Astrologai atskleidė Zodiako ženklus, kurie bėga nuo rimtų santykių

Klaidinga manyti, kad visi žmonės siekia ilgo ir laimingo šeimyninio gyvenimo. Žvaigždžių ekspertai įvardijo keturis Zodiako ženklus, kurių atstovai vengia rimtų santykių.

Avinas

avinas, devizas, nuodėmė, pavydi, zodiako ženkla, savaitės horoskopas

Avinas turi užbaigti romaną taip pat greitai, kaip jį pradėjo. Jiems įsipareigojimų nebuvimas ir trumpi santykiai yra absoliuti norma.

Dvyniai

Šiam sąrašui galima priskirti ir Dvynius. Jie išnaudoja kiekvieną progą gerai praleisti laiką, o supratę, kad darosi nuobodu, lengvai paleidžia partnerį.

Šaulys

Šaulys yra vienas spontaniškiausių Zodiako ženklų. Šio žvaigždyno atstovai pasiruošę ilgai džiaugtis lengvais santykiais. Be to, jie netoleruoja savo laisvės apribojimų.

Vandenis

Paskutinis astrologų įvardytas Zodiako ženklas yra Vandenis. Vandeniai – naujų pažinčių mėgėjai – jie labai mėgaujasi net lengvu flirtu. Tačiau verta paminėti, kad ypatingas žmogus šio žvaigždyno atstovų gyvenime galės pabūti ilgai.

vandenis, milijonieriumi, birželio mėnesio horoskopas, liepos, lapkričio, zodiako

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].