Astrologai įvardijo pačias „brangiausias“ moteris

Visi vyrai žino, kad norint suvilioti damą, jai reikia dovanoti dovanas. Tačiau moterys neturėtų įtarinėti savo kompanionų apdairumu, nes toks yra gamtos dėsnis: net paukščių patinai poravimosi sezono metu keičia savo plunksnas į spalvingas ir savo išrinktosioms dovanoja arba blizgančius akmenukus, arba šakelėmis.

REKLAMA

Žinoma, su žmonėmis viskas yra sudėtingiau. Gėlės, saldainiai, bilietai į kiną – „standartinis džentelmeniškas rinkinys“. Eilėraščiai ir serenados po mėnuliu – nepataisomų romantikų pasirinkimas. Iš tiesų, kai kurias moteris gali suvilioti tik didelės išlaidos. Astrologai įsitikinę, kad to priežastis slypi žvaigždžių išsirikiavime.

Liūtas

Liūtas, savaitės horoskopas

Į šį sąrašą astrologai visų pirma įtraukė Liūto atstoves. Jų teigimu, Liūto ženklo moterys reikalauja ne tiek didelių išlaidų, kiek laikytis savo idėjų apie gyvenimo būdą. Tačiau vyrams šiuo atveju yra pliusas: Liūtės sukurta atmosfera namuose ir šeimyniniame gyvenime atsiperka investiciją.

Ožiaragis

Ožiaragio ženklo moterys visame kame pirmiausia mato grožį, o kuo sukurtas toks grožis, joms mažai rūpi. Ožiaragio ženklo moterų piršlys nesutaupys pinigų.

REKLAMA

Avinas

Avino ženklo moterys išleidžia daug pinigų, bet dažniau emocijoms ir įspūdžiams. Jos negaili pinigų kelionės bilietams, saviugdos kursams, o jei visa tai ir vyrui svarbu, jo išlaidos tikrai nebus tuščiai išleistos.

Skorpionas

Skorpiono ženklo moterys turi nepriekaištingą skonį. Pavyzdžiui, joms kėdė yra ne baldas, jei nėra stilinga ir brangi. Šiais klausimais Skorpiono ženklo moterys į kompromisus nesileidžia, todėl vyrai gali tik susitaikyti su žaidimo taisyklėmis.

Svarstyklės

Svarstyklės nenuoseklios. Tokios moterys, viena vertus, mėgsta taupyti. Tačiau, kita vertus, skubėdamos jos pasiruošusios pirkti viską, kas joms patinka, todėl eidamas apsipirkti su tokia dama vyras turėtų būti pasiruošęs viskam.

svarstyklės, milijonieriumi, liepos, savaitės horoskopas, astrologai

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].