„Aš drebanti būtybė arba turiu teisę“, – paklausė Raskolnikovas Dostojevskio romane „Nusikaltimas ir bausmė“. Taigi kai kurie žmonės neužduoda šio klausimo. 

Jie gimsta jausdami, kad visas pasaulis priklauso jiems teisėtai. Dažniausiai tai yra žmonės, gimę po šiais 6 zodiako ženklais.

1. Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 19 d.)

Šis ženklas gyvena su devizu: „Aš turiu teisę ir viskas“. Ožiaragiai neturi nieko įrodyti; jie žino, kad yra tobuli. Jie keliauja po pasaulį ir imasi to, kas jiems priklauso, arba ne.

Ožiaragiai jaučia, kad visas pasaulis yra sukurtas jų užkariavimui; kad jie turi teisę užfiksuoti viską, kas patraukia dėmesį. 

Patekę į valdžią, jie tampa ciniškais ir neprižiūrimais korumpuotais pareigūnais arba tiesiog sulenkia savo liniją nežiūrėdami į kitus.

2. Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.)

Šis ženklas yra nepaprastai reiklus ir jei Mergelė kažko nori, ji pasieks savo tikslą.

Mergelė yra misionierė ir maištininkė ir ji sutramdys jus savo kritika ir sukels panieką, jei jai priešinsitės. Ji viešina savo nuomonę taip, lyg tai būtų šalies įstatymai.

3. Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22)

Liūtai tikisi iš savo draugų ir šeimos narių susižavėjimo,garbinimo ir visiškai tiki, kad jie turi teisę gyventi turtingai ir pagarbiai.

Liūtas vertina save taip aukštai, kad automatiškai daro prielaidą, kad tu juo džiaugiesi, net jei matai jį pirmą kartą. 

Jis jaučiasi turintis teisę į ne mažiau nei sostą ir jie niekada neleis jums pamiršti, kad esate ne daugiau nei jo pasiuntinys.

4. Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avinas ne tik pažadina save, bet ir tikisi, kad pripažinsite ir šį faktą. Avinas nesusitaiko dėl mažiau; 

Jis ne tik tikisi daugiau iš gyvenimo, bet ir tikras, kad tai, kas jam teisinga, priklauso. Avinas negalvos apie kitų patogumą.

5. Dvyniai (gegužės 21 – birželio 20 d.)

Nėra didesnio snobo nei Dvyniai, todėl visiškai natūralu, kad šis ženklas jaučiasi teisingai. Deja, jie dažnai atsiduria vienišas, nes teisių pokytis sukelia konfliktą.

Niekas nekenčia labiau nei Dvyniai ir nors jie jaučia, kad turi geresnį gyvenimą nei kiti, niekada to negauna, nes niekada nėra niekuo patenkinti.

6. Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21 d.)

Šaulys yra dar vienas puikus zodiako snobas. Šis ženklas netoleruoja nieko, kas jo neatitinka ir tikisi, kad visą gyvenimą gyvens taip, kaip nori.

Tačiau tikrovė gali pasirodyti atšiauri nemandagiajam Šauliui ir jis periodiškai susiduria su tuo, kad pasaulis sukasi ne vien tik apie jį.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].