5 Zodiako ženklų poros, kurios susilaukia protingiausių vaikų. Skirtingų Zodiako ženklų atstovų sąjungos išsiskiria stiprumu. Tačiau tai visiškai neįtikėtinai paveikia ir vaikus. Pavyzdžiui, kai kuriais atvejais protingiausi vaikai gimsta skirtingo charakterio žmonių atstovams. Plačiau pakalbėsime apie jaunosios kartos intelekto sąsajas su jų tėvų horoskopu.

REKLAMA

5 Zodiako ženklų poros, kurioms gimsta patys protingiausi vaikai: tos pačios stichijos atstovai

Kaip žinote, visi Zodiako ženklai yra suskirstyti į kelias šeimas, priklausomai nuo jų stichijų. Manoma, kad stipriausios sąjungos susidaro tarp tos pačios stichijos atstovų. Kada tokiu atveju gimsta protingi vaikai? Pavyzdžiai yra tokie:

• Liūto ir Šaulio sąjunga;
• Dvynių ir Vandenio sąjunga.

Pateiktuose pavyzdžiuose atžala tiesiog turės didelių intelektualinių gebėjimų. Todėl mes išsamiau aptarsime visus sąraše pateiktus variantus.

REKLAMA

Liūtas ir Šaulys

Dviejų ugnies ženklų sąjunga duoda tiesiog neįtikėtinų rezultatų. Ši pora yra patvari ir patikima. Liūto energiją lyderystei sustiprina dvasinė Šaulio ramybė. Visos pateiktos savybės perduodamos ir vaikams.

Dvyniai ir Vandenis

Patys Dvyniai turi gana galingų intelektualinių gebėjimų. Tai sustiprina Vandenio bendravimo įgūdžiai. Dėl to vaikai gauna „gyvą“ protą. Jie stengiasi ne tik kaupti naujas žinias ir įgūdžius, bet ir pritaikyti viską praktiškai.

vandenis, milijonieriumi, birželio mėnesio horoskopas, liepos, lapkričio

Kurių ženklų sąjungoje gimsta protingi vaikai: kiti elementai

Žinoma, tarp skirtingų stichijų atstovų dažnai kyla kivirčai. Na, o be konfliktų ir nesutarimų gyvenimo kelyje tiesiog neįmanoma. Kodėl jiems gimsta protingi vaikai? Tokiais atvejais atžalos iš savo tėvų gauna tam tikros energijos. Šiuo atveju sąrašas atrodo taip:

REKLAMA

• Jaučio ir Žuvų sąjunga;
• Skorpiono ir Avino sąjunga;
• Svarstyklių ir Ožiaragio sąjunga.

Kiekviena iš šių sąjungų yra unikali savo prigimtimi. Jos yra gana retos, tačiau santuokos rezultatai yra tiesiog neįtikėtini.

REKLAMA

Jautis ir Žuvys

Jautis visur ieško patikimumo. Šio ženklo atstovai gali dirbti dieną ir naktį, kad pasiektų savo tikslus. Žuvys yra mažiau pastovios. Dažnai šis Zodiako ženklas, užuot daręs naudingus darbus, ima spręsti savianalizės klausimus. Šios poros vaikai nuo gimimo gauna platų požiūrį. Jiems nesvetimos valandos bibliotekoje ir aktyvus ar intelektualus poilsis.

Skorpionas ir Avinas

Kokiems Zodiako ženklams gimsta protingi vaikai? Žinoma, tokie vaikai gimsta Skorpiono ir Avino sąjungoje. Ši pora yra unikali daugeliu atžvilgių. Abu partneriai siekia lyderystės ir maitinasi vienas kito energiją. Tačiau jų gyvenimas kartu panašus į parako statinę. Vaikai iš karto perima tėvų siekį būti pirmose vietose. Todėl jie tiesiog neįtikėtinai stengiasi norėdami pasiekti puikius rezultatus.

REKLAMA

Svarstyklės ir Ožiaragis

Svarstyklių energija sulaiko Ožiaragį nuo perdėto darboholizmo. Dėl to pora pasirodo gana darni, nors joje netrūksta ginčų ir konfliktų. Tikslo siekimas abiem atvejais su genais atitenka ir vaikams. Tokie vaikai gali atlikti bet kokią užduotį.

ožiaragis, devizas, vasaros, savaitės horoskopas

Rezultatai

Žinoma, protingi vaikai dažnai gimsta būnant sąjungoje su kitų stichijų Zodiako ženklų atstovais. Daugeliu atvejų intelektas priklauso tik nuo auklėjimo ir tėvų rūpesčio lygio.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].