Neuroastrologė Anna Androsova įsitikinusi, kad 2021 metai bus daug lengvesni, nei 2020 metai!

Ir nors situacija pasaulyje stabilizuojasi ir atsiranda naujų galimybių, daugelis Zodiako ženklų gali nepasiekti to, apie ką svajojo. Kuriais mėnesiais sėkmė tiesiog plauks į jūsų rankas, o kada teks sunkiai dirbti?

Avinas

Avinai galės atsipalaiduoti po sunkių 2020 metų. Jie norės, kad viskas, ko jie nori, atsirastų patys, tačiau, deja, taip būna labai retai. Norėdami įgyvendinti savo svajones, turite sunkiai dirbti. Palankiausi Avinams mėnesiai bus vasaris, balandis, birželis ir gruodis, liepą ir spalį – geriau būti atsargiems.

Jautis

Naujaisiais metais Jaučiai turės išmokti tapti ramesni. Jų laukia daugybė sukrėtimų, todėl verta pagalvoti apie nervų sistemos stiprinimą: užsiimti joga ar pradėti medituoti. Nepaisant to, finansiniu požiūriu metai bus labai sėkmingi.

Zodiako ženklai, kuriems sėkmė šypsosis birželio 5-16 dienomis

Sėkmingiausi mėnesiai bus gegužė, rugsėjis ir gruodis. Sausio antroje pusėje, vasario, rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais neturėtumėte priimti svarbių sprendimų ir rizikuoti.

Dvyniai

2021 metais Dvyniai džiaugsis gyvenimu. Jiems tai bus lengvas ir laimingas laikas. Jei jie parodys šiek tiek atkaklumo, jie gali pasiekti neįtikėtinų karjeros aukštumų. Tinkamas laikas veikti yra sausis, balandis ir spalis. Neverta veikti kovo, birželio ir gruodžio mėnesiais.

Kovo 11-17 dienų horoskopas moterims: į ką būtina atkreipti dėmesį?

Vėžys

2021 m. Vėžių gyvenimas gali radikaliai pasikeisti: nutrauksite kenksmingus santykius, pakeisite nemylimą darbą, nutrauksite nereikalingus ryšius. Šie metai jiems bus paskutinis proveržis po nemalonių 2020 metų.

zodiako ženklai, horoskopas, rūpestingiausi zodiako ženklai, gyvenimas

Sėkmingiausi laikotarpiai bus kovas, gegužės antroji pusė, birželis ir lapkritis. Balandžio ir rugsėjo mėnesiais tapkite atidesni ir atsargesni.

Liūtas

Naujaisiais metais Liūtams nebus lengva. Jiems bus skiriamas ypatingas dėmesys ir tai tik pridės dar daugiau streso. Tačiau neabejojama, kad šio Zodiako ženklo atstovai susitvarkys su visais sunkumais. Balandis ir gruodis bus tinkamas laikas, o vasarį, gegužę, rugpjūtį ir lapkritį geriau sulėtinti tempą.

horoskopas

Mergelė

2021 metais Mergelės gali atsipalaiduoti, tai yra joms sėkmingas laikas. Apskritai, metai prabėgs ramiai ir be sukrėtimų, o jei bus kokių netikėtumų, jie bus itin teigiami. Palankiausi mėnesiai bus sausio ir gegužės mėnesiai, nepalankiausi – kovo ir rugsėjo mėnesiai.

Svarstyklės

Svarstyklės gali pakeisti savo socialinę padėtį: susituokti, praturtėti, sulaukti didelio impulso. Svarbiausia Svarstyklėms įrodyti sau, kitaip galite praleisti visas galimybes. Laimingiausi Svarstyklėms mėnesiai bus vasaris, birželis ir spalis, gruodžio mėnesį geriau nerizikuoti.

Skorpionas

Skorpionams šie metai bus kupini pakilimų ir nuosmukių. Viskas priklausys tik nuo Zodiako ženklų išvaizdos. 2021 m. Skorpionai sužinos, kaip jie gali įrodyti save sunkiose situacijose. Tačiau bus ir teigiamų aspektų.

Galimas reikšmingas pajamų augimas ir karjeros plėtra. Skorpionus sėkmė lydės kovo ir liepos mėnesiais, verta tikėti savimi vasario, gegužės ir rugpjūčio mėnesiais.

Šaulys

Naujus metus Šauliai praleis lengvai. Jie turės daug bendravimo, kelionių, darbo ir įdomių projektų. Žvaigždės palaikys Zodiako ženklo atstovus vasario, balandžio, rugpjūčio ir spalio mėnesiais. Kovas ir birželis bus sunkūs mėnesiai.

Ožiaragis

Ožiaragiams 2021 m. bus pasirengimų metas ateities pasiekimams. Jų laukia nauji atradimai, pasiekimai ir perspektyvos, tačiau jiems reikia pasiruošti. Aktyviai galite veikti sausio, kovo ir rugsėjo mėnesiais, o tempą sulėtinti siūloma balandį ir liepą.

Vandenis

Reikšmingi metai bus Vandeniams. Šio Zodiako ženklo atstovai sėkmės ir daug dėmesio sulauks tiek iš svarbių, tiek iš pavydžių žmonių. Palankūs  mėnesiai bus sausis, vasaris, balandis, birželis, spalis, gruodis. Būkite atsargūs gegužę, rugpjūtį ir lapkritį!

Žuvys

Žuvims 2021 metai bus įsibėgėjimo metai prieš 2022-ųjų sėkmę. Laikas kaupti jėgas ir energiją, mokytis ir įgyti naujos patirties. Laimingi mėnesiai: kovas, gegužė, liepa, lapkritis. Birželis, rugsėjis ir gruodis atrodo bus nepalankūs.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].