Prasideda birželis, kurį svarbu pradėti pozityviai nusiteikus. Žinomos astrologės Angelos Pearl rekomendacijos padės Zodiako ženklų atstovams lengviau orientuotis, sudaryti savo veiksmų planą ir lengvai prisijaukinti reikšmingus gyvenimo pokyčius.

REKLAMA

Birželio mėnesį daugelis Zodiako ženklų atstovų viliasi teigiamų pokyčių. Astrologijos ekspertė siūlo susipažinti su vasaros pradžios horoskopu ir sužinoti apie artėjančius įvykius. Laiku gauti astrologės patarimai padės apsispręsti dėl tinkamų užduočių ir įgyti pasitikėjimo ne tik ateitimi, bet ir savimi.

REKLAMA

Avinas

Nuo birželio 4 dienos, po pilnaties 9-ajame horoskopo name, Avinų lauks kelionės ir komandiruotės. Iki 18 dienos šio ženklo atstovai galės sulaukti savo siektų darbo rezultatų, įgyti pasitikėjimo savimi ir pradėti kelią į sėkmę. Dylantis Mėnulis – tai tinkamas metas užbaigti visus darbus, nutraukti santykius, sustabdyti nenaudingą veiklą ir atsikratyti visų negerovių. Avinai patirs malonių permainų, kurios leis palikti praeityje visą negatyvumą ir išsivaduoti iš priklausomybių.

REKLAMA

Jautis

Jaučių lauks gražus birželio mėnuo. 4 dieną bus pilnatis, o tai reiškia, kad iki 18 dienos bus uždarumo ir tikrumo metas. Pilnatis praeis finansų namuose, o tai reiškia, kad tai bus Jaučiams labai atsakingas metas. Šio ženklo atstovai galės padaryti teisingas išvadas, išsivaduoti iš finansinių problemų ir grąžinti įsiskolinimus. Neatmestinos ir netikėtos išlaidos, todėl Jaučiai turėtų būti atidūs dėl savo finansinės padėties ir neišleisti pinigų, jei tam nebus rimto poreikio.

REKLAMA

Dvyniai

norus

REKLAMA

Birželio 4 dienos pilnatis pradės uždarumo laikotarpį, kuris tęsis iki birželio 18 dienos. Jis praeis 7-uosiuose santykių ir partnerystės namuose. Tai bus svarbiausia tema, o tai reiškia, kad bus laiko apsispręsti dėl tolesnių veiksmų. Dvyniai galės užbaigti dalykinius ar asmeninius santykius, rasti savo antrąją pusę arba pakeisti savo esamų draugų ratą. Astrologė rekomenduoja sprendimus priimti savarankiškai ir ramioje aplinkoje. Gebėjimas save kontroliuoti ir nepasiduoti emocijoms atneš sėkmę.

Vėžys

REKLAMA

Birželio 4 d. pilnatis 6 horoskopo namuose rodo kulminaciją. Iki birželio 18 d. Vėžiai spręs su darbu susijusius klausimus. Tai gali būti atleidimas iš darbo arba darbo, verslo pradžia. Žvaigždyno atstovams astrologas pataria būti atsargiems, nedaryti klaidų priimant sprendimus ir neabejoti savimi. Vėžiams taip pat svarbu rūpintis savo savijauta ir neatidėlioti vizito pas specialistus, jei jaučiasi blogai.

Liūtas

REKLAMA

Mėnuo prasidės pilnatimi 5 horoskopo namuose. Liūtas galės džiaugtis gyvenimu, patirti malonių įspūdžių ir lengvai įgyvendinti puoselėjamus troškimus. Iki 18 dienos Mėnulis silpnės, o tai reiškia, kad šis laikotarpis bus išsilaisvinimo metas. Šio žvaigždyno atstovai galės rasti laimę asmeniniame gyvenime, išsiaiškinti savo meilės reikalus ir rasti tarpusavio supratimą su artimaisiais. Astrologė taip pat rekomenduoja Liūtams skirti daugiau dėmesio kūrybai, nes birželio mėnuo bus puikus metas lavinti savo talentus.

Mergelė

REKLAMA

Birželio 4 dienos pilnatis pateks į 4 horoskopo namus, kurie bus atsakingi už gyvenamąją vietą. Mergelės spręs su būstu susijusius klausimus: persikraustymo, pirkimo, remonto ar turto dalybų. Šio žvaigždyno atstovai galės išspręsti visus rūpimus klausimus, jei bus atidūs detalėms ir neskubės. Astrologė taip pat rekomenduoja pasiruošti pokyčiams asmeniniame gyvenime, dėl kurių gali tekti persikraustyti ar priimti kitus su nekilnojamuoju turtu susijusius sprendimus. Pilnatis įneš daugiau aiškumo, todėl Mergelės galės pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę.

REKLAMA

Svarstyklės

Mėnuo prasidės pilnatimi trečiuosiuose horoskopo namuose, kurie atsakingi už keliones, mokymąsi ir bendravimą. Iki birželio 18 dienos, kol Mėnulis dils, Svarstyklės turės galimybę atlikti svarbias užduotis ir užbaigti reikiamus darbus. Tai reiškia, kad šio ženklo atstovams gali būti reikalingos papildomos žinios dėl įgytos profesijos, gali atsirasti naujų dalykinių pažinčių sandoriams užbaigti. Svarstyklių ženklo žmonės turėtų būti pasirengę spręsti ir su transportu susijusius klausimus.

REKLAMA

Skorpionas

Birželio 4 dienos pilnatis įvyks antruose horoskopo namuose, kurie yra atsakingi už pelną. Tai reiškia, kad Skorpionai galės sulaukti ilgai lauktų darbo rezultatų. Tai gali būti finansinė parama, taip seniai lauktas prekių gavimas ir naujos galimybės. Astrologai rekomenduoja veikti savarankiškai ir pasverti visus savo sprendimus, kad nebūtų padaryta klaidų. Sėkmė nenusigręš, jei nebus veikiama skubotai ir pasikliaujama vien tik sukaupta patirtimi. Sėkmė ir laimė lauks tų, kurie tikės savo jėgomis ir stengsis elgtis geriau.

REKLAMA

Šaulys

Birželio 4 dienos pilnatis įvyks pirmuose horoskopo namuose. Tai reiškia, kad ateis kulminacijos ir užbaigimo metas. Iki birželio 18 dienos Šauliai galės užbaigti sudėtingus reikalus, išsiaiškinti sau svarbius klausimus, įsiklausyti į save ir pakeisti savo išorinę išvaizdą. Astrologai rekomenduoja skirti daugiau laiko sau, kad jaustumėtės laimingi. Žvaigždyno atstovams taip pat bus svarbu susitvarkyti santykius su aplinkiniais: kolegomis, giminaičiais, verslo partneriais.

REKLAMA

Ožiaragis

REKLAMA

Birželio 4 dieną horoskopo 12-uosiuose namuose įvyks pilnatis. Pilnatis žymės darbų užbaigimą ir pasiruošimą naujiems įvykiams. Ožiaragiai galės užbaigti visus reikalus, išspręsti sudėtingus klausimus ir atsisveikinti su tuo, kas netrukus taps tik praeitimi. Taip pat įmanoma izoliacija, kai šio žvaigždyno nariai galės pailsėti, gauti dokumentus persikraustymui arba atsiriboti nuo visų, kad galėtų apmąstyti savo ateitį. Šis mėnuo bus skirtas priimti pačiam save, atsisveikinti su praeitimi ir atrasti gyvenimo prasmę.

Vandenis

REKLAMA

Birželio 4 dienos pilnatis 11-uose horoskopo namuose atkreips Vandenių dėmesį į ateitį ir veiklos rezultatus. Tai reiškia, kad šio ženklo atstovai galės pabaigti praeities vilkinimą bei rasti išsilaisvinimą iš negatyvumo. Vandeniams taip pat bus svarbu pozityviai nusiteikti, kad įgytų pasitikėjimo savimi ir pritrauktų laimingų pokyčių į savo gyvenimą. Prasidės pasiruošimo etapas, kai bus galima padėti savo sėkmės pamatus ir palikti už nugaros viską, kas trukdė tai padaryti.

Žuvys

REKLAMA

Birželio 4 dienos pilnatis bus 10-uosiuse horoskopo namuose, kurie yra atsakingi už pasiekimus, darbą ir karjerą, todėl bus galima tikėtis ilgai lauktos kulminacijos. Žuvys galės įnešti aiškumo į savo gyvenimą, apsispręsti dėl savo tikslų ir palikti viską, kas trukdė siekti laimės ir tobulėti. Astrologai rekomenduoja nebijoti permainų ir nedvejojant išreikšti savo nuomonę, kad išeitumėte iš konkurentų šešėlio. Mėnuo bus palankus atsakingiems sprendimams priimti, o tai reiškia, kad ateina tinkamas metas imtis veiksmų.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.