5 Zodiako ženklai, kurie visiškai nesupranta žmonių

Gebėjimas suprasti žmones yra naudingas, nes per didelis tikėjimas žmogumi dažnai gali atnešti mums nusivylimą ir kančią. Naivumas ir nesugebėjimas paklausyti savo intuicijos gali sukelti daug problemų. Pasak astrologų, yra Zodiako ženklų, kurie dažniau klysta pasirinkdami draugus ir partnerius.

Mergelė

mergelė, bruožas, nuobodžiausi, gruodžio

Šie žmonės yra labai kruopštūs ir daug dėmesio skiria detalėms. Toks įprotis dažnai lemia tai, kad Mergelė daro skubotas išvadas apie savo artimuosius ir imasi skubotų veiksmų.

Avinas

avinas, savaitės horoskopas, vyrai, trūkumai

Šio ženklo atstovams labai svarbus yra pirmasis įspūdis, kurio pagrindu jie susikuria nuomonę apie asmenį. Avinas retai supranta ir svarsto potencialų partnerį iš skirtingų pusių. Jam patiko – puiku, nepatiko – nesitikėk antros galimybės.

Liūtas

Liūtas, savaitės horoskopas

Žmonės, gimę po šiuo ženklu, išsiskiria kone vaikišku naivumu. Užtenka Liūtui pasakyti komplimentą – ir jis po jūsų kojomis. Šių žmonių patiklumas dažnai įtraukia juos į abejotinus santykius ar beviltiškus darbus.

Žuvys

gruodžio

Šie žmonės linkę daryti išvadas pagal momentinius emocinius impulsus. Žuvys per daug pasitiki savo jausmais ir emocijomis. Dažnai jų vaizduotė „užbaigia“ gyvenimo situacijas, ieškodama pateisinimo kitų žmonių veiksmams, arba, priešingai, be reikalo juos dramatizuodama. Žuvų nuoširdumas joms atneša daug rūpesčių.

Vėžys

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Šie žmonės nėra draugiški savo vidiniam balsui. Vėžys yra nepaprastai naivus, kaip ir Liūto atveju, pakanka poros gerų žodžių, kad pasiektum jo sielą. Be to, šio ženklo atstovai yra labai jautrūs ir skaudžiai išgyvena nesėkmingus santykius.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].