Brangakmeniai yra ne tik gražūs papuošalai, bet ir energijos gynėjai, globėjai ir pagalbininkai. Magiškų gamtinių mineralų galia yra gana didelė.

Būtina sąlyga – darnus papuošalų pasirinkimas, kurį galima atlikti pagal jūsų gimimo datą.

Atsitiktinis pasirinkimas gali sukelti blogas pasekmes: akmuo, kuris nėra skirtas tam tikram zodiako ženklui, pradės veikti asmens nenaudai, atimdamas jam gyvybingumą.

Avinas

Avinas yra vienas iš stipriausių zodiako rato atstovų. Šis zodiako ženklas pasižymi dvasia, impulsyvumu, ryžtu ir pasitikėjimu. 

Opalo, chrizolito ir lazurito stebuklingos savybės gali pritraukti dar daugiau pavydžių žmonių ir priešų.

moriono, nefrito ir turmalino reikia vengti, nes tai sustiprina žiaurias šio ženklo atstovų nuotaikas.

Jautis

Drąsa, atkaklumas ir vidinis branduolys išskiria Jaučius. Vis dėlto, net ir su tokiais privalumais, tai labai praktiškas žmogus, kuris visų pirma rūpinasi kasdieniniais poreikiais. 

Draudžiami akmenys šio zodiako ženklo atstovams yra tigro akis, granatas, akvamarinas ir topazas. Šie akmenys gali sukelti nepataisomą žalą dvasinei ir fizinei būklei.

Dvyniai

Dvyniai – asmenybės, kurios yra neįprastos, kūrybingos, smalsios ir universalios. Šio zodiako ženklo atstovai laikosi aktyvios gyvenimo pozicijos, mėgsta bendravimą.

Jie dažnai tampa juodosios magijos įkaitais. Dėvėdami papuošalus, pagamintus iš smaragdo, turkio, ametisto ir kvarco, jie rizikuoja susilpninti energijos apsaugą. 

Vėžys

Šis Zodiako ženklas yra emocionaliausias. Daug vėžio gyvenime priklauso nuo artimų žmonių. Tačiau, esant netinkamam požiūriui, vėžys gali tapti arogantiška asmenybe.

Reikėtų vengti tokių mineralų kaip tigro akis, malachitas ir turmalinas. Vėžys taip pat neturėtų kontaktuoti su morionu ir turkiu. 

Šie akmenys gali sustiprinti vidinius prieštaravimus, didinti pažeidžiamumą ir pritraukti nesėkmes.

Liūtas

Žmonės, gimę po šiuo ženklu, turi paslaptingą jėgą. Ugnies elementai juos apdovanojo ryžtu, pasišventimu, autoritetu, atsargumu.

Tinkami mineralai turėtų pagerinti jų natūralias savybes. Šiam zodiako ženklui reikia vengti papuošsalų, pagamintų iš turkio, lazurito ir nefrito.

Tokie akmenys gali sumažinti pasitikėjimą, energiją ir slopinti viltis viduje.

Mergelė

Mergelė yra protingas, estetiškas ir ambicingas zodiako ženklas. Būdamas energijos donoru, jos dažnai tampa negatyvių poveikių įkaitais.

Mergelės negali dėvėti šių mineralų: perlų, safyrų, ametisto ir opalo. Akvamarinas ir smaragdas gali atimti vidinę harmoniją ir energijos potencialą.

Svarstyklės

Svarstykles tarp kitų zodiako atstovų išskiria vidinis optimizmas, socialumas, meilė visiems gyviems daiktams.

Svarstyklės atstovams ypač nepalankus sąlytis su agatu, rubinu, turkiu ir akvamarinu. Šie papuošalai gali atimti šio zodiako ženklo pagrindinius pranašumus, todėl jis taps dirglus ir arogantiškas.

Skorpionas

Gamta jiems suteikė mistines savybes. Jie dažniau nei kiti kenčia nuo neigiamo pavydo poveikio, turinčio drąsaus pobūdžio ir meilės teisingumui.

Šio zodiako ženklo atstovai yra energingi, aistringi, charizmatiški ir draugiški žmonės. Tačiau jiems pernelyg sunku nukreipti savo jėgas teisinga kryptimi.

Smaragdas, kvarcas, agatas, safyras ir oniksas yra akmenys, turintys destruktyvų energijos potencialą. Jie gali užgožti intuiciją, taip pat sumažinti protinius sugebėjimus.

Šaulys

Šaulys laikomas stipriausiu zodiako ženklu. Jų begalinė energija siekiant laimėjimų, pergalių ir kovų, iš karto gali tapti visų nelaimių priežastimi. 

Akmenys su neigiamomis savybėmis neigiamai paveiks asmeninį augimą. Šaulys gali netekti daugelio teigiamų savybių, paslėptų talentų ir neribotų galimybių.

Tai vyksta, kai jis yra apgaubtas agatu, citrinu, perlais, tigro akimis, aleksandritu. Juvelyriniai dirbiniai iš šių mineralų padidins niūrias mintis, baimes ir netikrumą.

Ožiaragis

Ožiaragiai yra gana ramūs žmonės. Jų aukšti siekiai dažnai gali sukelti nepatogumų. Kad pasiektų tikslų pusiausvyrą, intelektą ir ištvermę Ožiaragis dažnai trukdo visuomenei.

Šio zodiako ženklo atstovai gali patirti daug pralaimėjimų, didelių finansinių nuostolių ir ligų, jei jie liečiasi su akvamarinu, opalu, perlais, avantiurinu.

Vandenis

Vandenis yra vienas iš draugiškiausių zodiako ženklų. Šio žvaigždyno atstovai gerbia laisvės jausmą, bet kartais tampa savo emocijų įkaitais.

Vandeniams, kaip ir visiems, reikia energijos apsaugos. Akmenys-pakabukai taps jų padėjėjais į svajonę.

Bet netinkami mineralai gali pakenkti. Saugokitės gintaro, karneino, onikso, topazo, granato.

Žuvys

Žuvys yra gana prieštaringos asmenybės. Tai yra siaubingi ir jautrūs, bet stebėtinai stiprūs žmonės.

Žuvys turėtų atsikratyti papuošalų su agatu, oniksu, granatu ir nefritu. Šie akmenys gali aktyvinti neigiamus Žuvų požymius ir tapti energijos disbalanso kaltintojais.

Šaltinis

Nemokamai užsiprenumeruokite ir pirmieji gaukite mūsų naujausius straipsnius bei nuotraukas

👇

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].