Padaryk gera ir jums bus atlyginta. Bet, mokėjimas vėluoja, sunku išlikti ištikimu ir geru žmogumi, kai pasaulis, kaip ir ežys, bado jus.

Yra žmonių, kurių gerumas yra proto būsena. Jie neturi rūstybės ir netgi atleidžia blogą žodį ir išdavystę, kenčia skausmą ir toliau šypsosi pasauliui.

Kad apsisaugotų, jie atskiria save nuo žmonių. Nedalyvauja aktyviuose pokalbiuose. Nors vos vienas pokalbis su tokiu žmogumi, padeda permąstyti visą savo gyvenimą.

Kiekvienoje situacijoje, įžvelkite kažką gero, net jei širdis sužeista. Negalima tapti atšiauriu prieš pasaulį, bet kiekvieną dieną pabandykite jį padaryti geresnį.

Toks pasaulėžiūra yra būdinga keliems zodiako ženklams. Ir atrodo, kad jie gyvenime yra labai drąsūs, nors niekas nesupranta, kaip dažnai šių angelų širdis verkia.

Jautis

Jei pažįstamas žmogus patiria problemų, Jautis tai tikrai pajaus. Jis pats paskambins ir paklaus: „Kas atsitiko?“. Jis tarsi skausmo detektorius, visada žino, kur jis yra.

Jaučio atsidavimas sklinda kiaurai per sienas. Jis pamirš pavalgyti, atlikti savo darbus ir visą dieną nerimaus dėl kito asmens, galvodamas, kaip jam padėti.

Geriausiu atveju, jo rūpestis bus laikomas savaime suprantamu dalyku, blogiausiu kitų išdavimu. Kai jo siela verkia, jis pažada, kad taps abejingu. 

Bet dar vienas pagalbos šauksmas ir Jautis vėl skuba išgelbėti visus.

Vėžys

Vėžys dažnai verkia, kai tik bando atsiverti žmonėms, jis vėl būna įskaudintas. Vis dėlto tikėjimas gerumu jį vėl ir vėl skatina eiti ieškoti.

Kažkas viduje tiki, kad vis dar yra šviesos šiame pasaulyje, o Vėžys stengiasi jį rasti. Jis nežino, kaip atsakyti žmogui, kai jam sunku.

Vėžys skleidžia šilumą, bandydamas sušildyti pasaulį. Ir tai užtrunka reaguojant į šaltą lauką. Taip, žmonės nepripažįsta, dažnai  yra veidmainiai, bet jo gerumas yra stipresnis.

Šaulys

Šaulys nėra susipažinęs su keršto ir intrigos samprata. Taip, kartais jis sąmoningai vengia žmonių, tačiau tai tik jo gynyba. Kai jis yra vienas, mažesnė tikimybė būti įskaudintam.

Šypsosi net jei širdis verkia, kam rodyti savo tikrąsias emocijas, jei niekas jų nesupras. Šaulys atneša šviesą pasauliui, jis mielai dalijasi savo laimėjimais.

Ir jis ramiai priima negailestingumą. Jis nelaukia atlyginimo, o daro viską, ką gali. Jis yra įpratęs prie to, kad jo pagalba nepastebėta, bet išdavystė negali sunaikinti jo sielos.

Žuvys

Jie atrodo naivūs padarai. Labai dažnai jų įvaizdis pritraukia nesąžiningų žmonių dėmesį, kurie nori būti godūs. Galų gale, Žuvys paskutinį kartą galvoja apie žmones teigiamai.

Visa jo prigimtis priešinasi blogiui. Net ir didžiausioje purvo krūvoje jie gali rasti šviesią dėmę, dovaną. Kai gyvenimas skleidžia tamsą, žuvys pirmi pamato šviesos spindulius.

Jos sąmonė tiksliai atspindi gėrį ir atkakliai išstumia blogį iš savo gyvenimo. Jei jie bus išduoti, atleis ir pamirš. Galų gale, jo siela yra prisotinta gėrio, ir vietos blogiui nėra.

Šaltinis

Nemokamai užsiprenumeruokite ir pirmieji gaukite mūsų naujausius straipsnius bei nuotraukas

👇

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].