Astrologai įvardijo ligas, kurios naikina Zodiako ženklus

Astrologai mano, kad Zodiako ženklai turi ypatingą polinkį į ligas. Šių negalavimų galima išvengti, jei tiksliai žinosite, kodėl jie atsiranda.

REKLAMA

liepos

Avinas

Šio Zodiako ženklo atstovai turi atidžiai stebėti savo sveikatą. Jų skaudama vieta yra galva. Šiuo atžvilgiu Avinas dažnai patiria galvos svaigimą, skausmą, migreną, hipertenziją, nemigą ir nutukimą.

Jautis

Jautis labiau nei kiti Zodiako ženklai yra linkę nutukti dėl sėslaus gyvenimo būdo. Jie yra puikūs darboholikai, todėl yra linkę į emocinį perdegimą. Jautis dažnai kenčia nuo depresijos. Be to, šio ženklo atstovai yra linkę sirgti diabetu, bronchitu, tonzilitu, laringitu, osteochondroze ir venų varikoze.

Dvyniai

Dvyniai gali greitai perjungti kelis įvaizdžius ir asmenybes vienu metu, tačiau tai dažnai sukelia psichozę ir pervargimą. Nuolatinis pramogų siekis perauga į nuobodulį ir vienatvę. Tai veda prie nervinių priepuolių. Dvynius taip pat dažnai kamuoja alergijos, odos ligos, peršalimas, kolitas, reumatas.

Vėžys

Dėl Vėžio jautrumo jie tampa pažeidžiami apatijos ir depresijos. Jie turėtų žiūrėti į pasaulį pozityviau, kad neprisirištų prie psichikos negalavimų ir sutrikimų. Šio ženklo atstovai yra linkę į gastritą, kolitą, vidurių užkietėjimą, bronchitą, astmą ir cistitą.

REKLAMA

Liūtas

Liūtai dažnai pasimeta iš pykčio. Tai gali sukelti ilgalaikius nervų sutrikimus. Dažniausiai šio ženklo atstovai suserga, kai neatsispiria įvairioms žalingoms pagundoms. Liūtui būdinga anemija, koronarinė širdies liga, miokardo infarktas, flebitas, spazmai ir traukuliai.

Mergelė

Šio ženklo atstovai mėgsta viską giliai suprasti. Tai gali apgauti Mergelės atstovus, nes jei jie daug dėmesio skirs sveikatai, juos gali pradėti kamuoti per didelis įtarumas. Paprastai Mergelės atstovai suserga cistitu ar prostatitu. Be to, juos dažnai kamuoja vidurių užkietėjimas ir žarnyno uždegimai.

mergelė, bruožas, nuobodžiausi, gruodžio

Svarstyklės

Svarstyklės lengvai patenka į nervinę įtampą. Šie žmonės labiau nei kiti linkę į maniakinę-depresinę psichozę. Jie taip pat serga peršalimo ligomis, radikulitu, reumatu, vegetatyvine-kraujagysline distonija su hipotenzija ir aritmija.

REKLAMA

Skorpionas

Emocingi ir energingi Skorpionai dažnai tampa savo pačių elgesio aukomis. Jie kenčia nuo nemigos, gerklės skausmo, aritmijos.

Šaulys

Šauliai nuolat randa problemų savo galvoje. Visa tai lemia emocinis nestabilumas. Štai kodėl jie turėtų dažniau rodyti santūrumą ir apdairumą. Šauliai yra linkę sirgti artritu, artroze, osteochondroze, plaučių uždegimu, skrandžio opalige.

Ožiaragis

Ožiaragiai pasižymi neįtikėtina ištverme ir pragmatiškumu. Jie neturėtų daug laiko praleisti skersvėjyje ir šaltyje. Taip pat šio ženklo atstovams reikia daugiau laiko skirti savo kūno priežiūrai ir taisyklingai laikysenai. Ožiaragiai yra linkę į skoliozę, egzemą, inkstų akmenis ir blogą virškinimą.

Vandenis

Siautulingas Vandenių gyvenimo tempas verčia pamiršti savo sveikatą. Staigus režimo pasikeitimas blogai atsiliepia Vandenio savijautai. Vandeniai dažnai patiria blauzdų sužalojimus, infekcijas, galvos svaigimą ir sklerozę.

REKLAMA

Žuvys

Dėl nuovargio Žuvų atstovai dažnai patenka į melancholiją ir neviltį. Jie renkasi sėdimą gyvenimo būdą, o jų organizmui trūksta aktyvumo. Jie linkę į edemą, hipertenziją, reumatą ir nutukimą.

gruodžio, Zodiako

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].