Artėja 2020 metai. Ką dar šiemet turi padaryti kiekvienas zodiako ženklas?

2020 metai žada būti permainų metai ir turėtų būti sėkmingi visiems. Tačiau ką dar šiais metais turi spėti padaryti kiekvienas zodiako ženklas?

Avinas

avinas

2019 buvo per daug energijos reikalaujantys Avinui. Todėl Naujuosius metus laiką skirkite sau, artimiesiems ir savo norams. Gal norėjote vykti į kitą šalį? Nesivaržykite nusipirkti bilietą. Nieko sau negailėkite. Dabar yra geriausias laikas įgyvendinti savo norus.

Jautis

jautis

Jautis pasižymi sunkiu charakteriu, dėl to dažnai ginčijasi. Metų pabaigą geriau skirti santykių ir ryšių užmezgimui. Raskite stiprybės atleisti ir paprašykite atleidimo. Šie kontaktai neabejotinai pravers Jaučiui kitais metais.

Dvyniai

dvyniai

Dvyniai svajoja tik apie poilsį. Laikas šio ženklo aktyvumui. Jei norite padidinti ar sukurti verslą, nesėdėkite. Jūsų koziriai šiuo klausimu bus ekscentriškumas. Taip pat nepamirškite draugų pagalbos. Dedant tinkamas pastangas, rezultatu galima džiaugtis jau pirmosiomis 2020 m. Dienomis.

Vėžys

vėžys

Vėžiui reikia spręsti finansines problemas. Jei turite skolų, tada jas turite jas sutvarkyti iki 2020 metų. Tada kitais metais būsite ypač sėkmingi.

Liūtas

liūtas

Kiaulės metų pabaiga yra tinkamas laikotarpis padėti kitiems. Dėl šios priežasties Liūtai laimės dar didesnę pagarbą sau, taip pat įgis naujų sąjungininkų. Atminkite, kad už dosnumą ir didingumą labai greitai būsite apdovanoti.

Mergelė

mergelė

Mergelės daug dirbo ir jai sekėsi daugelyje vietų. Todėl žvaigždės rekomenduoja metų pabaigą praleisti atostogose. Nepainiokite su laisvalaikiu. Poilsis turėtų būti aktyvus ir įdomus. Tai suteiks teigiamą krūvį visiems ateinantiems metams.

Svarstyklės

svarstyklės

Metų pabaiga bus nerami. Turėsite galimybę susitarti net su savo skriaudėjais. Nepraleiskite to, nes jei neišmoksite pamokų, tai ateityje bus sunku. Tai taip pat geras laikas šeimai, meilės reikalams ir naujoms pažintims.

Skorpionas

skorpionas

Skorpionams jau daug kas pasisekė. Galite atsipalaiduoti. Tačiau jei pasirinksite nepaprastą požiūrį, galėsite pasiekti dar didesnes viršūnes. Už tai ateina malonė. Tuomet pagalvokite patys, ar jums to reikia, ar jau turite pakankamai.

Šaulys

šaulys

Puikus laikas meilės reikalams, taip pat naujiems susitikimams. Aplankykite giminaičius, atkurkite senus kontaktus. 2020 metais tai bus jūsų rankose. Šis laikas taip pat puikus ieškant naujų pomėgių.

Ožiaragis

ožiaragis

Esate tikri darboholikai, tačiau laikas sulėtinti tempą ir skirti šiek tiek laiko sau bei savo sveikatai. Jei atidėsite dabar, tada Žiurkės metais būsite išsekę, galbūt net sergantys. O kaip sutiksite naujuosius metus …

Vandenis

vandenis

Žvaigždės sako, kad nepakenktų ką nors pakeisti savo gyvenime. Jūs turite laiko iki Naujųjų metų. Tai palankus metas naujiems pokyčiams. Nepamirškite apie teisingumą.

Žuvys

žuvys

Žuvys neturėtų bijoti. Laikas priimti svarbų sprendimą. Tai priklauso nuo to, kaip viskas vyks toliau. Taip pat Žuvys turėtų susirasti naujų draugų. Ateitis taip taps šviesesnė ir lengvesnė

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].