Astrologė išvardijo kerštingiausius Zodiako ženklus

Ožiaragis ir Skorpionas yra kerštingiausi Zodiako ženklai. Tačiau astrologai atskleidė, kad ir daugiau ženklų yra linkusių į kerštą.

REKLAMA

ožiaragis, gruodžio

Anot astrologų, Ožiaragiai išsiskiria atsakomybe ir organizuotumu, ko ir tikisi iš kitų. Jei kas nors netesėjo duoto žodžio ar pamiršo savo darbo pareigas, šio ženklo atstovai stengsis suteikti, jų nuomone, teisingą bausmę pažeidėjams. Oponento akimis tai atrodys kaip Ožiaragio bandymas atkeršyti.

REKLAMA

Ugnies stichijos atstovai – Avinas, Liūtas ir Šaulys – nėra linkę ilgai persekioti nusikaltėlio. Agresija dažniausiai pasireiškia akimirksniu ir greitai atslūgsta. Jie iš karto ir iki galo išsprendžia visus nesusipratimus.

Žuvys ir Vėžiai visiems viską atleidžia. Tas pats galioja ir kitiems oro stichijos ženklams –Dvyniams, Svarstyklėms ir Vandeniui. Į savo klaidas ir netesėtus pažadus jie žiūri lengvabūdiškai, o svetimų taip pat nepastebi.

REKLAMA

Jautis ir Mergelė dažniausiai yra racionalūs ir problemas sprendžia konstruktyviai. Jei jiems kažkas nepatinka, jie viską sako tiesiai šviesiai.

mergelė, bruožas, nuobodžiausi, gruodžio, Zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.