Astrologai įvardijo geidžiamiausių moterų trejetuką

Žvaigždės daro didelę įtaką žmonėms, ypač jų temperamentui. Astrologai atskleidė pačias geidžiamiausias moteris, kurioms neatsispiria joks vyras.

REKLAMA

Po Liūto ženklu gimusios moterys darys viską, kad jų partneris jaustųsi apsuptas rūpesčio ir šilumos. Joms svarbu, kad mylimasis būtų laimingas. Jos palaikys jį visuose darbuose. Šios moterys visada pasirengusios eiti į kompromisus santykiuose.

Kaip pabrėžia astrologai, Šaulio ženklo moterys į partnerio gyvenimą įneša šilumos, ramybės ir pozityvumo. Jos moka džiaugtis gyvenimu ir šiuo jausmu užkrėsti savo artimuosius, pažįstamus, kolegas. Paprastai merginos, gimusios po Šaulio ženklu, puikiai atlieka vaikų auginimo pareigas. Šio ženklo atstovės ne tik moka pagaminti gurmanišką patiekalą, bet ir žino, kaip namus paversti jaukiais.

Moterys, gimusios po Vėžio ženklu, yra be galo emocionalios, bet kartu stiprios, nebijančios, malonios ir nepriklausomos. Vėžio ženklo moterys nevengia rodyti savo jausmų. Anot astrologų, šio ženklo partneriams netrūks apkabinimų ir bučinių. Tokios moterys bus idealios draugės vyrams, kurie moka mylėti ir yra pasiruošę ilgam ir sunkiam darbui santykiuose.

REKLAMA

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros, Astrologai

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].