7 bruožai, kurie visada padeda moteriai atrodyti prabangiai

Atrodyti prabangiai reiškia ne vien tik dėvėti gražius drabužius. Jei nėra visiškai aišku, kas yra „prabangi moteris“, įsivaizduokite, kas slypi už „pigios moters“ sąvokos. Tuomet įsivaizduokite visišką jos priešingybę. Pristatysime, kokie 7 bruožai padeda atrodyti visuomet prabangiai.

Gražus ir prabrangus moters įvaizdis neįmanomas be žmogaus orumo jausmo. Tai tikrai padeda atrodyti moteriškai…

Geros manieros sklinda iš vidaus

Moteris nevartoja negražių žodžių, nekelia balso, neapkalbinėja, yra mandagi, nenuvertina kitų žmonių. Ji yra saugi ir atlaikys bet kokį pažeminimą. Ji yra protinga ir moka už save pastovėti. Ji visada elgsis gražiai, kad neprarastų savo orumo.

Tokia moteris yra tyra

Iš karto visi pastebi, kad tokia moteris net nenori būti grubi, jos išvaizda spinduliuoja ramybę ir pasitikėjimą savimi. Net girti vaikinai tai jaučia ir prilaiko liežuvį už dantų.

bruožai

Tokia moteris yra grakšti 

Ji juda gražiai ir sklandžiai, valdo savo kūną. Kitoms moterims jos pataria: „Niekada nesijaudinkite, venkite staigių judesių, nevaikščiokite per greitai“.

Laikysena yra labai svarbi, ji turi būti didinga, bet natūrali. Išmokite grakščių judesių. Moters veidas turi būti aiškus ir ramus. Tai nereiškia, kad niekada neturėtumėte šypsotis ir visada vaikščioti akmeniniu veidu. Tačiau be reikalo nevarginkite savo veido.

Tokios moters kalbėsena – rami

Tokia moteris kalba ramiai, kompetentingai. Jos gera dikcija, o balsas turėtų būti gilus. Ši moteris kalba aranžuotai, kad pašnekovui jos balsas būtų malonus. Prabangi moteris, kai nori pritraukti dėmesį, nekelia balso, nepadaro jo griežto, ji pradeda kalbėti lėčiau ir žemesniu balsu. Ne veltui kalbos kursai dabar yra labai populiarūs.

maišelių

Tokia moteris gerbia geras manieras

Ne, tokia moteris nebus pažeminta dėl to, kad vyras jai atidaro duris, padeda panešti ką nors sunkaus. Nereikia rėkti prekybos centre: „Aš esu nepriklausoma moteris, aš jus paduosiu į teismą!“, jei kas nors pasiūlė jums padėti.

Ši moteris yra pasirengusi prireikus perduoti iniciatyvą partneriui. Ji gerbia vyrus! Jei priešais ją bus atidarytos durys, ji nusišypsos ir pasakys ačiū.

Tokia moteris nepriekaištingai apsirengusi

Tokia moteris puikiai žino, kokie drabužiai jai tinka ir dėvi nebrangius ar net iš antrų rankų drabužius. Svarbiausia, kad ant drabužių nėra dėmių, pūkelių, jie nepersišviečia ten, kur nereikia, siūlai neišlenda.

bruožai

Tokios moters išvaizda yra visuomet tvarkinga

Ši moteris nebūtinai turi rengtis labai madingai, svarbu, kad jos plaukai visuomet atrodytų nepriekaištingai, nagai būtų tvarkingi. Žinoma, švelnus makiažas taip pat nepakenks.

Jums nebūtina atrodyti kaip modeliui, svarbiausia rengtis tvarkingai. Prižiūrėkite savo kūną, sveikai maitinkitės ir būkite laiminga!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].