5 zodiako ženklai, kuriems labai sunku numesti svorio

Astrologai atskleidė zodiako ženklus, kuriems žvaigždės nesuteikė galimybės numesti svorio. Dažnai jų pastangos yra bergždžios, o dietos laikymasis neduoda jokios naudos.

Keisti ką nors savo gyvenime labai sunku pradėti Žuvims, nesvarbu, ar tai būtų darbas, drabužių stilius ar antsvoris. Jiems lengviau įtikinti save tiesiog nebelipti ant svarstyklių nei laikytis dietos.

Dvyniams sunku būti susikaupusiems, nes juos nuolat blaško vienas ar kitas dalykas. Dėl to jie, užuot skaičiavę kalorijas šiandien, mieliau atidėlioja tai kitai dienai ir tiesiog leidžia sau gerai praleisti laiką.

numesti svorio

Stresas yra dažnas palydovas Vėžių gyvenime. Jiems sunku susitaikyti su problemomis darbe ir asmeniniame gyvenime, o dėl papildomo svorio jie nebenori sukti galvos. Todėl Vėžiai dažnai savo problemas sprendžia skaniais saldainiais, tačiau pasižiūrėję į veidrodį visuomet nuliūsta.

Liūtams taip pat sunku atsispirti skaniam maistui. Jie gali lengvai laikytis dietos ir visuomet daro mankštą, tačiau jų silpnybė yra nesveikas maistas. Tai puikiai atsispindi Liūtų figūroje.

liūtas, savaitės horoskopas

Ožiaragiai kartais tampa įpročių aukomis. Jei tinkama mityba tapo jų gyvenimo dalimi, tada jie nuolat laikysis dietos. Bet jei jie renkasi skanų maistą ir vakarą ant sofos, tada jiems labai sunku numesti svorio.

vyresnė, savybės, birželio, numesti svorio

Kurių penkių zodiako ženklų atstovai gyvena ilgiau nei kiti?

Kurių penkių zodiako ženklų atstovai gyvena ilgiau nei kiti?

Astrologai atskleidė, kurių penkių zodiako ženklų atstovai gyvena ilgiau nei kiti. Argi neįdomu sužinoti, kas tie ilgaamžiai?

Avinas

avinas, 3 zodiako ženklai, frazės, nepatiko, atstovai, savaitės horoskopas

Šio ženklo ilgaamžiškumo rezultatai yra nuostabūs. Avino atstovai išgyvena bet kokiomis aplinkybėmis ir įveikia visus likimo sunkumus. Senatvėje jie puikiai žino savo tikslus ir didžiuojasi savo praeitimi. Avinai gyvena ramų gyvenimą, nepaisant to, kad jauni žmonės juda dinamiškai. Šio ženklo atstovai nori nugyventi produktyvų gyvenimą.

Mergelė

santykiuose, savaitės horoskopas, gyvena

Mergelės atstovai domisi sveika gyvensena, tai jiems vienas svarbiausių dalykų. Jų ilgaamžiškumo paslaptis yra draugiškumas ir drausmė, leidžianti logiškai suvokti pasaulį ir nusistatyti tinkamus prioritetus. Mergelėms svarbus užduočių įgyvendinimas, nepaisant to, daugelis ženklo atstovų sprendimus priima gana impulsyviai. Visas jų gyvenimas vystosi produktyviai. Mergelės ilgai gyvena, nes teisingai paskirsto vidinius savo išteklius.

Dvyniai

dvyniai, vasario, moterims, milijonieriumi, krizės, liepos

Žmonės, gimę po šiuo ženklu (ypač moterys), yra optimistiški ir visada tiki gerais dalykais. Viena svarbiausių jų ilgaamžiškumo sąlygų yra gera atmosfera brandos metu. Rūpinimasis artimaisiais ir vaikščiojimas gryname ore padės jiems ilgai išsaugoti sveikatą ir gerą nuotaiką.

Svarstyklės

svarstyklės, gegužės, tėčiai, gyvena

Kaip ir Avinai, Svarstyklės taip pat yra linkusios per daug pasinerti į savo emocijas. Pagrindinis šio zodiako ženklo uždavinys – sutelkti dėmesį į malonias akimirkas, išmokti atsipalaiduoti ir nesijaudinti dėl smulkmenų. Taip jie turės visas galimybes gyventi kaip įmanoma ilgiau. Svarstyklės stengiasi įsikurti jaukioje atmosferoje, jos visada stengsis išlaikyti pusiausvyrą savo gyvenime. Be to, šio ženklo atstovai užmezga stiprius ryšius su artimaisiais, kurie padeda jiems susidoroti su sunkumais ir teikia paramą, o tai labai svarbu ilgaamžiškumui.

Ožiaragis

ožiaragis

Šio ženklo atstovai kuria teisingą gyvenimo strategiją. Jie žino, kokį kelią turi eiti, kad jiems pasisektų. Tai pritaikoma ne tik kalbant apie karjerą. Ožiaragiai rūpinasi savimi ir savo būkle, kartais aukoja energiją tikslams pasiekti, bet po to ji grįžta su kaupu.

gyvena

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].