Astrologinė prognozė: jei rugpjūtį pradėsite verslą, sėkmė garantuota!

Rugpjūtis bus džiugi 2020 m. išimtis, nes šie metai nėra patys palankiausi darbui ir verslui. Šis mėnuo tinka pradėti ir plėsti verslą ar daryti karjerą.

Vis dėlto mėnuo labiau tinkamas savarankiškam verslui, mažiau – karjerai. Tačiau jei dirbsite su ugnele ir būsite kūrybingas, sėkmė ateis bet kokioje veikloje. Tereikia atkreipti dėmesį į kai kurias mėnesio datas.

Rugpjūčio 4 d.

Žiūrint objektyviai, šią dieną įvyksianti Marso ir Jupiterio sąjunga nėra labai palankus aspektas. Ji simbolizuoja pervertintą jėgą ir nereikalingus ar per ankstyvus veiksmus. Todėl reikia elgtis atsargiai. Geriau nieko nedaryti spontaniškai, nieko nežadėti ir nepradėti.

Tačiau Marso sąjunga su Jupiteriu turi vieną didžiulį pranašumą – ji suteiks jėgų tiems, kurie iš įpročio bijo plačiau pažvelgti į savo perspektyvas. Tiems, kuriems to trūksta, ši diena suteiks ambicijų ir pasitikėjimo savimi. Tokie žmonės šią dieną galės bet ką nuveikti. Jie padarys gerą įspūdį naujo darbo pokalbyje arba pokalbyje su viršininku.

Rugpjūčio 17 d.

Tai puiki, tiesiog nepriekaištinga darbo diena. Šią dieną ryškus Marso ir Merkurijaus ryšys rodo, kad bus įgyvendintos nuo vasaros pradžios puoselėtos verslo idėjos. Ir dar realizuotos prašmatniai ir prabangiai, nes planetų ryšys bus Liūto ženkle. Šią dieną galima pradėti naują projektą, kuris buvo rengiamas nuo vasaros pradžios, pristatyti idėją, kuriai anksčiau nepritarė valdžia, ir vykdyti reklamos kampanijas.

Marso ir Merkurijaus ryšys bus variklis, kuris sėkmingai užsuks šios dienos įvykius ir duos žmonėms energijos tobulėti. Viskas vyks greitai, linksmai ir be pasipriešinimo. Tačiau šią dieną negalima spontaniškai pradėti iš esmės naujų dalykų. Bus delčia, todėl diena tinkama užbaigti tai, kas buvo pradėta, o ne imtis naujų iššūkių.

Rugpjūčio 19 d.

Tai stebuklinga diena žmonėms, kurie darbe siekia savirealizacijos. Jie turi dirbti ten, kur yra vertinamas kūrybiškumas. Šie žmonės gali įkurti savo verslą, kad niekas jiems nenurodinėtų savų taisyklių. Tai taip pat lyderių diena. Jie pajaus naują impulsą, kad pritrauktų žmones ir jiems vadovautų.

Rugpjūčio 17 d. bus stebuklinga diena, nes praktine prasme jums nieko nereikės daryti. Pasaulis dar nebus sukaupęs pakankamai energijos verslui vystyti. O apie verslo sėkmę teks pasvajoti. Tačiau artimiausiu metu sulauksite paaukštinimo, tapsite geresniu darbuotoju, pradėsite savo verslą arba smarkiai pasistūmėsite jau esamame versle.

Rugpjūčio 25 d.

Šią dieną nieko nedarykite. Bet kokia veikla susidurs su kliūtimis. Viską lydės niūrumas. Materialine prasme gausite mažiau, nei sutarėte. O kokie šios dienos pranašumai? Tai, kad Merkurijaus sąveika su Uranu privers jus susigundyti ir leis į situaciją pažvelgti nekasdieniškai. Dėl to, kad įprastas darbo stilius šią dieną neduos rezultatų, ieškosite naujų idėjų ir tikrai jų rasite!

Rugpjūčio 29 d.

Šią dieną bus gauta daug naudingos verslo informacijos. Plėsite savo akiratį darbe ir versle. Derybos su užsienio partneriais ar klientais bus sėkmingos. Jūsų verslo idėjas gerai priims viršininkai. Mąstysite plačiai, kalbėsite gražiai ir įtikinamai. Daugiau bendraukite su žmonėmis. Rugpjūčio 29 d. jums pasiseks rasti reikalingus žmones ir naudingus pažįstamus.

Pasinaudokite astrologų patarimais!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].