Kuriems Zodiako ženklams lapkritis atneš bėdas ir sunkumus?

Prasideda naujas mėnuo. Vasaris – triumfo ir pasiekimų metas, nes astrologinė padėtis iš esmės bus gana optimistiška. Astrologai papasakojo, kokių konkrečių dalykų žiemos pabaigoje gali tikėtis įvairių Zodiako ženklų atstovai.

REKLAMA

Kiekvienam iš mūsų tenka susidurti su savais sunkumais, tačiau vasario mėnesį situacija gali pasikeisti. Daugelis žmonių galės imti gyventi visavertį gyvenimą ir daryti tai, ką nori, o ne tai, ką privalo daryti. Tai bus pergalių metas, nors ir ne visada lengvų. Dėl laimės gali tekti pakovoti, bet jei ji to verta, užteks jėgų ir motyvacijos lemiamu momentu neatsitraukti.

REKLAMA

Avinas

Avinai turėtų stengtis tapti išmintingesniais. Tam jie galės pasitelkti naujas žinias ir susipažinti su pačiomis svarbiausiomis gyvenimo pamokomis. Taip pat būtina kuo daugiau bendrauti su žmonėmis, kurie daug žino apie šį gyvenimą ir visus su juo susijusius procesus. Avino ženklo atstovai atras įtikinėjimo dovaną, todėl galės daryti įtaką kitiems, bet ne agresija ir gąsdinimais, ultimatumais ir kitais nešvariais metodais, o paprasčiausiai pokalbiais ir raginimais. Jei kas nors norės atimti iš Avino ženklo žmogaus laimę, geriau jį apeiti, kad nereikėtų kovoti ir ginčytis.

REKLAMA

Jautis

Jaučiai turėtų atkreipti ypatingą dėmesį į pirmąsias dvidešimt vasario mėnesio dienų. Jų globėja Venera bus palankioje padėtyje tik iki vasario 20 dienos, o po to planeta pereis į nepalankų Avino ženklą. Paskutiniame mėnesio etape sėkmė galutinai neapleis Jaučio, tačiau vis tiek verta naudoti amuletus nuo galimų problemų. Atsargumas bus vis vien reikalingas. Astrologai teigia, kad vasario pabaigoje geriau neteisti kitų, kad nebūtumėte teisiami patys. Jaučio ženklo atstovai turės susitelkti į save ir savo gyvenimą.

REKLAMA

Dvyniai

Kurie Zodiako ženklai niekada neatleidžia įžeidimo?

REKLAMA

Vasario mėnesį Dvyniams nakties šviesuliai ir visa Visata nuolat siųs įvairius ženklus ir duos naudingų patarimų, kaip gyventi ir kur nukreipti savo energiją. Nors šis mėnuo šio ženklo atstovams turėtų būti vienas sėkmingiausių, jie vis tiek turėtų stebėti savo angelų sargų perspėjimus apie galimą pavojų. Aplink juos taip pat bus žmonių, kurie galės juos įspėti apie gręsiančias problemas. Žmonės bus atviresni, todėl svarbu klausytis, ką ir, svarbiausia, kaip jie sakys.

Vėžys

REKLAMA

Vėžiams vasario mėnesį gana dažnai gerai seksis. Tai nereiškia, kad jie galės tiesiog gulėti ant sofos ir nieko neveikti. Priešingai, tai rodo, kad jie turėtų pradėti veikti kuo aktyviau. Visų pirma stengtis geriau atlikti darbinius įsipareigojimus. Antroje vietoje skirti namų ruošai ir bendravimui su artimaisiais. Tinkamas laikas šio ženklo atstovams atpažinti ir ištaisyti karmines klaidas. Taigi vasaris yra  vienas iš svarbiausių mėnesių.

Liūtas

REKLAMA

Vasario mėnesį Liūtai turėtų tiesiog pasinaudoti pagrindinėmis savo Zodiako laimės paslaptimis. Jos šio ženklo atstovus ves teisingu keliu ir padės jiems išeiti iš bet kokios nemalonios ir sunkios situacijos. Taip pat tikėtina, kad šio ženklo žmonėms teks spręsti klausimus, kurių rezultatas bus pernelyg nenuspėjamas ir priklausys nuo daugelio kintamųjų. Tokiu atveju astrologai pataria pasitelkti artimųjų paramą. Jei problema bus pernelyg sudėtinga, vien tik jos sprendimas bus gana problemiškas ir pareikalaus daug energijos.

Mergelė

REKLAMA

Mergelės ženklo žmonės šiuo palankiu metu galės turėti tam tikrų problemų, tačiau tik pačioje mėnesio pradžioje. Šie nesklandumai gali būti susiję su bet kuria gyvenimo sritimi ir atsirasti pačiu netinkamiausiu metu. Patys paprasčiausi draugų patarimai padės daug greičiau susidoroti su sunkumais. Astrologai mano, kad vasario mėnesį Mergelėms staiga atsivers anksčiau uždarytos durys. Tai reiškia, kad atsiras naujų galimybių. Ir tiesiog iš niekur. Būtina jas suvokti ir priimti, nes jos ves šio ženklo atstovus į laimingą ateitį, į pergales visose srityse.

REKLAMA

Svarstyklės

Vasario mėnesį Svarstyklėms reikėtų vadovautis magiškais laimės dėsniais. Tai bus metas, kai permainų vėjai pakels Svarstykles ir neš šiuos žmones į priekį laike ir erdvėje, į naujus horizontus ir naujas galimybes. Viskas, ko reikės šiems žmonėms, – tai tik atmerkti akis ir būti pasirengusiems savo laimės paieškoms. Dangaus globėjų energija tuo metu bus viena palankiausių per visus ateinančius metus. Taip, mėnesio pabaigoje Svarstyklių globėja Venera bus labai paveikta perėjimo į Avino ženklą, tačiau su tuo taip pat bus galima susitvarkyti.

REKLAMA

Skorpionas

Mėnesio pradžioje Skorpionai turėtų apsiginkluoti užkalbėjimais, kad išvengtų nemalonumų ir problemų, nes jų lauks daugybė nedidelių nesklandumų ir pokyčių, tačiau situacija greitai stabilizuosis. Nakties šviesuliai padės suprasti, kas jų artimiausioje aplinkoje yra priešas ir piktavalis, o kas – nuoširdus, sąžiningas ir pozityvus draugas. Bet kokia neatsargi Skorpionų pastaba galės sukelti skausmingą artimųjų reakciją, todėl su kritika geriau elgtis atsargiai. Šis mėnuo puikiai tiks pakeisti aplinką ir ieškoti naujo darbo.

REKLAMA

Šaulys

Vasario mėnesį Šauliai patirs sklandų ir apčiuopiamą dvasinį pabudimą. Daug svarbių ženklų padės jiems suprasti, kad tai tikrai vyksta. Pirmas dalykas, kurį šio Zodiako ženklo atstovai turėtų išmesti iš savo gyvenimo, tai tradicionalizmą. Jie turėtų nustoti bijoti naujovių, nes jos bus jų raktas į sėkmę ir tobulėjimą. Daugybės reikalų, rūpesčių ir incidentų metu kils pavojus praleisti ką nors svarbaus, todėl Šauliai turėtų būti budrūs ir atidžiai stebėti viską, kas vyksta aplinkui, rinkti informaciją apie žmones ir įvykius.

REKLAMA

Ožiaragis

Ožiaragiams puikiai seksis, bet jiems pasiseks dar geriau, jei jie pasitelks savo numerio talismaną. Astrologai pataria nepamiršti, kad žmonės, kuriuos Ožiaragiai klaidingai laiko draugais, gali atsiskleisti nemaloniu būdu. Tai nereiškia, kad reikėtų apskritai prarasti pasitikėjimą visais. Net jei nutiks kas nors blogo, nereikėtų į savo sielą tempti tokių negerų dalykų kaip apmaudas ar nusivylimas. Jei Ožiaragio ženklo atstovai išliks optimistiški ir geranoriški, jų gyvenimas  pakryps nauja teigiama linkme. Visata jiems suteiks galimybę rasti savo laimę.

REKLAMA

Vandenis

taro kortų prognozė

REKLAMA

Nuo sausio 30 dienos iki vasario 5 dienos Vandeniams gali nutikti įvairių incidentų, kurie sukels rūpesčių jų pažįstamiems ir draugams. Nereikėtų sau sakyti: „Man tai tikrai nenutiks“. Vietoj to, kad apsisaugotumėte nuo galimų problemų, geriau pasidomėkite aplinkinių nesėkmėmis ir pasimokykite iš jų. Ketvirtadienį bus veidrodinė data, todėl Vandeniai galės sugalvoti norą. Svarbiausia tai daryti teisingai. Santykiuose su priešais astrologai pataria pyktį pakeisti gailestingumu. Tai turės teigiamos įtakos tolesnei energijai ir sėkmei.

Žuvys

Žuvims, nepaisant  stabilios ir palankios aplinkos, gali kilti tam tikrų sukrėtimų ir problemų. Reikėtų pasistengti išlaikyti savo vidinę energiją tokioje situacijoje kuo stabilesnę. Jei su nervingumu ir rūpesčiais nepavyks susitvarkyti, jie labai pakenks jūsų biologiniam laukui. Gera žinia ta, kad Žuvys turės didelę galimybę panaudoti savo slaptus gebėjimus. Tai reiškia, kad šio ženklo atstovai išlaisvins didžiausią savo potencialą, jei nesitikės galimo stebuklo. Viskas pavyks, bet jie turės priversti save išeiti iš komforto zonos, kad pasiektų tikrą sėkmę.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].