Dažnai būna situacijų, kai labai norisi pasidalinti savo paslaptimi su kitu žmogumi. Tam reikia susirasti patikimą draugą. Tačiau yra keletas Zodiako ženklų, kuriais neturėtumėte pasitikėti ir neturėtumėte savo paslaptimis dalintis su jais. Priešingu atveju kyla rizika, kad visi aplinkiniai sužinos apie tai, ir dar jūsų paslaptys bus pateiktos bjauriausioje šviesoje.

Jautis

Jaučiu visiškai negalima pasitikėti finansinėmis ar su šlove ir sėkme susijusiomis paslaptimis. Tokie žmonės labai greitai norės pasidalinti paslaptimi su nepažįstamuoju, net  ir tada, kai pažadės jums, kad niekam to nepasakos.

Jie negali nekalbėti su kuo nors tokiomis temomis. Juos jaudina visos naujienos, susijusios su kažkieno finansine padėtimi ir sėkme. Be to, Jautis turi galimybę pakenkti visiems, kurie nusprendžia su jais pasidalinti paslaptimi. Tai ypač pasitvirtina tais atvejais, jei Jautis gali gauti sau naudos, pasidalinęs jūsų paslaptimi.

Žuvys

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad Žuvys yra tylūs ir slapti žmonės. Tačiau iš tikrųjų viskas yra visiškai priešingai. Šio ženklo atstovai yra pasirengę apkalbėti kitų žmonių paslaptis be jokių abejonių ir be sąžinės priekaištų.

dalykai

Tuo pačiu metu Žuvys sugeba paslaptis dar labiau „pagražinti“, kad pristatytų jus nepalankiausioje šviesoje. Jos gali pažadėti žiūrėdamos tiesiai į akis, kad gali išlaikyti jūsų paslaptis.

Tačiau jau kitą dieną apie tai sužinos visi, buvę netoliese, taip pat ir tie, kuriems ši paslaptis yra visai neaktuali. O pasirodžiusių apkalbų šaltinis bus Žuvys, kurios savo išvaizda atrodo gana kuklūs žmonės.

Dvyniai

Dvyniams būdingas dvilypumas ir karštas būdas. Šiuo atžvilgiu asmeninių paslapčių saugojimas jiems yra sunki užduotis ir jais geriau nereikėtų pasitikėti. Emocijų priepuolyje jie gali šnipinėti apie intymiausius ir svarbiausius dalykus.

Lygiai taip pat ginčo įkarštyje su kitais žmonėmis jie gali išduoti jūsų paslaptis, jei šios bus jiems naudingos ar jas bus galima panaudoti kaip gerą argumentą. Todėl bendraudami su Dvyniais turėtumėte elgtis maksimaliai atsargiai ir pasistengti sumažinti nereikalingos informacijos kiekį iki minimumo, kitaip pasekmės bus nepataisomos.

Priešingu atveju ateityje gali kilti rimtų pasitikėjimo ir draugystės problemų. O asmeninės paslaptys ir toliau bus viešinamos.

Svarstyklės

Nepaisant to, kad Svarstyklės nemoka apgauti, jos taip pat nemoka slėpti ar saugoti kitų žmonių paslapčių. Jos tyčia nieko nesakys, nes tai ne jų stilius daryti purvinus triukus. Bet, jei pasitaikys galimybė, tada jos be jokių problemų pradės pasakoti viską, apie ką buvo paprašytos tylėti ir kuo mažiau kalbėti.

Paprastai Svarstyklės labai lengvai patiki bet kokia nauja informacija, taigi, kiti žmonės gali tuo pasinaudoti ir išklausti apie jūsų paslaptį leidę suprasti, kad jie ją irgi žino.

Skorpionas

Skorpionai tikrai nemėgsta saugoti paslapčių, nutylėjimų ir keistų įvykių. Juos erzina, jei kas nors bando su jais pasidalinti kuo nors intymiu, nuoširdžiai bendrauti ar gauti prašymų nepasakoti niekam asmeniškų detalių.

Šio ženklo atstovai retai dalyvauja įvairiose diskusijose ir apkalbose. Bet jiems nesunku išduoti paslaptis, jei tai bus naudinga tam tikru laiko momentu. Skorpionams negalima patikėti paslapčių, nes jie pasinaudos jomis tada, kai jiems tai bus naudinga.

verslininkės

Šie Zodiako ženklai labai retai moka saugoti paslaptis dėl galimybės parodyti, kad žino daugiau, dažnai paslaptys „išsprūsta“ visiems sutiktiems ar konkurentams. Nepaisant to, gyvenime gali būti išimčių, nes daug kas priklauso ne tik nuo žvaigždžių, bet ir nuo auklėjimo bei vertybių.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].