Dėl šio ženklo bruožų Vandenis tampa vienu unikaliausių Zodiake. Tai maištingas, paslaptingas ir laisvo būdo ženklas, kuriam nepatinka būti įdėtam į rėmus. Vandenio ženklo simbolis yra vandens nešėjas, kuris gražiai pavaizduotas Taro kortoje.

Šis pavidalas pristato Vandenį kaip žinių nešėją ir pasaulio išlaisvintoją. Jame pavaizduota jauna moteris, nešanti vandenį, kuri kairįjį indą, pripildytą vandens, lieja į šulinį, o dešinįjį – ant žemės.

vandenis

Tradiciškai tai yra vilties, dvasingumo, tikslo ir išsipildžiusio noro ženklas. Saulės ženklas Vandenis yra kovotojas už žmogaus teises, orientuotas į didelius darbus. Jį valdančios planetos yra Uranas ir Saturnas. Uranas yra susijęs su ateitimi, naujovėmis, technologijomis ir staigiais pokyčiais.

Kita vertus, Saturnas siejamas su karma, laiku, bausme, tvarka, senatve ir sistema. Kartu jie paverčia Vandenį ekscentrišku revoliucionieriumi, kuris įneša realių pokyčių į pasenusias sistemas.

vandenis, Zodiako

Dėl jų pavadinime esančio „aqua“ skiemens jie dažnai klaidingai vadinami vandens ženklais, tačiau tai yra oro ženklai su fiksuotomis savybėmis ir turintys mažai ką bendro su vandens ženklais.

Pelėdos, agresyviausi, 2021, jausmai, moterys

Oro ženklas su fiksuotomis savybėmis reiškia, kad jie pasiryžę sėkmingai įgyvendinti savo idėjas ir lengvai nepasiduoda. Jie yra patys praktiškiausi iš svajotojų. Norėdami sužinoti daugiau apie šį nuostabų ženklą, pasinerkime giliau į Vandenio charakterio bruožus.

Vandenio charakterio bruožai

1. Nepriklausomybė

Vandeniai garsėja savo meile laisvei. Tai turbūt jų mėgstamiausias žodis. Norėdami būti laisvi, jie turi būti nepriklausomi. Nors jiems patinka didelis draugų ratas, jie visada žino, kad gali pasirūpinti tik savimi.

Lygiai taip pat jie gerbia ir vertina savo artimuosius ir šeimos narius, tačiau nori gyventi kuo laisviau ir nejaučia jiems sentimentų. Juos pirmiausia motyvuoja jų pačių unikalios idėjos, o tai kartais juos paverčia vienišiais.

Tačiau dėl natūralios charizmos ir ryžto jie dažnai tampa populiarūs, todėl jie lengvai randa bendraminčių, kuriems įdomu, ką jie nori pasakyti. Jie nori laisvės visiems. Jų idėjos visada yra universalios ir visų laukiamos.

Tai nereiškia, kad jie yra tik kovotojai už žmogaus teises, tačiau, priklausomai nuo situacijos, jie visada stengiasi kažką pakeisti, ar tai būtų sąlygos darbe ar mokykloje, ar dalyvavimas protestuose.

2. Unikalumas

Urano planeta, sujungta su Saturnu, sudaro unikalų derinį. Mažai kas juos sieja. Uranas yra planetų ekscentrikas, o Saturnas – rimtuolis. Pirmasis žvelgia į ateitį, o antrasis negali pamiršti praeities. Uranas atneša naujų idėjų, o Saturnas yra tas, kuris keičia sistemą, kai ji jau atgyvena. Štai kodėl šis derinys yra toks unikalus.

Kalbant apie asmenybę, Uranas visada priverčia žmones kažkuo išsiskirti. Nesvarbu, ar tai būtų kitokie įsitikinimai, ar plaukų spalva, ar aprangos stilius, visada yra kažkas, kas juos išskiria iš minios.

Geriausias dalykas yra tai, kad Vandeniai gali skirtis nuo kitų. Jiems nesunku susitaikyti su tuo, kad kai kuriems žmonėms jie gali nepatikti, iš tikrųjų tai juos kartais netgi motyvuoja. Jie mėgaujasi provokuodami kitus, dažniausiai ne piktybiškai, bet norėdami pakutenti savo senus įsitikinimus. Kitaip tariant, jie yra vaikščiojantis kvietimas keistis ir permąstyti seną tvarką.

9 priežastys bendrauti su Vandeniais. Jie tikrai unikalūs žmonės!

Tiesą sakant, jie yra ženklas, kuris iš tikrųjų įkūnija idėją „likti ištikimam sau“. Jie neina į kompromisus, kada kalba pasisuka  apie jų poreikius bei norus, jie eina savo keliu, neabejodami savimi.

Taip yra todėl, kad jie nuoširdžiai tiki savo gyvenimo tikslu ir, dar svarbiau, tiki, kad tą tikslą gali pasiekti, būdami savimi. Štai kodėl yra tiek daug svarbių žmonių, turinčių šį ženklą, kurie kartais laikomi negailestingais.

3. Humanizmas

Vandenio ženklas turi gilų teisingumo poreikį (kylantį iš jį valdančio Saturno) ir stiprų visų žmonių vienybės jausmą. Kaip vienuoliktasis Zodiako ženklas, Vandenis yra ženklas, kuriame visi žmonės susivienija, o tada Žuvyse jie susilieja į vieną sąmonę.

Humanizmas yra teisingumo ir idealizmo poreikio rezultatas. Nepaisant to, kad Vandeniai turi labiausiai subalansuotą santykį tarp savo racionaliosios ir idealistinės dalių, tai ir yra ta pati priežastis, kodėl jie tai  įgyvendina. Jie dažnai tampa nevykėlių ir nuskriaustų žmonių balsu visuomenėje. Juos taip pat domina su aplinka ir gyvūnų gerove susiję klausimai.

4. Nenuspėjamumas

Nenuspėjamumas kyla iš jų valdovo, staigių pokyčių karaliaus. Vandeniai paprastai yra patenkinti ir juos nėra lengva išjudinti, todėl jie yra geri atstovai to, dėl ko jie nori kovoti.

Tačiau žinoma, kad jie daro nenuspėjamus žingsnius visose savo gyvenimo srityse. Kartais tai yra gerai, tačiau kartais gali būti sunku juos sekti ar su jais bendrauti. Ypač sunku, kai kalbama apie artimus santykius ir, žinoma, drastiškus jų pokyčius.

širdį, aistringi, rugpjūčio

Kad ir kokie atviri būtų jų požiūriai, juose vis dar yra šiek tiek paslapties, todėl jūs niekada jų iki galo nepažinsite. Jūs tiesiog negalite 100% atspėti, ką jie veiks toliau, net jei tai atrodo akivaizdu. Jie nenuspėjami ir slapta tuo džiaugiasi.

5. Keistumas

Šis bruožas ateina ir išeina iš mados, atsižvelgiant į tai, kiek pop kultūroje vyrauja keistumas. Beje, šis Zodiako ženklas pastaruoju metu atvėrė kelią keistam veikėjui ir keistus vaikus pavertė šauniais.

Jis padarė moksliukus ir vunderkindus šauniais, ir mes esame už tai dėkingi. Tai tik viena iš jo subtilių revoliucijų. Vandenio dvasioje jis nepopuliarų padarė universaliu ir daugelio mylimu.

Mokslinė fantastika, technologijos, šiuolaikinis menas ir visa kita, kas nebuvo taip populiaru, kaip dabar – visa įvyko Vandenio ir Vandenio eros dėka. Yra T. F. Hodžo citata, kuri apibūdina skirtumą tarp Vandenio ir Žuvų amžiaus: „Žuvų amžius buvo ir yra apie tikėjimą. Vandenio amžius – tai žinios “.

6. Pažangumas

Kaip jau minėjome, Vandeniai yra labai pažangūs žmonės, jie įgyvendina savo idėjas ir nelaukia, kol kiti tai padarys. Jie yra išskirtiniai mąstytojai, turintys originalių sumanymų, jų stilius gana analitiškas ir tvirtas, tačiau efektyvus.

vandenis, savaitės horoskopas, keisčiausi žmonės

Nors ir vadovaujasi didžiomis idėjomis, tačiau jie yra labai racionalūs, pasirinkdami jų įgyvendinimo būdą. Tai reiškia, kad jie naudojasi viskuo, kas yra jų galioje, ir kiekvieną kartą progresuoja. Jie nesidrovi pakovoti už save ir prašyti to, ko nusipelnė, iš tikrųjų, jiems tai patinka daryti. Apskritai tai labai išdidūs žmonės.

7. Kietumas

vandenis, savaitės horoskopas, Skandalingiausių

Vandeniai dažnai atrodo šalti, o kartais ir yra šalti, bent jau daugumai žmonių. Kad ir kokie jie būtų karšti savo idėjomis, tačiau tai ne visada atsispindi jų santykiuose su žmonėmis. Yra kažkas juos išskiriančio dėl jų individualaus pasaulio suvokimo.

Jiems patogiau nusigriebti žmonių ir žmonijos poreikių idėjos, o ne koncentruotis į vieną konkretų asmenį. To nereikėtų smerkti, nes taip jau sutvarkytas jų protas. Tai nereiškia, kad jiems tai nerūpi, jie tiesiog nesijaučia gerai, dalindamiesi ar rodydami savo jausmus, kaip tai daro dauguma žmonių.

Jei norite sužinoti, ar jūs patinkate Vandeniui, atkreipkite dėmesį į tai, kaip jis su jumis kalba. Tiesą sakant, jei jūs jam nepatinkate, tikriausiai su jumis visiškai nekalbės. Tačiau, jei jūs jam patiksite, jis norės sužinoti apie jus daugiau, ypač apie jūsų ideologiją. Dėl šio „šaltumo“ jie dažnai atrodo griežti, nes nesupranta emocijų taip, kaip kiti žmonės.

rugpjūčio, lapkričio

Ši savybė taip pat tampa problema, kai jie supranta, kad kai kurios jų idėjos nėra perspektyvios, įgyvendinamos ar teisingos. Jiems yra nepaprastai sunku pakeisti savo idėjas, jei jie iš visų jėgų stengėsi jas įgyvendinti.

8. Neatitikimas

Vandenis mėgsta peržiūrėti pasenusias taisykles ir šokiruoti kitus nauju, o kartais ir provokuojančiu požiūriu į gyvenimą. Tai taip pat galima pastebėti žmonėse, turinčiuose Vandenio mėnulio ženklus ar kylančius ženklus.

vandenis

Beveik kiekvienas astrologas mini Vandenio ekscentriškumą, tačiau retai mini, kad šis ekscentriškumas yra būtinas, norint įvesti naujus dalykus, kurie ilgainiui bus naudingi žmonėms, net jei jie to dar nesupranta.

vandenis, savaitės horoskopas, Gegužės, 2020

Vandenis žvelgia toliau į ateitį, nei dauguma žmonių, ir nebijo imtis veiksmų, kurių kiti žmonės nesupranta ar bijo. Štai kodėl jie kartais laikomi keistuoliais, tačiau tai jiems netrukdo, nes jie žino, kad visada yra dviem žingsniais priekyje.

9. Meilė laisvei

Joks kitas ženklas taip nemėgsta laisvės, kaip Vandenis. Tai yra pagrindinis jų gyvenimo tikslas: patirti tikrą laisvę ir suteikti ją kitiems. Jie nėra mėgstantys puikuotis ar įkyrūs, jie tiesiog mėgsta kokybiškai leisti laiką, neįprastus žmones, vietas ir idėjas.

Jie siekia laisvės visose gyvenimo srityse, nesvarbu, ar tai būtų romantika, ar karjera, ar šeima. Jie mėgsta ir vertina autentiškumą, kuris, jų akimis, yra dar vienas asmeninės žmonių laisvės atspindys.

vandenis, įvykiai

Dėl meilės laisvei jie pasiryžę peržengti tiek asmenines, tiek socialines ribas. Ši savybė kartu su jų darbo etika ir požiūriu į problemų sprendimą daro juos puikiais kompanionais bet kokioje aplinkoje, kurioje jie atsiduria.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].