Antroji rugsėjo pusė bus svajonių išsipildymo metas šiems Zodiako ženklams

Svajonės gali išsipildyti bet kada, net kai to mažiausiai tikimės! Astrologai patikina, kad 3 Zodiako ženklams karščiausia jų svajonė išsipildys jau antroje rugsėjo pusėje.

Nors oras rudenį atšąla, šis metų laikas gali įnešti sielos šilumos ir gyvenimo džiaugsmo. Kai žmogus turi svajonę, jis ilgai keliauja jos išsipildymo link. Jis vis bando, ieško, klysta ir vėl stojasi ant kojų. Visa tai suteikia gyvenimo džiaugsmo bet kuriuo metų laiku.

Kartais svajonės išsipildo tarsi savaime. Tai priklauso nuo sėkmės ir likimo užgaidų. Jei manote, kad jau turite viską, ko reikia iki svajonės įgyvendinimo, ir jums trūksta tik žvaigždžių palaikymo, tada lemtinga akimirka ateis jau netrukus.

Antroje rugsėjo pusėje žvaigždės sėkme apdovanos tuos, kuriems jau labai nebedaug trūksta iki laimės. Tai bus Svarstyklių, Jaučio ir Ožiaragio ženklų atstovai. Jų svajonės tikrai išsipildys. Svarbiausia tikėti savo sėkme ir nesustoti!

Spalį pasikeis šių Zodiako ženklų likimas. Kas jų laukia?

Spalio mėnesį kai kurie žmonės vietoj ilgai lauktos pergalės patirs pralaimėjimą… Tai bus tikra nesėkmė. Sužinokite, kurie Zodiako ženklai spalį nusivils gyvenimu…

liepos

Spalio 7–9 dienomis Dvynių, Mergelių ir Skorpionų kelionių, susitikimų ar studijų planai žlugs. Tai „organizuoja“ Urano susikirtimas su Merkurijumi. Šis įvykis simbolizuoja netikėtas aplinkybes, kurios nukris tarsi iš giedro dangaus ir sugadins visus jūsų planus.

Dvyniams pokyčiai bus susiję su darbu – interviu, komandiruote, ataskaitos rašymu. Gali būti, kad kas nors išeis iš personalo, žmogus, kuris Dvyniams tikrai rūpėjo. Be darbo reikalų gali būti atšaukti gydymo planai.

dvyniai, savaitės horoskopas, zodiako ženklai

Mergelėms netikėtumas trukdo planuotis kelionę kur nors visai netoli, mieste ar regione. Patariama aplankyti ar susitikti su artimaisiais, užsiregistruoti į kokius nors tobulėjimo mokymus.

Skorpionai padarys klaidą savo kalboje ar pokalbyje, kuriame tikėjosi pakalbėti apie savo svarbius reikalus. Deja, bet nesėkmės greit nesibaigs. Merkurijus pradės daryti kilpą ir opozicija su Uranu neišsisklaidys iki mėnesio pabaigos. Dvyniai, Mergelė ir Skorpionas su problemomis kovos visą spalio mėnesį.

Birželio

Spalio 13–14 dienomis Saulės ir Marso priešprieša sužlugdys Avino, Liūtų ir Svarstyklių planus. Avinai bus ryžtingi, nors ir šiek tiek nesąmoningai: jie bus pasirengę padaryti kažką konkretaus, tačiau jiems trūks būtent specifikos. Bet kokiu atveju, nesvarbu, ar jų planai bus sėkmingi, ar ne, Avinai bus pasirengę veikti. Deja, nekokios aplinkybės bus tiesiai prieš juos. Viskas pasirodys ne Avino naudai.

Liūtai turės kelionių, pasivaikščiojimų, mokymosi ir svarbių susitikimų planų. Deja, bet jiems sutrukdyti gali įvairiausi įvykiai: gaisras, muštynės, kivirčai, susižeidimai. Liūtų kelyje gali pasimaišyti agresyvus žmogus, su kuriuo jie nenorės turėti jokių reikalų. Svarstyklės susidurs su agresija, kai bandys save įtikinti padaryti ką nors savo naudai. Šie žmonės nesugebės susitarti su kitais. Norėdami išvengti problemų, jie turės atšaukti savo planus ir nepakliūti aplinkiniams į akis.

rugpjūčio, Zodiako ženklai

Spalio 18–19 dienomis nesėkmė ištiks Jautį, Mergelę, Svarstykles ir Žuvis. Jiems visiems nepasiseks dėl Veneros ir Neptūno priešpriešos, kuri simbolizuoja apgaulę ir sumišimą meilėje ir finansiniuose reikaluose. Be to, ši priešprieša rodo nesuprantamas aplinkybes, kurios sutrikdys malonius atostogų planus. Deja, bet šiuo laikotarpiu Jaučiams niekas nepavyks. Susitikimai, šventės ar kultūriniai renginiai bus atšaukti. Atšaukimo priežastys Jaučiui gali likti paslaptimi…

Blogiausiu atveju intrigos gali sugadinti Jaučio asmeninį gyvenimą, arba vagys gali kėsintis į prabangius Jaučio daiktus. Mergelės bus apgautos savo mylimojo, be to, planai atlikti iš ties puikų pasirodymą bus sužlugdyti. Apsilankymas grožio salone ar fotosesija taip pat bus atšaukti. Jei jie įvyks, tada bus tik blogiau: Mergelė išleis pinigus, bet nieko gero negaus. Svarstyklėms nesuprantamos apkalbos, gandai ir intrigos trukdys jų slaptam pasimatymui ar nuošaliam atsipalaidavimui. Nesėkmes gali sukelti ir prastas oras.

svarstyklės, zodiako ženklai, anyta

Žuvims viskas bus sunkiau, nes Venera priešinsis būtent Neptūnui. Pažintys ir įvairiausi reikalai neleis Žuvims medituoti ir svajoti. Nenusiminkite, tai nėra blogai. Blogiausiu atveju tam tikra moteris pasimaišys Žuvų gyvenime ir išsiaiškins jų didžiausias paslaptis.

Gaila, bet šie Zodiako ženklai spalį nesijaus labai laimingi…

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].