Astrologai įvardijo keturis Zodiako ženklus, kurie turi nepriekaištingą skonį ir visada išsiskiria savo stiliumi.

REKLAMA

Avino ženklo moterys išsiskiria individualumu ir drąsa. Šis Ugnies ženklas visada ieško inovatyvių sprendimų, kaip išreikšti savo išskirtinumą renkantis drabužius. Šio ženklo atstovės mėgsta naujas tendencijas ir yra pasirengusios išbandyti kažką naujo, net jei tai neįprasta. Avino ženklo atstovės geba tiesiog meistriškai susikurti savitą stilių, kuris spinduliuoja seksualumu ir elegancija. Jų stilius visada yra įsimintinas.

Grakščios Liūtės visada atrodo nepakartojamai dėl pasitikėjimo savimi  ir subtilaus skonio. Jos seka mados naujienas, eksperimentuoja su savo išvaizda ir visada atrodo tobulai. Liūtės renkasi prabangius audinius, stilingus aksesuarus ir stiliumi visada pabrėžia savo individualumą. Joms svarbu ne tik sekti tendencijas, bet ir sukurti kažką savito.

Dvyniai visada džiugina kūrybišku ir eksperimentuojančiu požiūriu į stilių. Šis Oro ženklas mėgsta derinti netikėtus dalykus ir sukurti nepakartojamą išvaizdą. Šio ženklo atstovės seka mados tendencijas, tačiau stiliui visada prideda kažką savo, todėl įvaizdis tampa išskirtiniu. Dvynių ženklo atstovės moka žaisti spalvomis, faktūromis ir formomis, todėl jų stilius tampa ryškus ir įsimintinas.

REKLAMA

Šaulio ženklo atstovės pasižymi rafinuotu skoniu ir kasdienine elegancija. Jos seka mados tendencijas, bet mieliau dėvi tai, kas atitinka jų nuotaiką ir vidinę būseną. Šaulio ženklo moterys nesunkiai derina skirtingų kolekcijų daiktus ir sukuria unikalią išvaizdą. Šaulio ženklo atstovės vienodai vertina komfortą ir stilių.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].