9 karmos užduočių tipai: kaip sužinoti savo, naudojant numerologiją?

Karmos paskirtas užduotis mes turime atlikti, kad išvalytume karmą. Savo užduotis galite sužinoti, naudodami paprastus numerologinius skaičiavimus pagal vardą ir gimimo datą.

Karminiai mazgai ir karminės skolos gali būti siejamos su karminėmis užduotimis. Visi mūsų praėję gyvenimai turi įtakos tam, kas esame dabar ir kokios yra Visatos mums užduotos užduotys.

Numerologiniai skaičiavimai, atliekant karmines užduotis.

Pavyzdžiui, paimkime Viktorijos vardą ir gimimo datą 1985 10 26. Turėsite išversti savo vardą į skaitmeninį kodą. Norint tai padaryti, ekspertai pataria naudoti specialią lentelę:

karmos

Išverčiame raides į skaičius ir gauname: V – “3”, I – “4”, K – “8”, T – “8”, O – “3”, R – “5”, I – “4”, J – „7“, A – „1“. Po to sudėsime gautus skaičius su gimimo datos skaičiais ir gausime skaičių nuo 1 iki 9, o tai reikš jūsų karminę užduotį.

3 + 4 + 8 + 8 + 3 + 5 + 4 + 7 + 1 + 1+ 9 +8 +5 + 1 + 0 + 2 + 6 = 75. 75 nėra intervale nuo 1 iki 9, todėl pakartojame procedūrą: 7 + 5 = 12. Dar kartą: 1 + 2 = 3. Karminis skaičius yra 3. Belieka tik jį iššifruoti.

Karminių skaičių iššifravimas:

Vienas. Skaičius 1 reiškia, kad jūsų karminė užduotis yra susijusi su kažkokiu asmeniu. Labiausiai tikėtina, kad turite padėti kam nors įveikti kliūtį kelyje. Tai gali būti draugas, giminaitis, kitas reikšmingas asmuo. Jūsų poelgis turėtų pakeisti žmogaus gyvenimą į gerąją pusę.

Du. Jūsų karminė užduotis yra tapti geresniu dvasiškai. Greičiausiai Visata nori, kad atsiduotumėte kūrybinėms užduotims, taip pat rastumėte savo dvasinį kelią, rastumėte tikėjimą ir suvoktumėte dieviškus dėsnius. Reikia saugotis melagingų mokymų ir šarlatanų.

karmos

Trys. Jūsų dabartinio gyvenimo karmos paskirta užduotis yra tapti vieno ar kelių žmonių mentoriumi. Labiausiai tikėtina, kad jūs jau turite ką nors šalia, arba jis netrukus pasirodys.

Keturi. Jūsų karminė užduotis yra egzistuoti harmonijoje su Visatos dėsniais. Turite stengtis visada elgtis teisingai, sąžiningai. Jei savo tikslus pasieksite apgaulės būdu, tai nuves jus neteisingu keliu.

karmos

Penki. Jūsų gyvenimo užduotis yra pasirinkti vieną prioritetinę kryptį ir visada laikytis šios krypties. Atsidavimas tam, kas jums patinka, padės išgydyti sielą ir išvalyti karmą.

Šeši. Jūsų karminis šio gyvenimo tikslas yra padėti visuomenei. Negalite laukti, kol kažkas pakeis jūsų gyvenimą. Jūs turite būti tas žmogus, kuris viską keičia aplinkui ir įkvepia kitus elgtis taip pat.

karmos

Septyni. Jūsų užduotis yra įveikti sunkumus, išlaikant optimizmą. Visata pasirinko jus kaip vaizdinį pavyzdį aplinkiniams ir artimiesiems. Turite ir toliau mylėti gyvenimą, o jūsų laukia didelis atlygis sėkmės ir dvasinio nušvitimo pavidalu.

Aštuoni. Skaičius 8 reiškia, kad jūsų gyvenimo tikslas yra finansinė sėkmė. Turite išnaudoti visas jėgas ir jas visas nukreipti taip, kad pradžiugintumėte artimuosius ir savo šeimą, ir suteiktumėte jiems patogų gyvenimą. Be to, skaičiaus 8 tikslas yra labdara.

karmos

Devyni. Skaičiavimuose gauti devynetą reiškia, kad reikia visada vykdyti savo įsipareigojimus, būti atsakingu asmeniu. Visata nori, kad sakytumėte tik tiesą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].