Sunkiausias dalykas žmogaus gyvenime yra susirasti savo sielos draugą, kuris idealiai jam tiktų. Tačiau paieškose jums gali padėti Zodiako ženklų suderinamumo horoskopas. Pateikiame jūsų dėmesiui idealų Zodiako ženklų suderinamumą.

Avinas

Šiam ženklui puikiai tiktų ramaus ir viską apsvarstančio charakterio partneris, todėl geriausia antrosios pusės ieškoti tarp Mergelių ir Ožiaragių. Šie ženklai yra pakankamai ramūs, tačiau tuo pat metu Mergelė gali jus maloniai nustebinti. Bet jūs galite rasti ir Avino ženklo partnerį, nors ši sąjunga atrodo keista, bet gana stipri ir harmoninga.

Jautis

Nors šio ženklo partneris turėtų būti toks pats ryškus ir nepaprastas, kaip ir pats Jautis, tačiau santykiuose būtent Jautis turėtų būti svarbiausias. Todėl galite pabandyti užmegzti santykius su Svarstyklėmis, jos sugeba prisitaikyti prie visų Jaučio keistenybių. Taip pat galite pabandyti susieti gyvenimą su Mergele, tačiau tokie santykiai nebus ilgalaikiai.

Dvyniai

Kadangi šis ženklas tiesiog mėgsta kalbėti ir dalintis naujais faktais, kuriuos sužinojo, toks pats mėgstantis kalbėti ir smalsus žmogus, kaip ir jis pats, puikiai tiks Dvyniams. Galite pabandyti užmegzti santykius su Vandeniu, tačiau nepavyks su juo sukurti šeimos, nes abu šie ženklai vis dar yra vaikai ir nėra pasirengę rimtiems santykiams.

Vėžys

Šis ženklas visiškai atsiduoda šeimai ir nekreipia dėmesio į ką nors kitą. Todėl galite užmegzti idealius santykius su kitu Vėžiu. Arba pabandykite sukurti šeimą su Vandeniu, tik būkite pasiruošę susitaikyti su jo egoizmu.

Liūtas

O štai arogantiškam ir narciziškam Liūtui Mergelė puikiai tinka kaip partnerė, nes ji sugeba prisitaikyti prie jo kartais nepakeliamo charakterio. Santykiai bus ypač geri, jei Liūtas yra moteris, o Mergelė, priešingai, yra vyras. Ir jei Liūtas yra vyras, tada Skorpionas jam puikiai tiks į porą.

Mergelė

Jei Mergelė yra vyriškos lyties, tada Liūtė jam bus idealiu partneriu. Jie gyvens harmoningai aštraus Mergelės proto dėka ir galės užpildyti visus Liūto trūkumus. Bet jei Mergelė yra moteris, tada viskas yra šiek tiek sudėtingiau, nes joms reikia nepriklausomo ir drąsaus partnerio. Šiam vaidmeniui puikiai tinka Vandenis, o kai kuriais atvejais Jautis ar Vėžys.

Svarstyklės

Nuostabi sąjunga susiklostys su Dvyniais, nes abu šie ženklai tiesiog dievina naują patirtį ir kalbas apie viską pasaulyje. Be to, abu nežiūri į gyvenimą labai rimtai. Dar viena gera sąjunga susiklostys su Jaučiu, nes abu šie ženklai siekia sukurti jaukų lizdą šeimyniniam gyvenimui.

Skorpionas

Ožiaragis jums puikiai tinka, tai vienas kitą papildantys charakteriai. Šioje sąjungoje nebus didelių konfliktų ir santuoka truks pakankamai ilgai, o gal net ir visą gyvenimą.

Šaulys

Kadangi šis ženklas myli laisvę, Vėžys gali jam tai suteikti. Tačiau kitas idealus partneris yra Vandenis. Nors Vandenis negalės suteikti tokios laisvės kaip Vėžys, tačiau su juo bus galima pasikalbėti apie viską pasaulyje.

Ožiaragis

Kadangi Ožiaragiai gali būti nepasitikintys, jiems reikia ženklo, kuris padėtų susidoroti su šia problema, todėl jam tiks Avinas, Liūtas, Šaulys, Dvyniai ar Vandenis. O geriausi santykiai susiklostys su Žuvimis.

Vandenis

Šiam ženklui Šaulys taps idealiu partneriu. Bet jei norite, kad santykiai būtų tvirti ir ilgalaikiai, neribokite Šaulio laisvės ir nekontroliuokite jo gyvenimo. Bet jei esate pernelyg savininkiškas, tada Mergelės, Žuvys ir Skorpionai neprieštaraus kontrolei.

Žuvys

Sujungę savo gyvenimą su Mergelėmis, galite atskleisti savo kūrybiškumą ir atsikratyti nepasitikėjimo. O Jautis privers jus tikėti rytojumi.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].