1. Jautis ir Mergelė.

Šių dviejų zodiako ženklų atstovai tikrai supras vienas kitą. Tiek Mergelė, tiek Jautis yra nepaprastai užsispyrę. 

Jie yra pripratę prie tam tikro gyvenimo būdo ir negali pakęsti nenuspėjamumo ir pokyčių. Bendra meilė viskam, kas pažįstama, daro juos puikia pora. 

Jiems bus lengva atpažinti vienas kitą, nes jų santykiuose praktiškai nebus jokių konfliktų. Tai sukurs palankią atmosferą ir tik padidins jų meilę vienas kitam.

2. Šaulys ir Avinas.

Šaulys yra nerūpestingas. Jis mėgsta keliauti po pasaulį ir atrasti naujus horizontus. Avinams tai bus puiki žinia, nes jie yra vienodi.

Šio zodiako ženklo atstovai nekenčia rutinos ir nuspėjamumo. Jie nuolatos stengiasi išmokti kažką naujo ir būti kūrybingi, nes žino, kad tik tai leis jiems tobulėti. 

Šaulį ir Aviną sujungs bendri nuotykiai, kurie, savo ruožtu, padės sustiprinti jų ryšį.

3. Vėžys ir Žuvys.

Žuvys yra svajotojos, turinčios jautrią sielą. Vėžiai savo ruožtu yra įpratę padėti visiems ir rūpintis visais.

 Tiek Žuvys, tiek patys Vėžiai yra labai emocingi ir panašu, kad tik šie du Zodiako ženklai galės suprasti vienas kitą.

Nei vienas iš jų nepajus, kad partneris uždusina juos meile ir rūpesčiu, nes abiems to labai reikia. 

Ši pora užmezgs labai stiprų emocinį ryšį – jie bus vieninteliai, kurie tikrai gali jausti ir suprasti vienas kitą.

4. Vėžys ir Svarstyklės.

Šių dviejų ženklų sąjunga yra oro ir vandens santykis. Tai gali būti žaisminga, audringa ar tiesiog nenuspėjama. 

Gali būti sunku pasiekti harmoniją, tačiau abu partneriai gauna tokį vertingą atlygį, kad pamiršta visas žaizdas, padarytas vienas kitam.

Vėžys ir Svarstyklės yra gana skirtingi. Tačiau aplinkiniai negali nepastebėti abipusės meilės, pagarbos ir pasitikėjimo vieni kitais, kuriuos ši pora demonstruoja. 

Galų gale, ieškodami abipusio supratimo, jie turėjo nueiti ilgą ir sunkų kelią, kurio pabaigoje jie ras atlygį: neatsiejamą emocinį ryšį.

5. Svarstyklės ir Skorpionas.

Iš visų Zodiako ženklų Skorpionus žmonėms sunkiausia perprasti. Jie visada bus uždari, atskirti ir iš pirmo žvilgsnio nejautrūs. 

Svarstyklės yra vienintelės, galinčios priversti juos jaustis patogiai ir atsiverti. Šio zodiako ženklo atstovai yra neįtikėtinai draugiški žmonės, kurie savo buvimu įkvepia kitus.

Jie žino, kuriuos mygtukus reikia paspausti ir kaip elgtis, kad kiti jaustųsi lengvai. Štai kodėl Skorpionas ir Svarstyklės sudarys gerą porą. 

Be to, Skorpionai visada sugebės praskiesti Svarstyklių gyvenimą savo realistiniu požiūriu, kuris yra toks reikalingas pastariesiems.

6. Dvyniai ir Vandenis.

Vandeniai ir Dvyniai gali praleisti dienas ir valandas kalbėdami ir nepavargti vienas nuo kito. Patys dvyniai yra labai smalsūs, dėl to jie tampa gerais pašnekovais. 

Vandenis, savo ruožtu, yra gana protingas ir visada gali pasidalinti kuo nors įdomiu ir vertingu.

Bendravimas niekada nebus problema tarp šių dviejų ženklų ir tikrai suartins juos. Pasitikėdamas savimi, Vandenis sugebės nukreipti Dvynių energiją tinkama linkme. 

O Dvyniai įtrauks labai reikalingą energiją į nuobodų, išmatuotą Vandenio gyvenimą.

Šaltinis

Nemokamai užsiprenumeruokite ir pirmieji gaukite mūsų naujausius straipsnius bei nuotraukas

👇

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].