Astrologinė prognozė kovui: kurios mėnesio dienos bus itin pavojingos?

Dangaus kūnų išsidėstymas turi įvairiausios įtakos mūsų gyvenimui. Jis net lemia, kurios mėnesio dienos būna palankesnės, ir kurios pavojingesnės. Sužinokite, kurios kovo dienos bus itin pavojingos, ir, kaip tai pasireikš kasdieniame gyvenime.

3-4 d.

Šiomis dienomis numatomi rimti nemalonumai meilės ir finansų srityse. Kad ir kokios problemos iškils, jų nepavyks paprastai užglaistyti. Net jei išsiskirsite su partneriu, jūsų bėdos nesibaigs, kol neįveiksite problemos iš tikrųjų. Ar pasiseks su tuo susitvarkyti priklausys nuo to, kiek jums svarbus tas klausimas.

Gali būti, kad iki tol manėte, jog ar su santykiais, ar su pinigais susijęs klausimas jums ne itin svarbus, tačiau, susidūrus su sunkumais, paaiškės, jog klydote. Nuotaika nebus labai gera, todėl šiomis dienomis verčiau neplanuoti pramoginių išvykų ar renginių.

8-9 d.

Tai bus sunkios dienos. Asmeniniame gyvenime viskas gali apsiversti aukštyn kojomis ir jūs to iškart nepastebėsite. Galbūt lauks netikėta pažintis, atsitiktiniai santykiai ar keistas jūsų arba jūsų partnerio elgesys. Nesiseks objektyviai pažvelgti į situaciją. Atrodys, tarsi jums ant akių būtų užmestas iliuzijų šydas.

Sunkumų bus ir su finansais. Geriau nepriimti sprendimų, nes labai didelė tikimybė, kad jų gailėsitės. Beveik visi sprendimai šiomis dienomis lems dideles finansines nesėkmes.

18-19 d.

Šiomis dienomis iškilę sunkumai bus trumpalaikiai ir neturės didelės reikšmės ateičiai. Svarbiausia yra išlikti savimi. Nesiimkite jokių svarbių dalykų. Šiomis dienomis viskas eisis sunkiai, todėl paprasčiausiai neverskite savęs lipti per save.

22-24 d.

Per šį laikotarpį gali padidėti nusikalstamumas ir padaugėti nelaimių. Jums nereikia šių rūpesčių, todėl laikykitės šešėlyje. Verčiau spręskite problemas, kurių nesutvarkėte anksčiau. Tik venkite naujų bėdų. Laikykitės atokiau viešų susibūrimo vietų ir būkite atsargesnis apskritai.

30-31 d.

Galimi sudėtingi modernios įrangos gedimai, susižalojimai sportuojant ar fizinio aktyvumo metu, problemos su liftais ir kiti nemalonumai. Šios dienos yra labai nepalankios kelionėms lėktuvu. Ypač nesiseks vyrams. Susitvarkyti su bėdomis bus paprasčiau, jei iš anksto būsite joms nusiteikęs.

Štai tokios astrologų prognozės kovui. Paminėtos dienos nebus pačios palankiausios energetiškai, tačiau tai nereiškia, jog per jas nepavyks nuveikti nieko dora. Viskas įmanoma, jei daroma protingai.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].