6 Zodiako ženklų poros, kuriose partneriai amžinai apgaudinės vienas kitą

Jei šių Zodiako ženklų atstovai susiburs, tada jų sąjunga bus išradingumo išbandymas. Jie tikrai vienas kitą išduos ne kartą.

REKLAMA

Avinas ir Jautis

Šių ženklų atstovus vienas prie kito traukia magnetas. Tačiau Jaučio šalia Avino laukia žiaurus pabudimas: Avinas nesiruošia būti ištikimas atsidavusiam ir labai jaukiam Jaučiui. Požiūriai į monogamijos svarbą šioje poroje nesutampa, dėl to Jautis vienu gražiu momentu taip pat gali pasukti „į kairę“: ne dėl prigimtinių savybių, o dėl noro suerzinti partnerį.

REKLAMA

Dvyniai ir Svarstyklės

Ženklai, kuriuos valdo ta pati stichija, stipriai traukia vienas kitą. Be to, Svarstykles dažnai žavi lengvabūdiška Dvynių prigimtis ir humoro jausmas. Tuo pačiu metu gili meilė daugumai Dvynių yra visiškai svetima, ko negalima pasakyti apie Svarstykles. Šiems žmonėms bus nelengva susitaikyti su partnerio lengvabūdiškumu ir jo požiūriu į išdavystę kaip įprastą dalyką.

Ožiaragis ir Vėžys

Priešingybės traukia: iš pažiūros jautrus ir svajingas Vėžys gali puikiai tikti racionaliam Ožiaragiui. Bet ne: Vėžiui santykiai gali labai greitai nusibosti, ir jis gali lengvai pasiduoti pagundoms. Daugeliu atžvilgių taip gali būti dėl to, kad Ožiaragis ne visada gali patenkinti Vėžio seksualinius poreikius.

REKLAMA

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Liūtas ir Šaulys

Liūto pasaulis sukasi aplink jį patį, ir jis labai nori nuolatinio partnerio dėmesio. Kalbant apie Šaulį, jam svarbus bendravimas: jis nėra pasirengęs užsidaryti keturiose sienose ir atsisakyti susitikti su draugais. Apskritai aistros bus, bet jokios ištikimybės, nes Šaulys nesugeba suteikti Liūtui karališko požiūrio, kurio jam taip reikia.

REKLAMA

Skorpionas ir Žuvys

Skorpionas ir Žuvys puikiai tinka vienas kitam ta prasme, kad apgaudinėjimas bus abipusis. Abu partneriai gali meistriškai meluoti vienas kitam ilgus metus, turėti kitus partnerius ir visada išsisukti. Galbūt tai savaip nuostabūs santykiai, tik labai toksiški…

Vandenis ir Mergelė

Kai kuriais atžvilgiais šie žmonės yra panašūs, bet kartu ir labai skirtingi. Mergelės atstovas nesusitvarkys su Vandenio spontaniškumu ir tai pamažu ims kelti nuolatinį nepasitenkinimą jiems abiems. Dėl to abu pradės dairytis į kitus žmones.

REKLAMA

mergelė, bruožas, nuobodžiausi, gruodžio, zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.