5 Zodiako ženklai, kurių asmenybės pačios nepakenčiamiausios

Su jais reikia būti kantresniems, kitaip nėra galimybės. Jie supykdys bet ką. Ar jau atspėjote, kurie tai Zodiako ženklai?

Vėžys

Vėžys yra vienas maloniausių Zodiako ženklų. Bet tai nereiškia, kad esate tyliai ir taikiai nusiteikęs. Iš prigimties esate nepaprastai jautrus ir emocingas žmogus, todėl kai išgyvenate tam tikrą jausmą, jis jus visiškai užvaldo. Pyktis nėra išimtis ir dažnai jis pajuntamas labiausiai. Dažniausiai tai atsitinka, kai kas nors grasina jūsų artimiesiems – esate pasirengęs mirti dėl mylimo žmogaus, o visi, kurie išdrįs kirsti jam kelią, susidurs su jumis.

Kita vertus, jei mylimas žmogus jus įskaudina, tai nepakeliama ir jūs jam apie tai pranešite. Esate pasiryžęs priversti jį jaustis lygiai taip pat. Taip pat neleisite jam pykti ant jūsų, nes mokate manipuliuoti jo emocijomis, tapdamas auka ir atimdamas teisę nusiminti.

Mergelė

užsidarę

Nepaisant to, kad iš prigimties esate gana intravertas žmogus, žmonės neturėtų nuvertinti jūsų prigimties. Dažniausiai į gyvenimą žiūrite metodiškai, o jūsų lūkesčiai dažnai būna per dideli tiek sau, tiek kitiems. Neilgai trukus jus tai supykdo, bet neišliejate viso savo pykčio ant žmogaus, kol jis neatsisės jums ant kaklo. Jūs esate kantrus, bet jūsų kantrybė nesitęsia amžinai. Esate dėmesingas smulkmenoms ir, kai ateina momentas, jau žinote, kaip galite sunaikinti žmogų. Taip pat galite lengvai ištrinti žmogų iš savo gyvenimo be nereikalingų scenų. Tiesiog visi, stoję jums skersai kelio, gailėsis, kad jus nuliūdino.

Jautis

įsižeidžia, Išsiskyrimas

Žmonės gali būti nustebinti jūsų šlykščios prigimties ir bus teisūs. Paprastai elgiatės ramiai ir atsipalaidavęs, tačiau kai kas nors išbando jūsų kantrybę ar žaidžia jūsų nervais, jis pamato kitą jūsų pusę, apie kurią anksčiau net nežinojo. Jūs esate kantrus, bet viskam yra ribos. Ir kai jos bus pasiektos, jūs tvirtai stovėsite iki pat pabaigos.

Atsižvelgiant į tai, kad niekas iš jūsų nesitiki tokio elgesio, tai suklaidina jūsų skriaudėjus. Jūs dienas, savaites ir galbūt net mėnesius svarstote apie viską, ką ketinate jiems pasakyti. Ir jums nerūpi, ar jūs teisus, ar ne, nes niekam neleidžiate jūsų stumdyti.

Avinas

avinas, atleisti, liepos, talismanai, rudenį, lapkričio, savaitės horoskopas

Esate veiksmo žmogus ir jums sunku susidoroti su savo emocijomis. Geriausiomis dienomis jūsų entuziazmas ir jaudulys yra užkrečiami, tačiau jei kas nors jus nervina, aplinkiniams geriau slėptis. Jūs pasakysite primą dalyką, kuris jums šaus į galvą, kad ir kaip būtų nemalonu tai girdėti.

Galite jausti, kad reikia ką nors padaryti, kad nuleistumėte garą: daužyti kumščiu į sieną arba mojuoti rankomis pykčio metu. Jūsų pyktis gali būti trumpalaikis, tačiau jo trumpi protrūkiai yra pražūtingi ir netgi šiek tiek bauginantys, ypač tiems, kurie yra jūsų agresijos taikinys.

Skorpionas

meluoja, neištikimiausios, Išsiskyrimas

Ne veltui apie Skorpiono pyktį sklando legendos. Iš prigimties esate labai jautrus, nesavanaudiškas ir paslaptingas žmogus. Nors šios savybės yra teigiamos, jos yra svarbios jūsų charakterio sudedamosios dalys. Jūs puikiai slepiate pyktį, laukdamas tobulos akimirkos, kai jį išleisite. Jūs kruopščiai renkatės žodžius, bet tuo pačiu stengiatės, kad jie įskaudintų. Kai kas nors jus įžeidžia, jūs nereaguojate akimirksniu, nes jums reikia laiko, kad priverstumėte žmones laukti jūsų atsakymo. Surinkęs savo mintis, kalbėsite ir darysite viską, kad įskaudintumėte nusikaltėlius tiek, kiek jie įskaudino jus.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].