Astrologinė prognozė: kaip švęsti Valentino dieną?

Ar jau žinote, kaip švęsite vasario 14 d.? Astrologai siūlo atsižvelgti į žvaigždes ir meilės dieną praleisti pagal jų gaires, kad ši praeitų kuo laimingiau. 2020 m. vasario 14 d. bus labai palanki meilei. Tad kaip švęsti Valentino dieną?

Mėnulio įtaka

Labai svarbu planuoti savo dieną pagal Mėnulio įtaką. Šią dieną Mėnulis bus delčioje ir Skorpiono ženkle. Dylantis Mėnulis gerai dera su vandens elementu. Mėnuliui dylant, geriausia rinktis ramias pramogas. Tai ypač galioja Mergelės, Ožiaragio, Skorpiono ir Vėžio atstovams.

Mėnulio buvimas Skorpiono ženkle reiškia, kad šią dieną verta pasitikėti intuicija. Šeštasis pojūtis jums pasakys, kur paskirti svarbų pasimatymą. Taip pat labai palanku prisipažinti meilėje, jei dar nesate to padaręs. O galbūt pats laikas užvesti pokalbį apie vestuves.

Dylantis Mėnulis Skorpiono ženkle nepalaimins brangių dovanų. Geriau dovanoti emociškai reikšmingas dovanas ir taip parodyti savo meilę.

Veneros įtaka

Venera yra meilės planeta, todėl gali būti laikoma atsakinga už sėkmę vasario 14 d. Jos viešnagė Žuvų ženkle bus nepaprastai teigiama visiems zodiako ženklams. Tai reiškia, kad patartina sugalvoti ką nors nepaprasta. Kurdamas penktadienio planus, pasitelkite kūrybiškumą.

Kai Venera yra Žuvų ženkle, jos energija būna itin įkvepianti kūrybai. Žmonės tampa atviri pasimatymams. Todėl šią Valentino dieną bus lengva sutikti savo meilę. Tik reikia parodyti šiek tiek dėmesio ir būti atviresniam. Net ir mažiausio rūpesčio ar susidomėjimo parodymas bus naudingas.

Venera bus palankiausia Žuvų, Jaučio, Liūto, Svarstyklių, Šaulio ir Vandenio ženklų atstovams. Jų žavesys ir charizma padidės kelis kartus. Avinui ir Dvyniams ši diena bus pakankamai sunki, nes jiems Venera gali paruošti keletą išbandymų. Tačiau viskas, ko iš jų bus pareikalauta, yra išlikti savimi ir nebijoti eiti savo keliu. Tad ir jiems pavyks sustiprinti jau esamus meilės saitus.

Štai tokia trumpa astrologinė prognozė, kaip švęsti Valentino dieną. Jei dar nebuvote detaliai suplanavęs penktadienio vakaro, atsižvelkite į ją. Na, o jei jau paruošėte staigmeną jūsų širdį užkariavusiam žmogui, ryžtingai įvykdykite savo planus.

Jei esate vienišas, nenusiminkite. Valentino diena yra meilės diena, o meilė yra ne tik romantinė, bet ir meilė tėvams, vaikams, draugams ar net gyvūnėliams. Tad tiesiog parodykite dėmesį jums brangiems žmonėms.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].