Jei lyginate asmens gyvenimą su butu, tada jo praeitis yra spinta, kurioje jis paslepia savo paslaptis. Kai kurie žmonės bando pamiršti praeitį ir apsimeta, kad ji visai neegzistuoja.

Kiti, priešingai, stengiasi susitaikyti su savo tamsiomis paslaptimis, o kai ši spinta atsidaro ateityje, tai nebus nemalonus siurprizas.

Tačiau yra trečioji žmonių kategorija, kuri užsidaro save šitoje spintoje ir atsisako vystytis. Kai kurie zodiako ženklai tai daro.

Vėžys

Šis asmuo nori dviejų dalykų: garantijų ir intymumo. Geromis dienomis jis atrodo mielas ir ekscentriškas.

Bet jei kalbama apie praeitį, gyvenimo sunkumus ar pasaulį, būtent šios savybės neleidžia Vėžiui toliau gyventi. Sunku jiems priimti savo klaidas ir nesėkmes, ir dar sunkiau suprasti, ko jiems reikia norint atleisti.

Liūtas

Liūtai yra žinomi dėl savo užsispyrimo ir gebėjimo valdyti kitų dėmesį. Tie, kurie gimė pagal šį ženklą, yra labai nusiminę, jei šis dėmesys nukreipiamas kitam, ypač kai tai žmogus, kuris jam nepatinka.

Po kiekvienos klaidos jis gali sau uždavinėti klausimus ką jis ne taip padarė. Liūtai pasitiki savo praeitimi, bet jos niekada nepamiršta.

Vis gilinasi ką galėjo padaryti geriau. Liūtams derėtų pamiršti praeitį, kad galėtų judėti toliau.

Žuvys

Iš pirmo žvilgsnio Žuvys atrodo labai drovios asmenybės. Kaip ir Liūtas, jie linkę nuolat mažinti vertę. Tačiau, priešingai nei tas pats Liūtas, Žuvys tai daro daug dažniau.

Pirmiausia turėtumėte nustoti galvoti apie save kaip auka. Jei ir toliau gyvensite praeities tragedijomis, jūs niekada negalėsite jų pamiršti. Turite judėti ir gyventi dabartimi.

Jautis

Atsižvelgiant į jų užsispyrimą, nenuostabu, kad Jautis nenori paleisti praeities. Jūs saugote visus prisiminimus ir galiausiai tai sukels problemų ateityje.

Jaučiui atrodo, kad žmonės jų nesupranta, bet jis turi suvokti, kad jei gyvenate praeityje, tada jokio vystymosi nėra. Praeitis yra puikus mokytojas, kuris turi būti paleistas, kai išmoksti pamoką.

Vandenis

Skirtingai nuo kitų Vandens elemento požymių, Vandenis buvo įtrauktas į šį sąrašą dėl savo kelio įveikti sunkumus. Jų gyvenimas yra labai panašus į plaukiojimą, kurį pučia stiprus vėjas.

Nepaisant to, Vandenis į savo galvą įdėjo viską, kas jiems įvyko praeityje, ir tai neleidžia jiems judėti.

Skorpionas

Skorpionai yra žinomi dėl savo ryškumo. Juos greitai apima pavydas, kuris tampa apsėdimu, noru atsikratyti priešo.

Visi tie, kurie gimė pagal šį ženklą, yra aistringi ir stiprūs . Ir tai trukdo jiems atleisti sau už praeityje padarytas klaidas ir judėti toliau.

Norėdami išmokti gyventi, jūs turite sugebėti atleisti ir pamiršti. Kai tik gausite šiuos įgūdžius, jums bus atvertos tolesnės plėtros ir augimo galimybės.

Kiekvienas žmogus turi praeitį ir spintą, kurioje jis slepia savo skeletus. Ir mes visi reaguojame skirtingai.

Labai svarbu laiku nustatyti, kas tiksliai neleidžia jums judėti toliau ir atsikratyti šios problemos. Tai vienintelis būdas jaustis laisvu.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].