Vyrauja nuomonė, kad labai lengva įsakinėti ir būti viršininku, galima nieko nedaryti, o tiesiog sėdėti užsidėjus koją ant kojos ir dalinti nurodymus. Tačiau mažai kas mano, jog komanduoti ir valdyti žmones yra gana sunki užduotis. Norint būti geru vadovu ir sulaukti tikrai gero pavaldinių darbo rezultato, reikia turėti ambicijų, lyderio savybių, puikių organizacinių įgūdžių, tam tikrais momentais būti pakankamai griežtam, bet ir sugebėti laiku paskatinti. Reikia ne tik įsakinėti, bet ir pasiekti norimus tikslus. Tačiau ne visi žmonės turi tokių savybių. Net ir turint didelį norą valdyti, daugeliui nepavyks vien todėl, kad iš prigimties jie neturi tokių sugebėjimų. Ir to priežastimi yra priklausymas tam tikram Zodiako ženklui. O kas tie laimingieji, kuriems puikiai sekasi vadovauti? Šiame straipsnyje mes ir pakalbėsime apie juos.

Avinas

Avinai labai mėgsta užbaigti bet kokį darbą iki galo. Jie patys stengiasi būti pirmieji visur ir visada bei nori to paties ir iš kitų žmonių pusės. Bet kuriame projekte jie yra lyderiai ir vadovauja visiems aplinkiniams. Jie yra labai emocingi, kartais grubūs ir griežti, ir gali įžeisti kitus. Bet jie atvėsta taip pat greitai, kaip ir sprogsta. Po audros jie tampa draugiški ir meilūs, jiems gėda dėl savo elgesio ir jie stengiasi išpirkti savo kaltę. Avinai neabejotinai yra gimę būti lyderiais. Šią dovaną jiems įteikė žvaigždės.

Liūtas

Šio Zodiako ženklo atstovai labai despotiškai siekia lyderystės. Jie nori save parodyti taip, tarsi būtų visa galva aukščiau už kitus. Išdidumas, žinoma, yra jų neigiamas bruožas. Dažnai jie metasi iš vieno kraštutinumo į kitą, pavyzdžiui, išbarę ir pažeminę žmogų, po to jį paskatina premija. Liūtai niekada neklauso kitų žmonių nuomonės. Jiems rūpi tik savi interesai, ir jie visada įsitikinę tik savo teisumu.

Mergelė

Metodai ir principai, kuriais vadovaujasi Mergelės-vadovai, ne kiekvienam patiktų. Per didelė jų kritika, žinoma, gali bet kuriam sugadinti nuotaiką. Jie patys, būdami „darboholikai“ ir žvelgdami į darbą  su didele atsakomybe, visai negaili kitų. Jie neatsižvelgia į aplinkinių nuomones. Pasitaiko ir tokių atvejų, kad jie reikalauja iš darbuotojų visiško atsidavimo, net asmeninio gyvenimo atsisakymo. Kam tai patiktų? Nepaisant tokių rimtų trūkumų, Mergelėms pavyksta išspręsti pavestas užduotis ir įveikti reikiamas aukštumas.

Svarstyklės

Svarstyklės nėra viršininkai ar vadovai plačiąja šių žodžių prasme. Jie gali kontroliuoti kūrybinį procesą. Jų mąstymas yra labai nestandartinis, jie sugeba kitus pavergti. Jie retai susierzina, todėl žmonėms patinka dirbti su jais. Jų ramus ir draugiškas požiūris skatina idėjų atsiradimą ir vystymąsi. Jie mėgsta bendrauti. Bet kai jiems to reikia, jie gali užsidaryti savyje.

Skorpionai

Noras įsakinėti yra Skorpionams būdingas bruožas. Jie labai dėmesingi smulkmenoms ir mėgsta, kad viskas vyktų tik pagal jų planą. Jei taip nėra, jie tiesiog įširsta. Jie nori, kad visi jiems paklustų ir jokiu būdu neginčytų jų sprendimų. Jiems pavaldūs žmonės dažnai jų nemėgsta, laiko juos žiauriais ir veidmainiškais.

Žuvys

Nepaisant charakterio minkštumo, Žuvys yra gana griežti vadovai. Žinoma, jie atvirai nedemonstruoja savo autoritarizmo. Jie švelniai ir nepastebimai pateikia savo reikalavimus, tačiau priverčia pavaldinius jiems paklusti ir vykdyti jų nurodymus. Žuvys gerai jaučia žmones, todėl sunku jas nustebinti. Tačiau jos pačios sugeba visiškai netikėtai blogai pasielgti ir yra linkę kerštauti.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].