Arogancijos laipsnį astrologai vertina dešimties balų sistemoje. Kuo didesnė yra arogancija, tuo daugiau taškų yra priskiriama.

Sužinokite, ar esate labai arogantiška asmenybė – juk tą dažniausiai pastebi tik kiti žmonės!

prognozės

Avinas (arogancijos laipsnis – 3 taškai)

Šio ženklo atstovą vargu ar galima apkaltinti arogancija. Avinas gali būti tiesmukas ar net grubus, tačiau tikrai ne arogantiškas. Avinas lengvai susibendrauja su kitais žmonėmis: atrodo, kad tai jam pavyksta be ypatingų pastangų. Šio Zodiako ženklo atstovais kiti žmonės labai pasitiki, todėl Avinai gali tapti puikiais lyderiais. Šio ženklo atstovai su kitai elgiasi taip, kaip jie norėtų, kad būtų elgiamasi su jais pačiais.

Jautis (arogancijos laipsnis – 7 taškai)

Veneros globotiniai stengiasi to neparodyti, tačiau iš tiesų jie yra labai arogantiški. Jautis mano, kad turi sukaupęs milžinišką gyvenimišką patirtį, todėl savo patarimus dalija į kairę ir į dešinę. Dažnai šio ženklo atstovai pripažįsta tik vieną nuomonę, kurią jie laiko teisinga. Ginčytis su Jaučiu gali būti tiesiog beprasmiška, nes jūsų argumentų jis paprasčiausiai negirdės.

Dvyniai (arogancijos laipsnis – 4 taškai)

Dvynių tikrai negalime vadinti arogantiškomis asmenybėmis. Šio ženklo atstovai yra geranoriški žmonės, mėgstantys paprastą, neįkyrų bendravimą. Vis dėlto, pasikeitus tam tikroms aplinkybėms (pavyzdžiui, laimėjus milžinišką pinigų sumą), Dvyniai gali tapti labai arogantiškais. Kitais atvejais arogancija dažniausiai tėra priedanga.

Vėžys (arogancijos laipsnis – 2 taškai)

Vėžio ženklo atstovų tikrai negalėtume vadinti arogantiškais. Vėžys yra geraširdis žmogus, kurio širdyje tikrai nėra vietos arogancijai. Šio ženklo atstovai svajoja gyventi tokiame pasaulyje, kuriame visi žmonės yra lygūs, tačiau jie puikiai supranta, kad tai yra tiesiog neįmanoma. Vėžiai yra jautrios asmenybės, kurias labai žeidžia kitų žmonių arogancija ir noras pasipuikuoti prieš kitus.

Liūtas (arogancijos laipsnis – 10 taškų)

Arogantiškiausios asmenybės gimsta būtent po Liūto ženklu. Nors šio ženklo atstovai ne visada atskleidžia savo tikrąją prigimtį, tačiau iš tiesų jie yra patys didžiausi egoistai. Liūtai nori bendrauti tik su tais žmonėmis, kuriuos galima laikyti pačiais geriausiais.

Mergelė (arogancijos laipsnis – 6 taškai)

Mergelės ženklo atstovai save laiko geresniais už kitus. Mergelės mano, kad jos yra santūresnės, protingesnės, punktualesnės už visus aplinkinius žmones, ir būtent todėl į kitus jos gali žvelgti iš aukšto. Šio ženklo atstovai labai mėgsta girtis, tačiau juos lengva „pagydyti“: jei Mergelė kurį laiką yra ignoruojama, ji labai greitai pamiršta savo aroganciją.

Svarstyklės (arogancijos laipsnis – 3 taškai)

Svarstyklių ženklo atstovai yra humanistai, filantropai ir altruistai. Svarstyklių tikrai negalėtume pavadinti arogantiškomis, nes šio ženklo atstovai svajoja gyventi pasaulyje, kuriame nevyksta karas, kur visi žmonės lygūs, kur visi gerbia ir myli vienas kitą. Svarstyklės visuomet stengiasi pamiršti savo išdidumą, jei tik tai gali padėti išvengti konflikto. Vis dėlto, jei šio ženklo atstovą kas nors įžeistų, jis tikrai atsakytų tuo pačiu.

Skorpionas (arogancijos laipsnis – 7 taškai)

Skorpionai laiko save geresniais, protingesniais ir gudresniais už kitus. Vis dėlto, šio ženklo atstovai yra ganėtinai apdairūs, todėl savo arogancijos stengiasi nedemonstruoti. Skorpionai gerbia tik tuos žmones, kurie yra stipresni, turtingesni ir sėkmingesni už juos pačius. Tie, kurie yra silpnesni ir skurdesni, tikrai nesulauks Skorpiono užuojautos.

Šaulys (arogancijos laipsnis – 6 taškai)

Visi žino, kad Šauliai yra linkę kovoti už tiesą, todėl jie niekada netoleruoja nepadoraus kitų žmonių elgesio. Vis dėlto, Šauliai tikrai ne visada yra pakankamai taktiški, ir dažnai kalba tai, kas jiems tuo metu ant liežuvio galo. Šio ženklo atstovai yra nepaprastai šnekūs. Pokalbio metu jie stengiasi visais įmanomais būdais sudominti savo pašnekovą, ir jie nė nesusimąsto, kaip tuo metu atrodo iš šalies.

Ožiaragis (arogancijos laipsnis – 8 taškai)

Bendraudami Ožiaragiai elgiasi gana mandagiai, tačiau tam tikrose situacijose galime pastebėti ir kitą šio Zodiako ženklo atstovų pusę, – ypatingai tuomet, jei jiems tenka susidurti su savo konkurentais.  Nors iš pirmo žvilgsnio arogantiškai besielgiantis Ožiaragis gali atrodyti stipresnis, tačiau taip besielgdamas jis praranda galimybę prašyti pagalbos, kuomet jos iš tiesų reikia.

Vandenis (arogancijos laipsnis – 9 taškai)

Visi žino, kokie arogantiški gali būti Vandeniai. Šio ženklo atstovas  yra tikras individualistas, kuriam yra visiškai nesvarbi kitų žmonių nuomonė. Vandenis minią laiko banda, o save – asmenybe. Jis visada eina savo keliu, o palydovais renkasi tik tuos žmones, kurie gali jį sudominti savo nestandartiniu požiūriu į gyvenimą ir charizma.

Žuvys (arogancijos laipsnis – 4 taškai)

Žuvys nėra linkusios riesti nosį. Šio ženklo atstovams stinga pasitikėjimo savimi, todėl jie tikrai nemano, kad gali būti pranašesni už kitus. Žuvys dažniausiai yra taikios asmenybės, kurios labai vertina draugystę. Vis dėlto, tam tikrose situacijose gali pasireikšti ir Žuvų arogancija, – ypatingai tuomet, jei kas nors į šio ženklo atstovus žvelgia iš aukšto.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].