Astrologinė 2021 metų gegužės mėnesio prognozė

Gegužės mėnesį bus daugybė planetų įvykių, kurie paveiks kiekvieną iš mūsų! – sako visada pozityvi ir tiksli Angela Pearl. Ir norint nesuklysti pasirinkus tinkamas dienas judėti per šį įtemptą mėnesį, verta panagrinėti 2021 metų gegužės horoskopą.

Šiandien pasidalinsime paskutinio ir šilčiausio pavasario mėnesio astrologine prognoze visiems Zodiako ženklams!

GEGUŽĖS MĖNESIO HOROSKOPAS

Avinas

Jupiteris, gegužės

Gegužės mėnesį Avinas pakeis arba išplės savo socialinį ratą. Taip pat gerai pradėti tobulinti savo viešojo kalbėjimo įgūdžius. Trumpos kelionės bus ypač naudingos. Sėkmė lydės Avinus, kurie plėtos savo verslą interneto ir socialinių tinklų srityje.

Atsiras naujų idėjų, kurios vėliau duos gerų pajamų. Galimos netikėtos žinios iš artimųjų. Mėnesio pabaigoje naudinga pabaigti senus darbus, tačiau neturėtumėte pradėti planuoti naujų.

Jautis

Kovo, karma

Stenkitės visus svarbius dalykus atlikti pirmoje mėnesio pusėje. Bus daug idėjų, kaip užsidirbti pinigų. Be to, mėnuo bus užpildytas maloniomis pažintimis.

Antroje mėnesio pusėje Jaučiai gali būti nepasiruošę pokyčiams, kuriuos jiems gegužę ruošia likimas. Įvykiai gali klostytis ne taip, kaip planavote. Bet tai nereiškia, kad viskas bus blogai. Tiesiog bus kitaip.

 

Dvyniai

Jupiteris, gegužės

Galimi nauji ateities planai. Jei nuspręsite pradėti mokytis, atlikite tai pirmoje mėnesio pusėje! “- pataria Angela Pearl.

Tai tinkamas laikas planavimui ir realiems žingsniams emigracijos link, taip pat galimos kelionės į tolimas šalis. Gegužė bus kupina karjeros ir darbo pasiekimų. Sveikata jūsų nenuvils!

Vėžys

karma, nuoširdžiausi

Gegužės mėnesį Vėžių laukia nustatytos tvarkos griuvimas. Gyvenimas sukels netikėtų staigmenų. Bet ten, kur vieni matys nuostolius, kiti ras galimybių. Kažkas paliks Vėžių gyvenimą, o kažkas jame atsiras.

Atkreipkite dėmesį: sėkmės paskutinį pavasario mėnesį sulauks tik apgalvoti ir subalansuoti sprendimai.

Liūtas

balandžio, gegužės

Bus daug bendravimo su draugais, daug švenčių ir linksmybių, ir tai puiku. Be to, paskutinis pavasario mėnuo sustiprins jūsų finansinę padėtį, tiesiog įsitikinkite, kad tai neturės įtakos jūsų šeimai.

Gegužės mėnesį daugelis Liūtų pasiners į santykius. Meilė partneriui taps abipusė. Gegužė privers jus imtis rimtų žingsnių, kurie paskatins ilgą, laimingą gyvenimą.

Mergelė

karma

Kilimas karjeros laiptais, santuokos pasiūlymas ir galbūt naujiena apie nėštumą – to ir dar daugiau Mergelės gali tikėtis gegužės mėnesį. Mėnuo taip pat žada daug švenčių.

Pinigų užteks viskam, ko reikia. Taigi, šypsokitės, paskutinis šio pavasario mėnuo bus intensyvus ir malonus. Sveikata jūsų nenuvils!

Svarstyklės

karma, gegužės

Tai puikus karjeros ir asmeninio augimo laikotarpis. Bus daug dalykų, kuriuos reikia padaryti, ir turėsite parodyti atsakomybę. Taip pat gegužę kasdienybė pagerės, bus daug džiugių ir malonių akimirkų.

Naujienos, susiję su šeimos pagausėjimu, taip pat įmanomos. Kad jūsų sveikata būtų stipri, nepamirškite apie atsargumo priemones ir prevenciją.

Skorpionas

karma

Gebėjimas valdyti savo emocijas bus naudingas Skorpionui gegužės mėnesį. Jūsų viduje slypi didelis verslo potencialas. Paskutinį pavasario mėnesį Skorpionai gali išbandyti ką nors naujo, tačiau jūs turite būti pasirengę materialiniams nuostoliams.

Suraskite patikimą asmenį, kuris padės jūsų verslui augti. Mėnuo bus kupinas meilės partneriui, vaikams ir netgi jūsų vykdomam verslui.

Šaulys

gegužės

Gegužę išsipildys vienas iš didžiausių Šaulio norų. Taip pat bus galimybė uždaryti duris į praeitį, kad būtų siekiama šviesios ateities. Vienas gyvenimo ciklas baigsis, ir tuoj pat bus pereita prie naujo ciklo.

Paaiškės, kur ir kaip judėti toliau. Tai ypač aktualu, kalbant apie gyvenimą ir darbą. Ypač svarbi bus santykių tema. Galimos naujienos apie nėštumą ar sužadėtuves.

Ožiaragis

karma, balandžio

Būkite atsargūs dėl savo išlaidų, keletą kartų pagalvokite, prieš priimdami sprendimą dėl didelių pirkinių. Tačiau mėnesio pabaiga yra tinkamas metas dideliems pirkiniams! Jei protingai priartėsite prie pelno, tada gegužės mėnuo gali būti labai sėkmingas finansų srityje.

Meilė kūrybai atneš sėkmę. Skirkite laiko savo sveikatai. Nepervarkite, valgykite teisingai ir nepamirškite apie mankštą. Tai tinkamas laikas atsikratyti žalingų įpročių.

Vandenis

Jupiteris, Kovo, nuoširdžiausi, gegužės

Tai tinkamas laikas atsipalaiduoti. Kelionė į teatrą, koncertas, iškyla su draugais – visa tai Vandeniui suteiks teigiamų emocijų krūvį, kuris turėtų būti nukreipta į saviugdą ir grožio sferą.

Verta užsiimti mėgstamu hobiu. Galimai sulauksite gerų žinių iš vaikų ar artimų giminaičių. Mėnuo gali baigtis nauju romanu.

Žuvys

karma

Gegužės mėnesį Žuvys gali sėkmingai patvirtinti savo, kaip asmens, kurio veiksmų neįmanoma nuspėti, reputaciją. Ir tai turės palankiausią poveikį jų savijautai. Pinigų užteks viskam.

Bus daug galimybių pakeisti gyvenimą į gerąją pusę. Sveikata bus stipri!

Palankiausios gegužės dienos: 2, 4, 6, 12, 17 ir 20 d. Taip pat atkreipkite dėmesį į sunkiausias dienas: 3, 8, 12, 21, 23, 26, 27, 30 ir 31 d. Žvaigždės pataria užbaigti visus svarbius dalykus iki gegužės 23 d., kad vėliau galėtumėte suplanuoti atostogas ir mėgautis poilsiu.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].