Dostojevskio romane „Nusikaltimas ir bausmė“ pagrindinis veikėjas padarė nusikaltimą, norėdamas įrodyti pasauliui, o ypač sau, kad gali sau leisti daryti bet ką ir kada tik nori. Taigi, jis parodė, kad turi teisę į daug ką ir skiriasi nuo įprasto drebančio padaro.

Bet bent jau jį kankino abejonės ir jis uždavė sau daug klausimų. O kai kuriems žmonėms jau gimė tokia nuomonė apie save, kad jie yra šio gyvenimo šeimininkai ir neturėtų su niekuo skaitytis.

2020 metų gruodžio 7–13 dienų, savaitės horoskopas

Manau, kad visi susidūrėte su tokiais žmonėmis. Ir jei analizuosime šių žmonių horoskopus, tampa akivaizdu, kad toks požiūris į aplinkinius ir viso pasaulio žmones priklauso nuo žmogaus Zodiako ženklo. Tarp šių ženklų yra daugybė žmonių, manančių, kad visata sukasi aplink juos, jie yra jos centras.

Ožiaragis

Šie žmonės gimsta ir gyvena pagal tokį šūkį, kad tik jie yra teisūs ir nesugeba suklysti. Jie yra absoliučiai abejingi kitų žmonių nuomonei. Jei jie ateina aplankyti į svečius, jie elgiasi kaip šeimininkai.

mėnulio horoskopas

Jei jie vyksta į kelionę, jie elgiasi taip, lyg tai būtų jų nuosavybė. Ožiaragiai viską ima iš gyvenimo. Jie niekada nieko neklausia, jie tiki, kad visi jiems yra skolingi. Kartais jie nueina labai toli, siekdami užkariauti ir sugauti ką nors kitą.

Todėl tarp korumpuotų pareigūnų yra daugybė Ožiaragių. Jei jūsų viršininkas yra Ožiaragis, tada būkite pasirengę tam, kad jis išdidus ir jūsų neklausys, ir net negerbs.

Mergelė

Šio Zodiako ženklo atstovai yra ypač reiklūs. Ir dirbti jiems vadovaujant taip pat yra labai sunku. Jie sugeba jus, esant reikalui, sunaikinti, jei išdrįsote su jais ginčytis ar tiesiog išsakyti savo nuomonę. Jie gins savo nuomonę tokia jėga, kad tikrai pasieks, kad sutiksite su ja. Šie žmonės visada pasiekia norimo rezultato, kad ir kokia būtų to kaina.

lapkritis

Liūtas

Šiems žmonėms labai patinka būti giriamiems. Be to, net jei tai akivaizdus padlaižiavimas, vargu ar jie tai pastebės. Juk jiems patiks geri žodžiai, skirti jiems, ir tai jiems yra svarbiausia.

Bendraudami su kitais žmonėmis, Liūtai visada demonstruoja savo pranašumą ir karališką galią. Kiti aplinkiniai žmonės priversti jaustis dvarininko tarnais ar juokdariais. Liūtai visada yra ištroškę valdžios ir sosto. Jie siekia turtingo gyvenimo.

Liūtai laiko save vertais tokio gyvenimo ir priima jį su karališkiems asmenims būdingu atlaidumu.

Avinas

Ne paslaptis, kad Avinai turi šiek tiek iškeltą savivertę. Tačiau jie taip pat nori, kad kiti žmonės apie juos turėtų tokią pačią nuomonę, kaip ir patys apie save. Avinai nori iš gyvenimo pasisemti geriausia ir tiki, kad turi teisę tai daryti. Reti žmonės gali jiems atsispirti.

Bet, kai tokių vis dar atsiranda, Avinai ima stebėtis. Be to, Avinai yra visiškai abejingi, kaip kitiems padaryti geriau. Jie negalvoja apie kitus, o galvoja tik apie save ir apie savo poreikių patenkinimą.

Dvyniai

Šio ženklo atstovai mano, kad jie visada teisūs. Ir jei kiti to nepripažįsta, prasideda konfliktai. Dėl tokių konfliktų Dvyniai dažnai būna vieniši žmonės,  žmonės nuo jų nusisuka. Šie žmonės jaučia didelę neapykantą kitiems. Jiems nuolat viskas nepatinka. Nors jie visą gyvenimą siekia, kad būtų kuo geriau, jie to nesulaukia. Priežastis – amžinas nepasitenkinimas.

Šaulys

Šie žmonės nori, kad su jais būtų konsultuojamasi. Jei kažkas daroma be jų sutikimo, tada jie pradeda pykti. Žinoma, jie tikisi, kad visas gyvenimas bus toks, kad jie visada įsakinės ir viską nuspręs. Tačiau gyvenime būna ir kitaip, todėl jūs turite susitaikyti su tuo, kad pasaulis sukasi ne tik apie Šaulius.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].