Astrologai nustatė kiekvieno Zodiako ženklo galios spalvą

Ši spalva padeda sustiprinti jūsų įgimtus gebėjimus, talentus ir geriausias asmenines savybes. Visi žmonės turi kažkokius laimės ir sėkmės amuletus, kurie suteikia mums papildomo pasitikėjimo savimi. Tai gali būti „laiminga“ palaidinė arba pakabukas. Šie daiktai gali mums padėti svarbiame pokalbyje ar per pirmąjį pasimatymą. Astrologė Guadalupe Terrones tikina, kad kiekvienas Zodiako ženklas turi ir savo „galios spalvą“, dėl kurios tampa geresnis ir labiau pasitikintis savimi. Atraskite savo laimingą spalvą ir atnaujinkite drabužių spintą, namų ar biuro dekorą, ir taip pagerinkite savo gyvenimą!

REKLAMA

Avinas: raudona

Drąsus ir įsakmus Avinas su šia spalva jaučiasi dar stipresnis. Aviną valdo Marsas, tai planeta, kuri medicininėje astrologijoje yra atsakinga už antinksčius ir kraują. Raudona yra tobula spalva Avinams, nes ji pagerina jų gebėjimą greitai ir tinkamai reaguoti sudėtingose ​​situacijose.

REKLAMA

Jautis: žalia

Jautis yra Žemės ženklas ir jis labai asocijuojasi su žalia spalva. Žalia spalva puikiai įkvepia Jaučius panaudoti savo prigimtinius gabumus ir pagerinti savijautą. Tai gali būti kambariniai augalai arba nefrito spalvos dekoras. Bet kokiu atveju žalia spalva padės Jaučiui atrodyti ir jaustis geriau.

Dvyniai: geltona

Dvynių ryškumą ir individualumą puikiai pabrėžia geltona spalva. Kaip ir bitė, šis ženklas yra energingas ir nuolat juda.

Pasak Guadalupės Terrones, Dvyniai turi mažo vaiko smalsumą. Geltona spalva įkvepia Dvynius, ypač kūrybinėse ir darbo erdvėse, pavyzdžiui, namų studijoje ar biure. Dvyniai gali pagyvinti nuobodų kambarį saulėgrąžomis ar geltonais tapetais.

REKLAMA

Vėžys: sidabrinė

Mėnulio vaikas Vėžys – labai jautrus ir rūpestingas ženklas, kuris visada siekia artimo ryšio su artimaisiais. Sidabrinė primena Mėnulio spalvą, kuri naktiniame danguje nuolat kinta.

Ši spalva skatina save priimti tokį, koks esi. Sidabrinė spalva gali padėti Vėžiui nusiraminti ir prisiminti, kad emocijos yra normalu.

REKLAMA

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio, zodiako

Liūtas: oranžinė arba auksinė

Liūtus valdo Saulė ir jie visada reikalauja dėmesio. Tačiau ne kiekvienas Liūtas yra 100 % tikras savimi. Oranžinė arba auksinė spalvos gali padėti pakelti nuotaiką, kai jis nesijaučia gerai. Šios spalvos sustiprina Liūto spindesį ir jį įkvepia. Užsidėkite auksinius papuošalus arba pasidėkite ryškų daiktą ant valgomojo stalo.

Mergelė: ruda

Kitas Žemės ženklas – Mergelė – yra susijęs su ruda spalva, kuri primena turtingą ir derlingą dirvą. Šis darbštus ženklas ne visada įvertina savo pastangas, tačiau tai niekada netrukdo jam atiduoti viso savęs.

REKLAMA

Beje, Mergelės ženklo atstovai geriausiai jaučiasi kambaryje, kur yra medžio dekoras ir maksimaliai natūralios spalvos.

Svarstyklės: rožinė spalva

Svarstyklių pusiausvyrą geriausiai papildo rožinė spalva. Svarstyklių ženklo atstovai turi naudoti rožinę spalvą, kad patirtų ramybės jausmą, kai reikia išgyventi svarbius pokalbius.

REKLAMA

Šiems žmonėms patinka taikos kūrimas, tad ši spalva gali jiems padėti. Taigi, jei žinote, kad turėsite sunkų pokalbį su draugu ar viršininku, rožinės spalvos naudojimas sumažins įtampą.

Skorpionas: juoda

Daugeliui žmonių juoda spalva asocijuojasi su nelaime ar gedulu, tačiau Skorpiono atveju taip nėra . Šis uždaras ir paslaptingas ženklas juodai apsirengęs jaučiasi patogiau nei bet kuris kitas žmogus.

REKLAMA

Ši spalva gali padėti Skorpionui pasitikėti savimi netikrumo laikotarpiu. Panaudojus juodą spalvą, Skorpionas iš tikrųjų tampa galingesnis, todėl rekomenduojama visada nešioti kokį nors juodą aksesuarą, pavyzdžiui, apyrankę ar madingą šaliką.

gruodžio, zodiako

REKLAMA

Šaulys: violetinė

Istoriškai ši spalva buvo išgaunama su retu ir brangiu dažymo pigmentu, todėl buvo naudojama tik aukštuomenei ir karališkajai šeimai. Šaulys, beje, dažnai mėgsta būti „rūmų šeimininku“ ir priimti svečius.

Astrologė pataria Šauliams rengiantis pristatymui ar viešam kalbėjimui vilkėti violetinius drabužius (ar aksesuarus).

REKLAMA

Ožiaragis: pilka

Žemiškasis Ožiaragis labiausiai mėgsta pilką spalvą. Pasak Guadalupės Terrones, ji atspindi jo griežtas ambicijas ir ryžtingą prigimtį.

Pilka spalva nėra skirta melancholijai sukelti. Ji sukelia snieguoto kalno vaizdą, o jei kas ketina kopti į viršų, tai Ožiaragis. Jis turėtų naudoti pilką spalvą kaip savo toli siekiančių planų ir tikslų simbolį.

REKLAMA

Vandenis: mėlyna

Vandenis yra tipiškas Oro ženklas, susijęs su dangumi ir mėlyna spalva. Dangus Vandeniams nėra riba, tačiau jie dažnai gali skraidyti padebesiais ir svajoti. Vandeniai turėtų dėvėti mėlyną spalvą, kai jiems reikia įkvėpimo kitam naujoviškam projektui ir šuoliui į priekį.

Žuvys: šviesiai žalia

Žuvų ženklo atstovai – švelnūs ir jautrūs žmonės, kurie kartu ir labai atkaklūs. Šviesiai žalia spalva kelia asociacijas su povandeniniais augalais, kurie išgyvena pačiomis įvairiausiomis sąlygomis. Šios spalvos Žuvų ženklo atstovams reikia prisitaikyti prie kitokios aplinkos, pavyzdžiui, kai jie dalyvauja triukšmingame vakarėlyje ar vyksta į susitikimą su svarbiais žmonėmis.

gruodžio

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].