Astrologai įvardijo geidžiamiausias moteris pagal Zodiako ženklą

Astrologai įvardijo keturis Zodiako ženklus, kurių atstovės yra pačios populiariausios vyrų tarpe. Sužinokite, kurios moterys laikomos geidžiamiausiomis.

REKLAMA

Skorpiono ženklo moterys vyrus traukia savo aistra ir jausmingumu. Astrologai įsitikinę, kad būtent šios charakterio savybės turi didžiausią įtaką priešingai lyčiai.

Žuvų ženklo moterys išsiskiria iš kitų Zodiako rato atstovių savo moteriškumu, gerumu ir švelnumu. Ieškodami savo sielos draugės, stipriosios lyties atstovai tikrai atkreips į šias moteris dėmesį.

Dvynių ženklo moterys traukia vyrus savo paslaptingumu. Vyrai dažnai gali susidurti su atsisakymu paklusti, tačiau tai netrukdo sėkmei santykiuose.

REKLAMA

Vandenio ženklo moteris vyrai vertina kaip kosmosą. Jiems šios moterys yra svajonė, kurią jos nori įgyvendinti.

laimę, profesija, Zodiako

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].