Visi Zodiako žvaigždynų atstovai turi savo savybių ir polinkių rinkinį. Astrologai papasakojo, kas pagal Zodiako ženklą gali būti greičiau linkęs į išdavystę.

Avinas

Dažniausiai Avinai stengiasi nuslėpti savo jausmus, ypač pavydą. Tačiau kartais gali atsitikti taip, kad išlenda visos anksčiau susikaupusios emocijos. Šio ženklo atstovai nesunkiai atleidžia išdavystę, nes patys gali to siekti apimti aistros. Kad taip nenutiktų, partneris turėtų daugiau dėmesio skirti Avinui.

Dvyniai

Dvyniai su sukčiavimu elgiasi supratingai, tačiau jiems svarbu žinoti, kodėl taip atsitiko. Be to, kadangi Dvyniams greitai nusibosta tie patys šalia esantys žmonės, jie linkę atleisti išdavystę. Jie mėgsta pasisemti naujų emocijų ir potyrių, patys šio ženklo atstovai sugeba greitai surasti vienos nakties nuotykių. Tuo pačiu jie retai jaučiasi kalti. Kam tai nenutinka?

Liūtas

Karališkoji Liūtų prigimtis neleidžia jiems susitaikyti su antrosios pusės išdavyste. Jie tiki, kad mylimas žmogus turi būti jų. Jei partneris jiems skiria mažai dėmesio, Liūtai iš karto pradės ieškoti meilės ir naujų emocijų.

Svarstyklės

Svarstyklės dažnai flirtuoja su priešingos lyties atstovais. Jei šio kontakto metu įvyksta stiprus emocinis protrūkis, reikalas gali tęstis toliau. Patys šio ženklo atstovai sugeba atleisti partnerio išdavystę, tačiau ateityje kiekviena proga tai prisimins.

Astrologai atskleidė, kurie zodiako ženklai visada bus gražūs

Šaulys

Šauliai labai lengvai susidoroja su sukčiavimu ir išdavyste. Jie lengvai atleidžia, nes patys tai sugeba, kiekvieną kartą jiems reikia naujų emocijų antplūdžio ir romantiškų nuotykių, taigi jie supranta, kad to gali reikėti ir jų partneriui.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].