Astrologas: „Rugpjūčio pabaigoje teks žaisti pagal žvaigždžių taisykles“

Antroji rugpjūčio pusė praeis be rūpesčių, jei laikysitės taisyklių, kurias nustatė žvaigždės. Štai, ką sako astrologas.

Rugpjūčio 19 d. skirkite dėmesio savo sveikatai. Tačiau šią dieną nepatartina atlikti medicininių operacijų.

Rugpjūčio 23 d. draudžiama kopti į kalnus. O rugpjūčio 24-25 d. gali padidėti apetitas. Atsispirkite pagundai, kad išvengtumėte sveikatos bėdų.

Rugpjūčio 29-30 d. turėtų praeiti ramiai. Saugokitės neigiamų emocijų, nes jos gali sužlugdyti santykius su artimaisiais.

Kuriems Zodiako ženklams rugsėjis bus pats laimingiausias mėnuo?

Kuriems zodiako ženklams rugsėjis bus pats laimingiausias mėnuo?

Astrologai vieningi, kad tiems, kuriems nesisekė vasarą, sėkmė nusišypsos rugsėjį. Rudens pradžioje nenumatoma jokių pavojingų žvaigždžių ir planetų išsidėstymų. Dangaus kūnai sudarys palankias sąlygas tobulėti ir jaustis gerai. Niekas netemdys pakilios nuotaikos.

Astrologai taip pat išskyrė kelis zodiako ženklus, kurie rugsėjo mėnesį bus tikri laimės kūdikiai!

Tačiau nepamirškime, jog kiekvienam laimė yra vis kitokia. Vienam – tai mylimas žmogus. Antram – sėkminga karjera. Trečiam – savirealizacija. O kokia laimė prognozuojama jums?

Avinas

avinas, žodis

Jums pavyks įgyvendinti net pačius beprotiškiausius planus. Profesinės pergalės atneš ne tik materialios gerovės, bet ir sustiprins pasitikėjimą savimi. Sulauksite pelnytos pagarbos. Kruopštumas ir užtikrintumas, su kuriais pradėjote darbus vasarą, padės greitai juos užbaigti rudenį.

Dvyniai

dvyniai

Jums labiausiai pasiseks finansų srityje. Tad jei pinigų tema jums labai aktuali, galite atsipalaiduoti. Rugsėjį pasitaikys daug beveik net stebuklingų galimybių papildyti kišenes. Tačiau teks parodyti ir tam tikrą aktyvumą. Jokiu būdu neatsisakykite pelningų pasiūlymų.

Liūtas

liūtas

Jums laimę atneš mylimas žmogus. Tai nebūtinai bus antroji jūsų pusė. Tai gali būti ir vaikai, anūkai, tėvai. Daug investavote į savo šeimą, tad atėjo metas skinti vaisius. Galbūt jus pradžiugins netikėta žinia apie šeimos pagausėjimą.

Skorpionas

skorpionas

Visą rugsėjį patirsite vien gyvenimo džiaugsmą ir malonumą. Tik neieškokite savo laimės kur nors toli. Ji labai arti, pasiekiama ranka. Jei šiuo metu užsiimate rimtu ir svarbiu projektu, suprasite, kas yra laimė, kai jį pabaigsite. Taip pat jus kamavusios problemos išsispręs būtent jūsų naudai.

Žuvys

žuvys

Pagaliau suprasite, kad metas nustoti vaikytis praeities vaiduoklius ir laikas galvoti apie save. Taip pat pripažinkite sau, kad laimė nenusileis iš dangaus. Reikia ir pačiam šiek tiek padirbėti. Išsikelkite prasmingą tikslą ir drąsiai jo siekite. Rugsėjį laimė bus ranka pasiekiama!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].