Astrologas: „Po šiuo Zodiako ženklu gimsta tik genijai“

Daugiausia genijų gimsta po Vandenio ženklu, tačiau šio Zodiako ženklo atstovai taip pat išsiskiria ir savo keistenybėmis. Taip teigia astrologas Vladas Rossas.

Specialistas sako, kad po Vandenio ženklu neretai gimsta psichiškai nestabilūs asmenys. Jis pabrėžė, kad genialumas ir ekscentriškumas dažnai eina koja kojon.

rugpjūčio, rudenį

Astrologas taip pat perspėjo Vandenio atstovus, kad rugsėjį jie būtų itin atsargūs ir ypač vairuodami, kad nepatektų į avariją. Jis taip pat teigė, kad genijų yra ir tarp Žuvų bei Dvynių atstovų, tačiau jie gali turėti problemų dėl alkoholizmo ar psichikos sutrikimų.

Kuris Zodiako ženklas laikomas pačiu galingiausiu?

Kuris Zodiako ženklas laikomas pačiu galingiausiu?

Pasak astrologų, žvaigždžių ir planetų energetika veikia žmonių biolauką skirtingai. Tai ji nustato, koks žmogus bus sėkmingas ir energingas. Taigi, galingiausias Zodiako ženklas yra tas, kuris gauna daugiausia energijos. Tai išreiškiama pasitikėjimu savimi, jėga, gebėjimu prisitaikyti prie bet kokių aplinkybių, nesitraukti, tinkamai suvokti sunkumus ir pavergti aplinkinius žmones.

Kovo 11-17 dienų horoskopas moterims: į ką būtina atkreipti dėmesį?

Astrologai mano, kad galingiausias Zodiako ženklas yra Avinas. Šio ženklo atstovus globoja Saulė, Plutonas ir Marsas, kurie apdovanoja dvasingumu, valia laimėti, ryžtu ir dideliu kūrybiškumu. Avinai gana charizmatiški. Jie turi gerą atmintį ir gali lengvai priimti sprendimus. Avino apsuptyje yra nemažai teigiamų žmonių, o tai byloja apie jų draugiškumą.

avinas, atleisti, liepos, talismanai, rudenį, zodiako ženklas

Tačiau Avinas gali būti pažeidžiamas dėl energijos pertekliaus. Tai dažnai gali pasireikšti agresija, impulsyvumu ir grubumu. Avino ženklo atstovai ne be reikalo priskiriami prie galingiausių žmonių, tai yra per didelio pasitikėjimo savimi pasekmė. Tačiau verta paminėti, kad visi žmonės turi trūkumų.

Taip pat vieni stipriausių Zodiako ženklų yra Jaučiai, Skorpionai ir Vandeniai. Be to, jie puikiai tinka vieni kitiems į poras, ypač Avinai su Vandeniais, kurie puikiai papildo vieni kitus.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].