Liūtai – tai žmonės, su kuriais ne visada norisi draugauti, bet kartais tai labai naudinga. Rasti bendrą kalbą su Liūtais nelengva, tačiau pasitelkus naudingus astrologų patarimus, tai pavyks padaryti daug greičiau.

Liūtai yra vienas iš egoistiškiausių Zodiako ženklų, tačiau tai nereiškia, kad draugystė ar meilės santykiai su šiais žmonėmis yra nemalonūs. Priešingai, jei pakelsite juos į aukštą lygį, jus tikrai patirsite malonumą.

Elkitės su Liūtu taip, kaip elgtumėtės su savimi

Liūtai labai dažnai „atspindi“ kitų žmonių elgesį, bandydami daryti lygiai tą patį, kaip elgiasi su jais. Tai labai įprastas Liūto charakterio bruožas, todėl pirmas ir svarbiausias patarimas – būti mandagiam ir geranoriškam. Neapgaudinėkite Liūto ir nesielkite su juo taip, lyg jis būtų jūsų jaunesnysis brolis ar sesuo. Liūtai mėgsta pagarbą.

Kalbėkite apie Liūtą

Būdami šalia Liūto kalbėkite apie Liūtą. Tai labai mėgsta šio Zodiako ženklo atstovai. Jie labai ambicingi, todėl reikia išmokti pradėti pokalbį ne nuo savęs, o nuo Liūto. Tuomet jūs jį pakerėsite. Paklauskite apie tai, kaip Liūtui sekasi, kaip praėjo jo diena ir pan.

Sakykite Liūtui komplimentus

Tai labai svarbus dalykas, nes Liūtai mėgsta išsiskirti iš visų kitų. Jūsų komplimentai turėtų būti būtent tokie. Galite pataikauti ir pagražinti, bet ne per daug, nes jei Liūtas įtars, kad kažkas negerai, jis tikrai nustos jumis pasitikėti. Liūtams patinka girdėti komplimentus apie tai, kokie jie darbštūs, talentingi ir, žinoma, gražūs.

Nesakykite Liūtams apie savo problemas

Galite paliesti šią temą paviršutiniškai, bet nesigilinkite į bėdas ir nesiskųskite jiems gyvenimu, neteisybe. Tai varo Liūtus į liūdesį ir tiesiog erzina. Šie žmonės retai kam pasakoja apie savo problemas, nes puikiai žino, kad niekam neįdomu klausytis ašaringų istorijų apie tai, kaip kažkas nepavyko.

Nesiginčykite su Liūtu

Trys tikrai bjaurios žmonos pagal Zodiako ženklą

Nereikia šiems žmonėms sakyti, kad jie neteisūs arba padarė kokią nors klaidą. Niekada jokiomis aplinkybėmis nesumenkinkite jų autoriteto kitų akyse. Vienas neatsargus žodis sugriaus visą jūsų reputaciją jų akyse. Jei staiga tam tikroje situacijoje buvote teisus, nebandykite tarti tokių frazių kaip „aš tau taip sakiau“. Liūtams nepatinka, kai jiems akcentuoja jų klaidas.

Pabandykite suprasti šiuos žmones iš pirmo karto

Tai ypač aktualu toje situacijoje, kai Liūtas pasakė, kad nenori kažkur eiti arba nenori kažko daryti. Jei Liūtas ką nors pasakė, būkite tikri, kad jis jau pasvėrė visus už ir prieš. Jam šiuo klausimu padėjėjų nereikia. Neįmanoma bandyti pakeisti šio ženklo atstovų nuomonės. Jei kviečiate Liūtą kur nors nueiti, bet jis sako, kad negali, primygtinai nereikalaukite.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].