bei sustiprins jų energiją.

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Liūtas

Veneros, Marso ir Merkurijaus sinergija padės Liūto ženklo atstovams antroje liepos pusėje pasiekti sėkmę meilėje. Astrologai pastebi, kad labai svarbu išlikti savimi ir neišduoti savo įsitikinimų. Gali būti, kad liepą Liūto ženklo atstovams pirmasis blynas bus gumuliuotas, tad pirmąsias 5-6 liepos dienas likimo jėgų geriau nebandyti. Astrologai pataria mėnesį pradėti atsargiai, be rizikos ir nuotykių. Liepos mėnesį labai svarbu būti nuoširdžiam ir atviram. Tai padarys neįtikėtinai stiprų įspūdį priešingai lyčiai.

REKLAMA

Mergelė

Mergelės ženklo atstovams prasideda energijos antplūdžio metas. Astrologai tiki, kad liepa bus itin turtinga įvairių renginių ir susitikimų. Kai atsiranda malonus žmogus, kuris atrodo tinkamas kandidatas į jūsų sielos draugo vaidmenį, turėtumėte vadovautis ne tik protu, bet ir intuicija. Nereikia stačia galva nerti į meilės baseiną. Atsargumas ir apdairumas versle bus reikalingi. Leidžiami brangūs pirkiniai, bet jie gali būti ir nereikalingi. Jūs turite būti atsargesni ir atidesni.

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo atstovams tai labai produktyvus mėnuo, tačiau jiems geriau dar kartą patikrinti gaunamą informaciją ir neskubėti priimant sprendimus. Darbas komandoje bus naudingas. Su nemaloniais žmonėmis geriau nebendrauti, nes jie gali sutrikdyti harmoniją ir trukdyti įgyvendinti planus bei siekti tikslų. Geriau bendraukite su patikimais asmenimis, kurie gudrumu, melu ir apsimetinėjimu jūsų tikrai neišduos ir savo tikslo nepasieks. Svarstyklių ženklo atstovai galės suprasti, kas iš jų aplinkos yra jų draugas, o kas – priešas.

REKLAMA

Skorpionas

Astrologai pastebi, kad pagerėjo Skorpiono ženklo atstovų atmintis ir dėmesingumas, todėl jie gali užsiimti savišvieta ir įgyti naujų žinių. Žvaigždės ir planetos taps labai kūrybingos, todėl Skorpiono ženklo atstovai galės save parodyti įvairiose veiklose ir pastangose. Jei norite, liepos mėnesį galite atostogauti ir turėti mažiau darbo. Tai puikus metas pasirūpinti savo sveikata, leisti laiką su šeima, keliauti su draugais, eiti į pasimatymus.

skorpionas, viršininkai, vasaros

REKLAMA

Šaulys

Sėkmė Šaulio ženklo atstovų neaplenks versle, darbe ir meilėje. Artėja laikas, puikiai tinkantis kelionėms, poilsiui ir savęs atradimui. Galite atostogauti arba, jei norite, toliau dirbti įprastai: Šaulio ženklo atstovams nerūpės nuovargis ir stresas. Mėnuo tinkamas apsipirkti ir mokytis. Meilės reikaluose labiausiai pasiseks tiems, kurie ieško partnerio. Astrologai ir svetainės ekspertai pataria Šaulio ženklo atstovams suteikti savo mylimam žmogui daugiau laisvės.

Ožiaragis

Šio ženklo atstovai liepos mėnesį turės daug galimybių meilės sferoje. Planetos padės vienišiems Ožiaragio ženklo atstovams susirasti savo sielos draugą, todėl verta būti aktyviems ne tik socialiniuose tinkluose, bet ir realiame gyvenime. Šeimą turintiems Ožiaragio ženklo atstovams ir tiems, kurie jau palaiko santykius, geriau neįžeisti mylimojo, o būti šalia dažniau. Pirmoji mėnesio pusė ideali darbui su skaičiais, o antroji – kūrybinei veiklai.

REKLAMA

Vandenis

Mėnuo prasidės tuo, kad žvaigždės padės Vandenio ženklo atstovams tinkamai planuoti savo reikalus ir spręsti aktualias problemas. Artėjant liepos viduriui astrologai pataria stačia galva pasinerti į naujų pajamų šaltinių ir pomėgių paieškas. Pirmąsias dešimt liepos mėnesio dienų Vandenio ženklo atstovus gali užvaldyti mintys, kaip tapti turtingesniems. Tai bus kūrybinės pažangos ir unikalių idėjų atsiradimo metas. Svarbu klausytis savo širdies ir intuicijos.

Žuvys

Versle ir darbe Žuvų ženklo atstovai ras naujų atradimų ir pozityvaus nusiteikimo. Meilėje, priešingai, bus ramybė, daug naujų ir įdomių dalykų. Tai laikas, kai nereikia rinktis iš anksto – gali pasisekti visose gyvenimo srityse, tad galite skirti tiek laiko įvairiems dalykams, kiek norite. Svarbiausia nepamiršti pareigų, kurių gali padaugėti pirmosiomis mėnesio dienomis.

REKLAMA

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros

Liepa – bendravimo ir meilės metas, todėl astrologai pataria išmokti skaityti kitų energiją, kad būtų galima numatyti verslo ar meilės santykių ateitį. Keturi paprasti patarimai, apie kuriuos kalbėjome anksčiau, jums padės tai padaryti. Linkime sėkmės ir laimės šiuo šviesiu ir labai teigiamu laikotarpiu.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].