Astrologinė prognozė 2020 m. pavasariui: kas dabar vyksta ir ką daryti?

2020 m. įvykiai klostosi pagal prognozuojamą astrologinį „didelių pokyčių“ scenarijų, kuris yra susijęs su Saturnu ir kurio dažnis siekia maždaug 30 metų. Dabar „lemtingojo“ Ožiaragio centro link juda planetų paradas, kurio priekyje yra Saturnas, Ožiaragio „šeimininkas“, kartu su „karališkuoju“ Jupiteriu, išaukštintu Marsu ir „magiškuoju“ Plutonu.

Šios planetos sukuria galingą energijos vektorių, kuris turi įtakos mūsų žemiškiems reikalams, bet šiuo metu jos perduoda ir papildomą galaktikos branduolio energiją. Tokia įtampa neišvengiamai lemia rimtus gamtos, klimato, visuomenės, politikos, ekonomikos ir finansų pokyčius bei mutacijas. Gyvenimo laukia jėgos, harmonijos, sugebėjimo keistis, kardinalių atnaujinimų išbandymas.

Perteklinė „dangaus sferos“ energija neabejotinai šį tą sunaikina, bet taip pat prisideda prie evoliucijos atsinaujinimo. Kai yra energijos perteklius, visada būna sunku, netgi pavojinga, todėl krizės laikotarpiu privaloma elgtis protingai ir atsargiai.

Dabar svarbu grįžti prie tikrųjų gyvenimo vertybių, prie dvasinių pamatų, nesislapstyti iliuzijų, melagingų idėjų ir kvailų aistrų debesyse, kitaip neišvengiamas civilizacijos žlugimas. Išsigelbėjimas slypi aukštame sąmoningume, moralėje, tikrose dvasinėse ir kultūrinėse vertybėse, kurios atsiskleidžia žmogaus sieloje rimtų išbandymų laikotarpiu.

Žinoma, gamtos anomalijų (taifūnų, gausių kritulių, šiltų žiemų ir kt.) suaktyvėjimas gali būti laikomas sutapimu, tačiau būtent taip planeta suvokia papildomą šio laikotarpio energiją. Todėl virusų ir kitos patogeninės mikrofloros (įskaitant augalus bei gyvūnus) aktyvumo protrūkiai auga „kaip ant mielių“.

Neprotinga visur kištis ir pavergti gamtą savo poreikiams trokštančio žmogaus veikla tik pagilina krizę. Arba sustabdysime siautėjančią intervenciją, arba jos padariniai sustabdys mus. Neriboto vartojimo psichologija neišvengiamai pažeidžia natūralią harmoniją ir sukuria fizinius, psichinius, socialinius „monstrus“, keliančius grėsmę viskam. Siekiant pelno ir malonumų, nepastebimai prarandamos ne tik geriausios dvasinės savybės, bet ir pati mūsų egzistencijos prasmė.

Atsakomybė ir pasitikėjimas savimi (kas būdinga Ožiaragiui), harmoningas individualus tobulėjimas turėtų pasiekti aukščiausią įmanomą lygį. Tačiau išsigelbėti įmanoma tik kartu, kaip vienai šeimai (prisiminkite Vėžį). Pabėgti vienam nepavyks. Kiekvienas žmogus turi būti stipresnis, atsakingesnis, sąmoningesnis. Protinis dalyvavimas ir pagrįsta savitarpio pagalba – tai yra mūsų civilizacijos virsmo raktas!

Didelio pavojaus metu prabunda išgyvenimo instinktas, susijęs su Saturno energija. Pasakos atspindi tipinius tam tikrų gyvenimo etapų scenarijus, o dabar mes esame „pasakiškose“ aplinkybėse.

Kaip mes elgiamės? Priekyje yra herojai, pasižymintys aukštomis dvasinėmis ir moralinėmis savybėmis. Įveikę piktadarių machinacijas, jie įgyja naują „magišką“ statusą, pakyla virš pasaulio į aukšto dvasinio egzistavimo sritį. Čia yra raktas į sielos „išganymą“ per gyvenimą!

Kovoti su virusu beprasmiška, jo negalima užmušti, būtina su juo „derėtis“. Ne mažiau dideli ir skausmingi pokyčiai įvyks ekonomikoje, prekyboje ir finansuose. Recesija, krizė ir visuotinis pasaulio persvarstymas jau įgauna pagreitį.

Dabar visais lygmenimis, pradedant asmeniniu, baigiant įmonės ir valstybės lygmeniu, reikia sukurti ir įgyvendinti naują egzistencijos sampratą, civilizacijos paradigmą. Tik tada išgelbėsime save, visuomenę, planetą.

Ką dabar daryti? Taip, mes esame bejėgiai pakeisti globalius procesus, tačiau galime pakeisti save ir savo civilizacijos parametrus į gerąją pusę. Pradėkime nuo asmeninės atsakomybės už save, artimuosius, kolegas. Būkime saugūs ir abipusiai naudingi vienas kitam. Dalyvaukime savanorių judėjime, imkimės veiksmų, siekdami padėti vargstantiems, nepamirškime labdaros. Puoselėkime gyvenimą patvirtinantį optimistišką požiūrį, kuris sukuria palankią atmosferą visuomenėje.

Prasideda sunkūs laikai ir nuo kiekvieno iš mūsų priklauso, kaip žmonija išlaikys gyvybingumo, socialinės harmonijos ir dvasinio gyvenimo išbandymus. Kas mes esame – gražūs dieviški kūriniai ar „vikšrai“, kaip obuolius graužiantys savo planetą? Dabar visi įrodys save, ko yra verti ir kokie (ne)tobuli socialiniai dariniai, pagal kuriuos mes gyvename!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].